Jump to content

r1sender

administrator
 • Posts

  53543
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  111

Everything posted by r1sender

 1. A ja zadowolony jestem z zestawu Textara, tarcze i klocki, elegancko się to sprawuje, a w busie hamulce mają co robić. Nawet nie za bardzo pylą.
 2. Zawsze to więcej niż nic. Chociaż część kosztów się zwróci.
 3. Akurat, nie boją się grzywny, nie zapłacą, a tak strupa zabiorą, na licytacji pójdzie i kasa trafi na konto sądu.
 4. No to ładuj się i pochwal się efektem.
 5. Sam wytłuściłeś błąd- umożliwić to nie to samo co obowiązek.
 6. Ciekawe rzeczy piszesz, nie pomyliłeś się.?
 7. możliwe, ten co mam najbliżej siebie bierze bez elektrolitu.
 8. trzeba jeszcze mieć. Imo PSZOK najrozsadniejsza opcja.
 9. ale bez elektrolitu
 10. Wcześniej samochód jeżdżony był "normalnie " i nie było żadnych problemów. Obecnie z pod domu na parking przy kolejce.
 11. bezpośredni wtrysk i turbina na takie krótkie odcinki to proszenie się o kłopoty. Porównuje to na podstawie tego samego silnika w 2 różnych autach. W meganie która robi średnio 70 km dziennie nie ma problemów, w qashaqaju który robi podobne przebiegi jak u autora wątku przy mniejszym przebiegu zaczęły się problemy których źrodłem jest nagar.
 12. nie wiem czy pomogę, bo nie miałem automatycznej klimy ale wrażenia podobne. U mnie walnięty był zawór rozprężny, klima sobie chłodziła i naglę wyłączała, a gorące powietrze też czułem tylko, że to powietrze spoza samochodu, które miało powyżej 25 stopni. Imo nic Ci nie grzeje dodatkowo tylko pewnie to wrażenie takie. Jak się ma cały czas chłodno, a potem wiatrak wpycha do kabiny nieschłodzone powietrze to może wydawać się że grzeje.
 13. Mam ten silnik w Megane którą ujeżdża moja żona, maksymalne spalanie jakie miała to 8.5 litra. Auto na codzień po 3mieście w godzinach szczytów się kula. Ona również z tych co kręcą wysoko.
 14. Wybacz ale jak jej to pali takie ilości to każde inne auto choćby w powszechnej opinii było oszczędne w jej rękach będzie palić ponad ogólnie przyjętą miarę.
 15. 1.2 jest z turbiną i ma 130 kucy, na pewno jeździ lepiej niż wolnossące 1.6.
 16. niestety drążek w każdej renówce do super precyzjnych nie należy-daleko mu do BMW o Hondzie nie wspominając, podłokietniki też słaby temat, sprobuj znaleźć lewy do vivaro/trafic/primastar, imo silnik najlepsza rzecz plastik do garnięcia.
 17. Pewnie u handlarza długo w Niemczech stał, a potem nasz handlarz kupił, a że to francuski samochód, a nie niemiecki to tak długo się sprzedaje.
 18. takie coś sobie ogarnij MTJ Group | PROFLEX SBR - bezpieczne płyty gumowe na place zabaw (nawierzchnie24.pl)
 19. Najpierw zobacz jak wyglądają progi w okolicy tylnego koła. Szukałem dla córki pierwszego samochodu i kilka yarisów obejrzałem i smutno to wygląda. Ponoć częściowo pasują progi od kangura ale też trzeba rzeźbić.
 20. no szału nie ma 1.2 Tce w Meganie w trasie taki sam wynik osiąga...
 21. Silniki benzynowe tych autach są trwałe czy to 1.2 czy 1.4 i 1.6. Części dostępne w rozsądnej kasie, nawet oryginalne. Polo może już chrupać ruda.
 22. to clio. Renówki nawet małe dobrze są zabezpieczone przed rudą, miałem 3 i w żadnej to nie był problem. Pewnie celujesz w model clio III. Szukałbym benzyniaka 1.4 16v moc podawan od 95-98 KM. Miałem taki w II i bardzo fajnie napędzał samochód przy akceptowalnym zużycia paliwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.