Skocz do zawartości

Chevrolet Equinox - pierwszy tani, dobrze wykonany EV


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Florydzialski napisał(a):

 

W końcu samochód który jest tańszy niż Tesla a zrobiony porządnie, bez udziwnień, z normalną kierownicą, normalnymi kierunkowskazami itp. 

 

I lepiej się pali 👍🏼

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, HelixSv napisał(a):

 

oby, ale to się jeszcze okaże


General Motors, firma znana z porządnych samochodów, co się śmiejesz? 
 

P.S. Miałem w życiu wiele wyrobów tej firmy - przede wszystkim dlatego że były tanie a nie że dobre. I wszystkie były poskręcane tak jakby ktoś miał najgorszy dzień w życiu i chciał odwalić robotę na szybko. Dopiero Corvette była dość porządnie zrobiona - w sumie przez 6 lat nie miałem ani jednego problemu z nią. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Florydzialski napisał(a):


General Motors, firma znana z porządnych samochodów, co się śmiejesz? 
 

P.S. Miałem w życiu wiele wyrobów tej firmy - przede wszystkim dlatego że były tanie a nie że dobre. I wszystkie były poskręcane tak jakby ktoś miał najgorszy dzień w życiu i chciał odwalić robotę na szybko. Dopiero Corvette była dość porządnie zrobiona - w sumie przez 6 lat nie miałem ani jednego problemu z nią. 

 

Ja się nie śmieję. Tylko robienie porzadnych aut spalinowych absolutnie nie świadczy o umiejętnościach w produkcji aut elektrycznych. Jedyna marka, która potrafi robić niezłe spalinowe jak i elektryki to chińskie Volvo i może czasem Merc. 

 

Z tym Szewroletem trzeba poczekać i zobaczyć. Co z tego, że ma wajchy od kierunków, jak może mieć pełno innych niedogodności. Jak powolne ładowanie, lagujące handshake'i z ładowarkami, nieprzystosowana do EV nawigacja, kiepski system, problemy z podgrzewaniem/chłodzeniem baterii, szybka degradacja, samozapłony czy inne awarie. 

 

W każdym razie życzę GM jak najlepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HelixSv napisał(a):

 

Ja się nie śmieję. Tylko robienie porzadnych aut spalinowych absolutnie nie świadczy o umiejętnościach w produkcji aut elektrycznych. Jedyna marka, która potrafi robić niezłe spalinowe jak i elektryki to chińskie Volvo i może czasem Merc. 

 

Z tym Szewroletem trzeba poczekać i zobaczyć. Co z tego, że ma wajchy od kierunków, jak może mieć pełno innych niedogodności. Jak powolne ładowanie, lagujące handshake'i z ładowarkami, nieprzystosowana do EV nawigacja, kiepski system, problemy z podgrzewaniem/chłodzeniem baterii, szybka degradacja, samozapłony czy inne awarie. 

 

W każdym razie życzę GM jak najlepiej. 

 

No to pojechałeś po Marku :jem:

Jak gościu kiedyś kupi elektryka to napewno będzie wiedział co jest ważne w EV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PawelWaw napisał(a):

 

No to pojechałeś po Marku :jem:

Jak gościu kiedyś kupi elektryka to napewno będzie wiedział co jest ważne w EV...

 

No właśnie zapomniałem o najważniejszym!

Czy ma skrzynie biegów? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2024 o 18:21, Florydzialski napisał(a):

 

W końcu samochód który jest tańszy niż Tesla a zrobiony porządnie, bez udziwnień, z normalną kierownicą, normalnymi kierunkowskazami itp. 

 

 

No to nie ma szans na rynku. A jak jeszcze Musk wypuści aktualizację oprogramowania z takim dwukolorowym lakierowaniem to w ogóle pozamiatane. Chevrolet może się zwijać.

:skromny:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2024 o 22:22, HelixSv napisał(a):

Ja się nie śmieję. Tylko robienie porzadnych aut spalinowych absolutnie nie świadczy o umiejętnościach w produkcji aut elektrycznych. Jedyna marka, która potrafi robić niezłe spalinowe jak i elektryki to chińskie Volvo i może czasem Merc. 

 

A BMW? Gdybym miał dziś szukać elektryka to zacząłbym od oglądania ich oferty.

:hmm:

Edytowane przez Ryb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ryb napisał(a):

 

A BMW? Gdybym miał dziś szukać elektryka to zacząłbym od oglądania ich oferty.

:hmm:

 

BMW nagrabił sobie u mnie, bo w i4 w centrum Geteborga, kiedy bardzo polegałem na navi, pojawił się blue-screen i rozpoczął się 5-minutowy restart systemu. :facepalm: ;]

 

Z drugiej strony, pokracznym i3 jezdziłem ponad 2 lata i byłem raczej zadowolony :ok: (poza oczywistymi niedogodnościami).

 

Na pewno nowe beemki wygrywają u mnie w kategorii wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, HelixSv napisał(a):

 

BMW nagrabił sobie u mnie, bo w i4 w centrum Geteborga, kiedy bardzo polegałem na navi, pojawił się blue-screen i rozpoczął się 5-minutowy restart systemu. :facepalm: ;]

 

Gdybym ja się miał przejmować takimi drobiazgami to bym nie kupował Jaguara.

:lol:

 

 

6 minut temu, HelixSv napisał(a):

Z drugiej strony, pokracznym i3 jezdziłem ponad 2 lata i byłem raczej zadowolony :ok: (poza oczywistymi niedogodnościami).

 

Mi się i3 podoba. Śmieszne autko ale ma swój urok.

:ok:

 

 

6 minut temu, HelixSv napisał(a):

Na pewno nowe beemki wygrywają u mnie w kategorii wygląd.

 

:ok:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ryb napisał(a):

 

No to nie ma szans na rynku. A jak jeszcze Musk wypuści aktualizację oprogramowania z takim dwukolorowym lakierowaniem to w ogóle pozamiatane. Chevrolet może się zwijać.

:skromny:

 

 

Jak kiedyś przylecisz do Chi to sobie wypożycz. 

Ja miałem kiedyś w firmie takiego spalinowego i szybciutko go sprzedali :hehe:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, iwik napisał(a):

Screenshot_20240604_163027.jpg.b651c48b2f954e991cec99fbc495f180.jpg

Chyba tego samego projektanta mają.


Niby podobnie, ale ten na dole wygląda jak tanie auto z Azji, a ten na górze jak jakiś kolejny crossover.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.