Jump to content

slawekw

użytkownik
 • Content Count

  3671
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  5d 6h 40m 51s

Community Reputation

702 Przezacny kompan

About slawekw

 • Rank
  Maxi-Kaz
 • Birthday 03/03/1900

Profile Information

 • Name
  Sławek
 • Lokalizacja
  Warszawa, PL
 • Car
  Skoda Kodiaq

Recent Profile Visitors

1204 profile views
 1. Projektor powinien być jak najbardziej prostopadle do ściany - wtedy masz idealną geometrię obrazu i nie musisz korygować keystone. Najlepiej podwiesić go do sufitu - w Twoim przypadku rozważ zastosowanie windy (opuszczasz na czas projekcji). Zasilanie od lampy będzie OK, jeżeli masz tam doprowadzone dwie żyły ze stałym napięciem (sprawdź). Przy projektorze ważne jest jego podłączenie do źródła obrazu. Można zrobić to kablem (HDMI) lub bezprzewodowo. W tym drugim przypadku opóźnienie obrazu względem dźwięku (poszczanego np. przez kino domowe) może być nieakceptowalne.
 2. Jak montowałem u siebie klimę, to rozważałem muli-splita. Jednak jego jedyną zaletą było mniej zajmowanego miejsca na zewnątrz budynku. Poza tym same wady: drożej niż 3 osobne klimatyzatory które chciałem, w razie awarii jednostki zewnętrznej żadna klima nie działa itp.
 3. Otwieranie/zamykanie elektrycznego bagażnika W zależności od wyposażenia, bagażnik możemy otwierać (i zamykać) na 4 sposoby: 1. Przyciskiem na tylnej klapie 2. Przyciskiem na pilocie 3. Przyciskiem w kabinie (trzeba przytrzymać dłużej) 4. Machając nogą (wymaga opcjonalnego bezdotykowego otwierania bagażnika) co ciekawe - te 4 sposoby dotyczą również zamykania bagażnika ! Zamknąć bagażnik można również w 5-ty sposób: pociągając krótko pokrywę bagażnika w dół.
 4. Tez można. Ale z przyczyn bezpieczeństwa musisz być blisko.
 5. @bergerac jeździsz autem z 2017 roku ? Bo w tych modelach problem występował.
 6. Możesz zdalnie otworzyć klapę z kluczyka. Ale jeśli dzieje się to samoistnie, to serwis ma na to jakąś procedurę (aktualizacja softu w aucie).
 7. Jedź do serwisu. O problemach z otwierającym się bagażnikiem czytałem, losowo działające kessy to coś nowego.
 8. Sporadycznie eMKę. Do czasu ogarnięcia domku / apartamentu w własną windą nie widzę sensu kupowania ciężkiej hulajki.
 9. Zapewne tak. Na dzisiaj mam tylko działkę i 4 słupy w rogach. Wybór projektu, formalności itp dopiero przede mną. Chcę zacząć od ogrodzenia działki siatką budowlaną. Słupy mam (40 szt), siatkę muszę kupić. Wynająć jakąś betoniarkę + agregat i pojechać zabetonować słupy. Liczę że w jeden dzień dam radę.
 10. Dwa w jednym. Dzisiaj bardziej letnisko, ale chcę mieć dom całoroczny gdzie mógłbym przyjechać i spędzić pół roku.
 11. Holender ma być głownie dla mnie. A potem może awaryjnie dla ekip - ale też mam obawy czy nie zdewastują.
 12. Chcę jeździć na działkę zanim ruszę z budową (a może i w trakcie jeśli się da). Domek będzie więc wykorzystywany do sporadycznego nocowania, a w trakcie budowy może robić za barak dla ekip budowlanych.
 13. Gmina Brańszczyk, miejscowość Udrzyn. Do kogo mam najbliżej kosiarkę pożyczyć ?
 14. W północno-wschodniej. A dokładnie to za Wyszkowem
 15. Jasne ! Naprawdę mili starsi ludzie tam mieszkają, i okazuje się że znali kiedyś rodzinę mojego Ojca. A jak wpadłem ostatnio na swoją działkę z pilarką, to sąsiad przyszedł po prośbie żeby jemy tez dwa drzewka wyciąć. Skończyło się na 25 A z czego wynika Twoja rada ? Media ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.