Skocz do zawartości

Giełda 15.03 - 20.12.2012


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku i wyłącznie w tym można dawać ogłoszenia o kupnie, sprzedaży, zamianie, pozbywaniu się, poszukiwaniu rzeczy, itp.

Ogłoszenia o sprzedaży muszą zawierać cenę!

Nie dyskutujemy w tym wątku.

Uwagi z autorami ogłoszeń wymieniamy w bezpośredniej komunikacji.

p.s.

Link do poprzedniego wątku giełdowego: Giełda do 15.03.2012 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sprzedam koła z mojego niedawno kupionego auta.

Opony letnie o rozmiarze 185/55/15 82V z lat 2007-2008.

Niedawno przełożyłem z zimówek i sam na nich jeżdżę ale chcę

zmienić na wyższy profil. Zdjęcie przedstawia same opony jeszcze przed założeniem na felgi.

Cena kompletu 600 zł. Gratis mogę dorzucić kołpaki. Odbiór osobisty we Wrocławiu lub okolicy.

Sprzedam również oryginalne radio CD Blaupunkt z dodatkowym kabelkiem obsługującym złacze AUX zakończonym wtykiem mini-jack 3.5 mm. Cena 80 zł.

post-30908-14352516277846_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w temacie. Szukam auta juz prawie 1,5 miesiaca i troche mnie te wycieczki po Polsce mecza. Wiec moze znajde auto dla siebie na AK ?

Wymagania: nie musi byc bezwypadkowe Jesli mialo jakas przygode, to po prostu musi byc zrobione dobrze

Benzynka, lub benzynka + GAZ...

I tyle

Pozdrawiam / norm4n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzedam moją Captivę. Rok 2008, rejestracja 2009 i ważna gwarancja fabryczna. Przebieg 42kkm.

Sprzedaję bo nowa Captiva czeka do odbioru ok.gif

Wyposażenie wersji LT:

- automat + ręczna zmiana

- wersja 4x4

- samopoziomowanie zawieszenia

- półskura z ekoświni

- klima automatyczna

- wersja 7-osobowa

- szyberdach elektryczny

- czujnik deszczu

- czujnik zmierzchu

- czujnik jakości powietrza

- radio CD z MP3

- poduchy + kurtyny powietrzne

- progi aluminiowe

- czujniki parkowania

- hak

i wszystko co producent przewidział smile.gif

Samochód w stanie bdb z normalnymi śladami eksploatacji {na drzwiach kierowcy ślad po innych drzwiach ale bez ubytków lakieru itp}

Kontakt 662 167 211 najlepiej po g. 15

Cena 60kPLN

285993595-captiva.jpg

post-50925-14352516445001_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam tanio 4szt stalówek 15 cali orginalne od chevroleta nubira/lacetti. Felgi w stanie dobrym bez korozji, na felgach są jeszcze opony 195/65R15 , 3 szt ok jedna do wywalenia. Będę w Polsce 1-5 czerwca i mogę wtedy je zabrać. Niestety tylko odbiór osobisty Zielona Góra i okolice lub Szamotuły, Oborniki Wlkp. Cena za komplet 60zł za komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam komplet felg firmy Enkei w rozmiarze 15" x 6" offset 35, średnica otworu centrującego to 64.1. Felgi są pomalowane na biało niestety nie jest to proszek tylko zwykła farba w spreju. Felgi noszą ślady montażu. Niestety 3 z 4 felg są krzywe. Według zapewnień pana wulkanizatora da się na nich normalnie jeździć. Cena za komplet felg to 150zł. Ze względu na gabaryty sprzedawanego rpzedmiotu skłaniam się ku odbiorowi osobistemu ale jeśli ktoś się uprze to wyślę felgi kurierem. Zainteresowanym prześle dokładniejsze zdjęcia na maila. Jako gratis dokładam komplet silikonowych dekielków firmy Enkei. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Posiadam na sprzedaż dwie opony hankook optimo k406, opony są z 35 tygodnia 2006 roku, nie klejone, nie naprawiane.

Wysokość bieżnika to ok. 4-4,5mm

286084217-16237469_1_644x461_2x-hankook-optimo-k406-195-55-15-ruda-slaska.jpg

Sznurek do Tablicy - http://tablica.pl/oferta/2x-hankook-optimo-k406-195-55-15-ID1686F.html#00bbfb54;r:;s:

Cena dla AK-40zł ok.gif

Jeździły w laćku do zeszłego sezonu, jedna została przecięta więc 2sztuki poszły do utylizacji, zostały te dwie które sprzedaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> witam,

> Sprzedam przełącznik świateł do Lacetti, nowy, oryginalny, nieużywany. Kupiłem, ponieważ elektryk

> stwierdził, że to przez niego nie działają światła, a przyczyną był styk w kostce :/

> Cena 99zł

A jaki jest numer katalogowy tego przełącznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cheviego sprzedałem ale zostało po nim trochę bzdetów.

Dzisiaj wstawiam na giełde zapas filtrów (mam jeszcze kierownice, 2 halogeny, przelacznik od świateł, kołpaki, tasmę od poduszki)

W komplecie :

- 3 x filtr powietrza

- 1 x filtr paliwa

- 1 x filtr oleju

Cena za wszystko 65pln - wysyłka gratis.

4d8e1b56d0e20b69gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cheviego sprzedałem ale zostało po nim trochę bzdetów.

> Dzisiaj wstawiam na giełde zapas filtrów (mam jeszcze kierownice, 2 halogeny, przelacznik od

> świateł, kołpaki, tasmę od poduszki)

> W komplecie :

> - 3 x filtr powietrza

> - 1 x filtr paliwa

> - 1 x filtr oleju

> Cena za wszystko 65pln - wysyłka gratis.

Jeśli jest to zestaw do lacetti 1,6 i wszystko jest nowe to rezerwuję.

palacz.gifpriv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko nowe.

> Moje allegro

Mam jeszcze komplet foteli do sedana tzn. tylna kanape z podlokienitkiem (i jedna dziurka od fajki) , fotel pasazera z poduszka powietrzna i szuflada oraz fotel kierowcy bez poduszki ze zlamanym plastikowym siedziskiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtry już zeszły zostały

- klocki na tył

- fotele i kanapa do sedana

- kołpaki (troche porysowane)

- kierownica

- taśma airbaga

I UWAGA !!! Przy okazji porzadków odkopałem GRZAŁKĘ W BLOK MARKI DEFA!!!

Miałem robić laczka na szweda ale jakoś nie mogłem się do tego zabrać.

Grzałka pasuje do : Lacetii 1.4 i 1.6, Aveo 1.4, Evandy 2.0

Link do pdfa z manualem montażu i lista kompatybilnych aut smile.gif pasuje, też do innych marek.

Cena 260+wysyłka

JUTRO WRZUCE FOTKI grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak w temacie zestaw HID

Na żarnik H4, mijania na żarniku a długie na halogenie

żarniki + przetwornice (żarniki mają nie całe pół roku a przetwornice ok roku)

cena 70zł

przesyłka 20zł kurier OPEK

info gg:3834334 lub PRV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie zestaw HID

> Na żarnik H4, mijania na żarniku a długie na halogenie

> żarniki + przetwornice (żarniki mają nie całe pół roku a przetwornice ok roku)

To legalny towar?

Sprawny jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do sprzedania dwie oryginalne, fabrycznie nowe maski do Daewoo Nubiry III/ Chevroleta Nubiry. Towar przyjąłem w rozliczeniu i chcę się go szybko pozbyć, ponieważ tylko zajmuje miejsce w garażu. Cena powiedzmy 300 zł do negocjacji, rozważę każdą poważną propozycję. Najlepiej odbiór osobisty w Łodzi lub okolicach.

Kontakt: priv lub tel. 787571484

2cb526cecbbaad9dm.jpg b2165386c7cb537dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

Na sprzedaż posiadam filtr gazowy Czaja FL02. Przejeździłem na nim 5tyś km. Miałem pewne problemy z drganiem silnika, które objawiły się "niemal" po założeniu, stąd przywróciłem wszystko do stanu poprzedniego. Okazało się jednak, że drgania nie ustały, więc to problem z czym innym. Jako, że sam filtr nie jest zbyt prosty w założeniu (u mnie) to odpuściłem jego ponowny montaż. Została oryginalna obudowa z wkładem.

Oddam za 40zł. Komplet obejmuje podstawę + filtr, na którym przejchane było 5tyś km z założonym już oringiem (jako gratis, nie wiem, czy ktoś będzie chcieć jeździć na tym pozostałą teoretyczną ilość km, no ale może smile.gif ) i dodatkowo nowy oring i nowy filtr (kupiony od razu jako zapas).

Jedna dość istotna uwaga: ponieważ naczytałem się sporo o spadkach ciśnienia na tym filtrze, od razu zapobiegawczo, zgodnie z instrukcjami, rozwierciłem nieco podstawę. Sprawdzana była jednak szczelność - pianą, ale także podczas przeglądu w warsztacie i nie zostało nic uszkodzone, by miało być nieszczelne.

Możliwość wystawienia na allegro istnieje. Przewidywany koszt wysyłki to pewnie około 8zł. Istnieje możliwość odbioru osobistego we Wrocławiu po uprzednim kontakcie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chevrolet Aveo BASE + 5D 1.2 84KM.

Kolor czerwony (niemetaliczny).

Samochód wyprodukowano w 2009 ale został kupiony w marcu 2010 roku w salonie w Rudzie Śląskiej, więc zostało jeszcze kilka miesięcy gwarancji.

Oczywiście samochód bezwypadkowy, serwisowany (faktury), wiosną zrobiono przegląd klimatyzacji. Przebieg to 24.400 km.

Wyposażenie:

- 4 poduszki powietrzne,

- ABS,

- wspomaganie kierownicy,

- regulacja wysokości kierownicy,

- klimatyzacja manualna,

- oryginalne radio z CD,

- centralny zamek z pilotem,

- elektryczne przednie szyby,

- blokada skrzyni biegów,

- składane tylne siedzenia (60:40),

- boczne listwy drzwiowe (czarne),

- przednie chlapacze,

- komplet opon zimowych Fulda Kristal Montero 3 (kupione jesienią 2010 roku).

Niestety lakier lekko uszkodzony z prawej strony (jakiś idiota pod marketem chyba przejechał koszykiem) porysowany delikatnie prawe przednie nadkole, prawe przednie drzwi, tylne lewe nadkole i klapka wlewu paliwa oraz delikatnie przytarte połączenie nadkola z zderzakiem.

Cena (oczywiście do negocjacji) 20.500,00

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

EDIT:

Aktualna cena to 19.500

post-17916-14352518162521_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.