Skocz do zawartości

Mniejsze tablice... o ciut...


G.O.A.T.

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, G.O.A.T. napisał(a):

Tablica przyszła, jest przesłodka :cfaniak2:

 

Ostatecznie poszedłem w wielkość szwajcarską i to całkiem fajnie wygląda, tu oryginalne, szwajcarskie rozwiązanie, czyli tył standard, przód mała. 

 

 

 

 

313347161_10225217479418408_3004602280860575482_n.jpg

313366025_10225217478858394_1603211923654039871_n.jpg

Może tą małą przymocuj z lekkim dystansem by była szczelina a nie bezpośrednio na wloty :hmm:

 

Zawsze możesz poprosić jakiegoś "artystę" by namalował ją na tych wlotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2022 o 08:56, G.O.A.T. napisał(a):

nie, nie amerykańskie ale normalne tyle że mniejsze. 

 

Mam indywidualną tablice ale nie bardzo jest gdzie zamontować ją na sportowym zderzaku gdzie otwór na otworze i jak nie przymierzę to zasłania jakieś wloty albo... rujnuje wygląd auta. 

 

Czy można gdzieś załatwić tablicę ale mniejszą gabarytem? Czy :czujnik: się mocno czepiają? 

 

Wrzucę zdjęcie, wtedy widać że wszędzie albo wloty albo światła a za wlotami chłodnice, silnika, wspomagania, intercooler, wloty do chłodzenia sprężarki a auto nie słynie ze stabilności cieplnej niestety.  :( 

 

 

 

 

lancia-hf-000-aeecae13.jpg

Znam te auta. Od 20 lat. Nawet mam auto z takim silnikiem tyle 8v.
Uwierz mi - nawet normalna tablica nie jest problemem...

Problem stanowi mały intercooler jeśli chcemy iść w górę.
A nie wloty powietrza...

Także normalna tablica rejestracyjna to nie problem.
Chyba że ktoś się chcę wyróżnić a nie ma jak...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pawel_78 napisał(a):

Znam te auta. Od 20 lat. Nawet mam auto z takim silnikiem tyle 8v.
Uwierz mi - nawet normalna tablica nie jest problemem...

Problem stanowi mały intercooler jeśli chcemy iść w górę.
A nie wloty powietrza...

Także normalna tablica rejestracyjna to nie problem.
Chyba że ktoś się chcę wyróżnić a nie ma jak...
 


 

Tak, bo czerwona Integralka nie rzuca się w oczy, nie zwraca na siebie uwagi, wiec muszę sobie zrobić mała tablice dla atencji  :phi:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, G.O.A.T. napisał(a):


 

Tak, bo czerwona Integralka nie rzuca się w oczy, nie zwraca na siebie uwagi, wiec muszę sobie zrobić mała tablice dla atencji  :phi:

Ale teraz się nią pochwaliłeś na forum...
Nie jesteś ani pierwszy ani ostatni...
Ugryzę się w język. Postaram się nie być tym złym.
Ale znam te auta...
Mógłbym napisać że  nie zna życia ten co nie demontował rozrusznika w delty mk1 4x4
A dwa - sposób pisania odpowiedzi dużo mówi o adwersarzu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, pawel_78 napisał(a):

Ale teraz się nią pochwaliłeś na forum...
Nie jesteś ani pierwszy ani ostatni...
Ugryzę się w język. Postaram się nie być tym złym.
Ale znam te auta...
Mógłbym napisać że  nie zna życia ten co nie demontował rozrusznika w delty mk1 4x4
A dwa - sposób pisania odpowiedzi dużo mówi o adwersarzu.

 


 

Na zdjęciu nie jest moje auto, ani moja tablica wiec znowu pudło. Wpadłeś sie czepiać czy tylko bredzisz po pijaku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2022 o 09:04, el_guapo napisał(a):

 

Nie czepiają się chyba, a powinni, bo w wielu przypadkach jest to nadużycie.

 

 

Czepiają się czepiają, przeglądu się nie przejdzie normalnie jak auto nie jest dostosowane tylko do małych tablic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawel_78 napisał(a):

na trzeźwo nie piszę na AK 😄


 

Czas założyć klubik :phi:

 

Mozesz mieć No 1 ja biorę No 4… jeszcze dwóch na bank znajdziemy. 
 

Jestem na wschodzie Polski, idę spać… jutro przymiarka tablic i oględziny postępów prac :) 

 

PS Tak, jest i ma być atencyjnie P8 WRC, a co  :phi:

Edytowane przez G.O.A.T.
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2022 o 09:17, Woockush napisał(a):

Diagności czepiają się tego mocno i z bliżej nieznanego mi powodu ważne dla nich jest czy miejsce na dużą tablicę jest na tylnej klapie

bo tak stanowi prawo - decyduje tylne miejsce na tablice - nie można założyć małej tablicy jeśli z tyłu jest miejsce na dużą. przedniego miejsca montażu tablicy nie określa się .

jest to zawarte w rozporządzeniu o rejestracji pojazdów , w rozporządzeniu o warunkach technicznych i w rozporządzeniu o sposobie przeprowadzania badań technicznych .

W dniu 26.10.2022 o 08:56, G.O.A.T. napisał(a):

Czy można gdzieś załatwić tablicę ale mniejszą gabarytem? Czy :czujnik: się mocno czepiają? 

załatwić mozna wszysto , to będzie nielegalne i albo policjanty albo diagnosta sie przyczepi. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2022 o 08:56, G.O.A.T. napisał(a):

nie, nie amerykańskie ale normalne tyle że mniejsze. 

 

Mam indywidualną tablice ale nie bardzo jest gdzie zamontować ją na sportowym zderzaku gdzie otwór na otworze i jak nie przymierzę to zasłania jakieś wloty albo... rujnuje wygląd auta. 

 

Czy można gdzieś załatwić tablicę ale mniejszą gabarytem? Czy :czujnik: się mocno czepiają? 

 

Wrzucę zdjęcie, wtedy widać że wszędzie albo wloty albo światła a za wlotami chłodnice, silnika, wspomagania, intercooler, wloty do chłodzenia sprężarki a auto nie słynie ze stabilności cieplnej niestety.  :( 

 

 

 

 

lancia-hf-000-aeecae13.jpg

Po prostu idź do wydziału komunikacji i przedstaw pismo, w krórym rzeczowo i szczegółowo uargumentujesz, że pojazd specyficzny, oryginalny, że budowa przedniej części pojazdu wymaga odpowiednich warunków do pracy zespołu napędowego kto, przez co wnioskujesz o wydanie zmniejszonych tablic rejestracyjnych. Myślę, że nie powinno być problemu i legalnie otrzymasz mniejsze tablice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fred77 napisał(a):

Po prostu idź do wydziału komunikacji i przedstaw pismo, w krórym rzeczowo i szczegółowo uargumentujesz, że pojazd specyficzny, oryginalny, że budowa przedniej części pojazdu wymaga odpowiednich warunków do pracy zespołu napędowego kto, przez co wnioskujesz o wydanie zmniejszonych tablic rejestracyjnych. Myślę, że nie powinno być problemu i legalnie otrzymasz mniejsze tablice.

WK nie jest ustawodawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fred77 napisał(a):

Po prostu idź do wydziału komunikacji i przedstaw pismo, w krórym rzeczowo i szczegółowo uargumentujesz, że pojazd specyficzny, oryginalny, że budowa przedniej części pojazdu wymaga odpowiednich warunków do pracy zespołu napędowego kto, przez co wnioskujesz o wydanie zmniejszonych tablic rejestracyjnych. Myślę, że nie powinno być problemu i legalnie otrzymasz mniejsze tablice.

 

Ale ja nie chce tych małych amerykańskich, mam już normalne ale indywidualne i teraz potrzebowałem mniejszą wersję tej indywidualnej, ze względów jak to ostatecznie ustaliliśmy...  atencyjnych :phi:

 

Blaszka przymierzona, będzie cymesik.  :cfaniak2:

Edytowane przez G.O.A.T.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.