Skocz do zawartości

AA i stacje radiowe


mmaciejosss

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, KJO napisał(a):

Ja w CarPlay używam tunein radio, pewnie z AA tez to działa 

dzięki za podpowiedź .Tunein zainstalowane , działa poprawnie ( jakość dźwięku lepsza niż po radiu , no i więcej stacji 😃) , Mapy chodzą , Yanosik w tle , Tunein działa , wszystko na raz 👍

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to płatne jest  ? pewnie co jakiś czas jak na YT reklamy polecą , dziś RMF tylko słuchałem i jak dla mnie OK , reklamy podobnie jak na stacji 
Lepiej 357, brak reklam i nie chce się wracać do klasycznego radia

Wysłane z mojego CPH2145 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mmaciejosss napisał(a):

a to płatne jest 😕 ? pewnie co jakiś czas jak na YT reklamy polecą , dziś RMF tylko słuchałem i jak dla mnie OK , reklamy podobnie jak na stacji 

7dni gratis a później 3 baksy na miesiąc,

wersja PRO 60 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Camel napisał(a):

7dni gratis a później 3 baksy na miesiąc,

wersja PRO 60 PLN.

 

a to możliwe że kiedyś było darmowe albo nie wiem jakaś promka czy coś bo rzeczywiście ma innym telefonie też po instalce coś krzyczy o kasie. Jeszcze mam taką appkę myTuner Radio polska FM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do słuchania radia w car play  używam TUNE IN, myTuner Radio oraz ETER

plus dedykowaną apke RMF FM 

nawigacja WAZE a w tle yanosik lub jeszcze czzasami NawiExpert 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, jakubek napisał(a):

Jak ustawić Yanosika w tle przy działającym Waze na AA.

ja na car play najpierw na telefoniku włączę yanosika i po chwili włączę Waze (lub zamiennie Nawi expert) 

i z tła wyskakują głosowe powiadomienia Yanosika (nieoznakowane BMW na ...) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2022 o 11:07, jakubek napisał(a):

Jak ustawić Yanosika w tle przy działającym Waze na AA.

 

W dniu 13.12.2022 o 11:49, prebek napisał(a):

ja na car play najpierw na telefoniku włączę yanosika i po chwili włączę Waze (lub zamiennie Nawi expert) 

i z tła wyskakują głosowe powiadomienia Yanosika (nieoznakowane BMW na ...) 

 

Ja mam yanosika spiętego z BT w samochodzie więc sie podnosi jak telefon się złapie z car audio. 

Na AA mam google maps albo waze. I yanosik sobie gada w tle. Nie wyskakują ikonki. I bede chyba probowal zmieniac lektora z tego domyslnego, bo strasznie wygadany jest. Komunikat o fotoradarze trwa wieki 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Filipfm napisał(a):

Ja mam yanosika spiętego z BT w samochodzie więc sie podnosi jak telefon się złapie z car audio. 

Na AA mam google maps albo waze. I yanosik sobie gada w tle. Nie wyskakują ikonki. I bede chyba probowal zmieniac lektora z tego domyslnego, bo strasznie wygadany jest. Komunikat o fotoradarze trwa wieki 😄 

Działa Wam dobrze ten autostart w Yanosiku ?

Kiedyś pamiętam jakoś to działało, można było wybrać po podłączeniu z jakim zestawem BT odpala się aplikacja. Obecnie nie mogę tego ustawić, wybieram np BT mojego auta, wychodzę z opcji i jak wchodzę brak jakiegokolwiek wyboru. Zdarza się, że po ponownym wejsciu zaznacza losowe zestawy jak głosnik BT :bzik:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.