Jump to content

slawekw

użytkownik
 • Posts

  4479
 • Joined

 • Last visited

About slawekw

 • Birthday 09/09/1974

Retained

 • Maxi-Kaz

Profile Information

 • Name
  Sławek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa, PL
 • Car
  Skoda Mazda
 • UTO
  M365

Recent Profile Visitors

1947 profile views

slawekw's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/20)

1.8k

Reputation

 1. Od tego zacząłem - nie da rady, Rodzice nie potrafią zamawiać taxi. Teraz większość korporacji wymaga aplikacji, więc powstała nisza na rynku dla starszych ludzi. Więc pomysł super, ale odpada.
 2. Wpadł mi do głowy szalony pomysł, aby kupić ojcu elektryka Ujeżdża on obecnie Punto z rocznika 2004, więc złom. Ale w automacie. I nie chce tego auta zmieniać, chociaż ciągle ma z nim problemy. Po zastanowieniu jest idealnym odbiorcą auta elektrycznego: jeździ tylko wokół komina (sklep, lekarz, bazarek, warsztat, dwa razy do roku trasa 170km w jedną stronę). Auto więcej stoi niż jeździ - średnio miesięcznie to jakieś 100-150 km. Ma dużo czasu - może pojechać raz na miesiąc zostawić auto na ładowarce na cały dzień. Więc szukam czegoś niedużego (celuję w segment B) z zasięgiem tych 350 km (minimum 200 km) żeby mógł pojechać w trasę i wrócić na jednym ładowaniu (ostatecznie na miejscu się podładuje z gniazdka). Czego szukam i ile musiałbym wydać ?
 3. Ja prawie rok temu przymierzałem się do Skody Eniaq - miałem podobne założenia jak Ty. Wydaje mi się, że to lepszy wybór niż ID.3 (ma rozmiar ID.4 w cenie ID.3).
 4. To zadajcie pytanie Zamawiającemu co rozumie przez "rok modelowy" i jakie aspekty jakościowe lub użytkowe chce osiągnąć poprzez to kryterium. Moim zdaniem - przetarg łatwy do uwalenia (jeśli chcecie składać odwołanie).
 5. Ja kiedyś zamówiłem moskitiery w ramkach. Są super, ale wredne ptaszory wydziobują siatkę i muszę ją wymienić bo mam dziury. Punkt w którym zamawiałem już nie istnieje. Gdzie mi wymienią samą siatkę lub gdzie kupię siatkę na wymianę ? (nie wiem czy moje ramki są rozbieralne)
 6. Przeprowadziłeś się, czy tak szybko chodzisz ? A w temacie: też się zastanawiałem nad EV, ale właśnie brak ładowarek w pobliżu mnie zniechęcił. Bliżej mamy tę: https://www.wtp.waw.pl/parkingi/parking-pr-metro-stoklosy/ ale tam są jakieś jaja z zostawianiem auta na dłużej lub na noc.
 7. Słuchajcie, mam 4 uchwyty na dach Thule FreeRide (532). Dwa z nich użyłem 2 razy, dwa nieużywane. Chętnie się pozbędę.
 8. Thule. Ten model VeloCompact 926
 9. Kupiłem, i finalnie wyszło... 1898 zł. Cena bardzo dobra.
 10. Odkopuję wątek, bo zbliża się sezon i może ktoś będzie zainteresowany bagażnikiem na hak Thule VeloCompact 926 za 2.335,24 PLN (darmowa dostawa). Link do amazon.pl
 11. Do wykazu prac legislacyjnych rządu trafił projekt nowelizacji prawa o ruchu drogowym. Przewiduje on jazdę dzieci i młodzieży z opiekunami, najczęściej z rodzicami. Opiekunowie będą musieli spełnić ustawowe wymagania. – Chodzi o to, by opiekunowie, rodzice przeszli szkolenie, jak poradzić sobie z młodym człowiekiem za kierownicą, a potem ubezpieczyli taką działalność
 12. slawekw

  Yanosik na AA

  Czy po prawie 4 miesiącach działa już poprawnie GM jako nawigacja i Yanosik w tle jako ostrzeganie ? (wszystko na pokładowym AA)
 13. W związku z niedoborem półprzewodników VAG (konkretnie Skoda) obcina wyposażenie standardowe i dodatkowe. Do tego stopnia, że w zamawianych do produkcji egzemplarzach mogą się pojawić korbki zamiast elektrycznie otwieranych szyb z tyłu Poniżej przykład wyposażenia które znika już na pewno - nie tylko z aut do produkcji, ale może się nie pojawić w już zamówionych egzemplarzach.
 14. To był mój pierwszy wybór. Ale wiesz... Mini jest modne i pasuje do stylu życia młodej osoby.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.