Skocz do zawartości

Odkurzać bezprzewodowy do 1500


Cezarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  Jak w temacie szukam odkurzacza budżet do 1500zl

Raczej bez funkcji  mopa, Bo w tej cenie raczej nie znajdzie się sprzętu dobrego 2w1.

W oko wpadł mi ten.. 

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-pionowe/odkurzacz-pionowy-dreame-v11

Co możecie polecić od siebie i na co zwrócić uwagę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Cezarek napisał(a):

 

Mam go od kilku godzin. Nic jeszcze powiedzieć nie mogę, oprócz tego, że ładnie wykonany ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cezarek

Ja mam V9P - w zasadzie bez uwag, działa, dobrze ciągnie :oki: Jedynie musiałem rurę wymienić, bo komuś w domu upadł i się plastiki w niej połamały. 

 

I tak naprawdę tylko z zakupem tej rury był problem, bo filtry, szczotki itp. są dostępne u każdego chińczyka ale i na allegro.

Edytowane przez open
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cezarek napisał(a):

 

Dreame dłużej popracuje na baterii i jest aż kilogram lżejszy. Minimalnie mniejszy pojemnik na syf ;]

 

Ja bym nie miał wątpliwości ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej coś takiego:

 

ELECTROLUX Pure Q9 PQ92 Allergy UV 4w1 Odkurzacz - niskie ceny i opinie w Media Expert

 

Można odłączyć część odkurzajacą i użyć np. do sprzątanias amochodu.

 

Wprawdzie nie mam takiego modelu tylko dużo starszy ale całkiem fajnie to działa - jest zintegrowany z elktroszczotką więc całkiem spranie ściąga brud i rózne kłaki czy sierść.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, misiu napisał(a):

A nie lepiej coś takiego:

 

ELECTROLUX Pure Q9 PQ92 Allergy UV 4w1 Odkurzacz - niskie ceny i opinie w Media Expert

 

Można odłączyć część odkurzajacą i użyć np. do sprzątanias amochodu.

 

Wprawdzie nie mam takiego modelu tylko dużo starszy ale całkiem fajnie to działa - jest zintegrowany z elktroszczotką więc całkiem spranie ściąga brud i rózne kłaki czy sierść.

Też się nad takim zastanawiałem, tylko ma sporo wagę,  będę chyba musiał odwiedzić sklep i zobaczyć go na żywo czy będzie waga bardzo przeszkadzać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cezarek napisał(a):

Też się nad takim zastanawiałem, tylko ma sporo wagę,  będę chyba musiał odwiedzić sklep i zobaczyć go na żywo czy będzie waga bardzo przeszkadzać 

Uwierz, lekki jest :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomecki napisał(a):

 

a co stoi na przeszkodzie, żeby jakikolwiek wziąć do samochodu? ;]

 

Wziąć można jakikolwiek, ale do sprzątania samochodu już niekoniecznie. Moje doświadczenie mówi, że akumulatorowe słabo sobie radzą w aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cezarek napisał(a):

A ogólnie jak Ci się spisuje ( jeśli go posiadasz)? 🙂

Młodsza córka od niedawna używa ten model (chyba) i sobie chwali :ok:

Mały pojemnik na śmieci, ale i tak warto często opróżniać. Całość z filtrami można (a nawet trzeba) co jakiś czas myć w wodzie.

Starsza córka ma już kilka lat, ale starszy model.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, rwIcIk napisał(a):

Młodsza córka od niedawna używa ten model (chyba) i sobie chwali :ok:

Mały pojemnik na śmieci, ale i tak warto często opróżniać. Całość z filtrami można (a nawet trzeba) co jakiś czas myć w wodzie.

Starsza córka ma już kilka lat, ale starszy model.

 

Ok to chyba przekonam sie do tego modelu że względu na lampę UV i samo czyszczaca  sie szczotkę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie dwa lata temu kupiłem odkurzacz na Allegro sprzęt typu "tańszego nie było" kosztował 249pln wziąłem go na próbę by sprawdzić czy tego typu sprzęt warty jest zainteresowania, miał być dreame ale skąpiłem kasy na eksperymenty, i w sumie nie żałuję. Mój tani bezprzewodowiec jest zajebisty, jest lekki, bardzo ergonomiczny - taki "do ręki" dość dobrze ssie, ma wszystkie akcesoria jak w droższych maszynach, pewnie mocą i czasem pracy ustępuje droższym modelom ale u mnie w domu jest tylko uzupelnieniem robota który prawie codziennie odkurza i mopuje. Jeśli miałbym doradzić to kup taki który jest jak naj bardziej lekki, który dobrze leży w ręce i ma długi czas pracy, na hiper moc nie patrz  bo i tak nie będziesz jej używał ze względu na drenowanie baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.