Skocz do zawartości

Astra J


markot

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy za ile. Zależy co ma w wypasie. Zależy do czego ma służyć to auto.

Pamiętaj, że Astra J sporo waży i nawet silnik 1,8 ledwo to ciągnie.

Przydałoby się coś z turbinką pod maską. Ale nie wszyscy potrzebują rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj rocznik i wypas

Bo coś mi się wydaje, że to drogo za schodzący model

pis pojazdu  59500 zl

Samochód fabrycznie nowy, sprzedawany przez autoryzowanego dealera marki Opel:

Cena cennikowa - 73 050 PLN

Upust promocyjny - 13 200 PLN

Cena samochodu - 59 850 PLN

.

Istnieje MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI FABRYCZNEJ - Opel Flexcare (odpłatnie) DO 5 LAT (2+3 z limitem przebiegu 75 tys. km lub 150 tys. km - w zależności od wybranego wariantu) - oferta dostępna jest w naszym punkcie dealerskim.

.

WYPOSAŻENIE:

Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego fotela kierowcy

Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne

Elektrycznie sterowane szyby boczne przednie

ESP - program kontroli stabilności jazdy

Fotel pasażera z regulacją w czterech kierunkach

Gniazdo 12V z przodu

Klimatyzacja sterowana elektronicznie, dwustrefowa, z automatycznym czujnikiem recyrkulacji

Koła aluminiowe 16"

Komputer pokładowy

Lampki do czytania z przodu oraz mikrofon zestawu głośnomówiącego

Podłokietnik ze schowkiem między fotelami przednimi

Poduszki czołowe i boczne kierowcy i pasażera oraz poduszki kurtynowe

Reflektory halogenowe

Reflektory przeciwmgielne

Regulacja długości siedziska fotela kierowcy

Regulacja kolumny kierownicy w dwóch płaszczyznach

Ręczna regulacja fotela kierowcy w 6 kierunkach

Ręczne poziomowanie reflektorów przednich

Sterowanie radiem w kole kierownicy

System przypominania o zapięciu pasa bezpieczeństwa kierowcy

System wspomagania ruszania na pochyłościach

Światła do jazdy dziennej LED

Tempomat

Trzypunktowy pas bezpieczeństwa na tylnym środkowym siedzeniu

Tylna kanapa dzielona w proporcji 40/60

Ultradźwiękowe czujniki parkowania z tyłu

Wyświetlacz między zegarami graficzny, monochromatyczny

Zaczepy Isofix w oparciach tylnych zewnętrznych siedzeń

Zagłówek kierowcy aktywny z czterokierunkową regulacją, zagłówek pasażera pasywny z dwukierunkową regulacją

Zapasowe koło dojazdowe, 16cali- stalowe

.59500 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedź się takim autem. Jeśli pasuje, potarguj się jeszcze. Mamy już marzec.

Co do przedłuzenia gwarancji popytaj, czy to ubezpieczenie. Jakie warunki, jakie wyłączenia.

Popytaj w innych salonach. http://otomoto.pl/osobowe/opel/astra/?search%5Bfilter_float_year%3Afrom%5D=2015&search%5Bfilter_float_year%3Ato%5D=2015&search%5Bnew_used%5D=new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedź się takim autem. Jeśli pasuje, potarguj się jeszcze. Mamy już marzec.

Co do przedłuzenia gwarancji popytaj, czy to ubezpieczenie. Jakie warunki, jakie wyłączenia.

http://otomoto.pl/osobowe/opel/astra/?search%5Bfilter_float_year%3Afrom%5D=2015&search%5Bfilter_float_year%3Ato%5D=2015&search%5Bnew_used%5D=new

OK,dzieki.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niby podają, że ma 11,7 s do setki, więc kręcąc wysoko na obrotach, da radę TIRa wyprzedzić w miarę sprawnie :ok:

 

Przemyśl to bo ja kupiłem w styczniu 1.4T 140 KM. I uwierz mi jeżdzę spokojnie i nie jest to rakieta.

Brakowało mi koni od samego początku. Troszkę żałuje że nie miałem jazdy próbnej ale pomyślałem że skoro jeżdziłem autem 75 konnym to 140 będzie nadwyraz dużo.

Niestety myliłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przemyśl to bo ja kupiłem w styczniu 1.4T 140 KM. I uwierz mi jeżdzę spokojnie i nie jest to rakieta.

 

Jak nie wiem co jest ze mną nie tak ;] ale do normalnej jazdy wystarcza mi moje 1.4 100KM. Fakt, że nie jest to demon i żeby cokolwiek się działo trzeba kręcić wysoko ale do normalnej miejskiej jazdy wystarcza.

Gdybym miał 140 KM to bym nie wiedział co z tą mocą robić :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiem co jest ze mną nie tak ;] ale do normalnej jazdy wystarcza mi moje 1.4 100KM. Fakt, że nie jest to demon i żeby cokolwiek się działo trzeba kręcić wysoko ale do normalnej miejskiej jazdy wystarcza.

Gdybym miał 140 KM to bym nie wiedział co z tą mocą robić :hehe:

Badz tu madry i pisz wiersze,he,he.I co tu robic? Chyba poczekam na wyprzedaz do jesieni na nowy model astry,nie ukrywam ze i golf w tej cenie sie miesci,jakie wasze zdanie?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badz tu madry i pisz wiersze,he,he.I co tu robic? Chyba poczekam na wyprzedaz do jesieni na nowy model astry,nie ukrywam ze i golf w tej cenie sie miesci,jakie wasze zdanie?Pozdrawiam.

 

Golfem nawet w wersji 85KM bedzie sie jezdzic duuuuzo przyjemniej niz Astra 1,6 115KM, ze wzgledu na turbo :ok:

N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badz tu madry i pisz wiersze,he,he.I co tu robic? Chyba poczekam na wyprzedaz do jesieni na nowy model astry,nie ukrywam ze i golf w tej cenie sie miesci,jakie wasze zdanie?Pozdrawiam.

 

Jeszcze ci chce dopisać że spalanie pomiędzy 1.6 115 a 1.4 140 wychodzi bardzo podobnie. W 1.6 koni już sobie nie dodasz ale do 1.4 to i chipa idzie zrobić jak kiedyś mocy zabraknie. Jasne że w 1.4t jest dużo więcej rzeczy które mogą się popsuć, ale kto nie ryzykuje...  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o nowej wersji opla z silnikiem 1,4 twinport 100KM?

 

W "K" na pewno ciut lepiej będzie to wyglądać niż w "J" bo nowa astra jest o wiele lżejsza. Gdzieś coś czytałem, że różnice przy najcięższych wersjach mogą dochodzić nawet do 200kg, Pewnie przy motorze 1.4 tak dużo nie będzie ale tak czy tak na pewno J będzie znacznie lżejsza.

Nie zmienia to jednak faktu, że to jest motor do spokojnej jazdy. Killerem spod świateł nie będziesz ;]  Plus tego motoru to konstrukcja prosta jak budowa cepa bez żadnych udziwnień (no może oprócz zmiennych faz rozrządu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Ale jak wyprodukuja i zacznie sie wyprzedaz?To bede stratny?

Czytałeś umowę przed podpisaniem? Napewno tam pisze ile auto będzie kosztować. Wyprzedaże są na auta które stoją na placu u dilera, a nie na auta robione pod zamówienie klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym chcial zrezygnowac,odstapic od umowy?

Qwa, czy ty czytasz co podpisujesz? W umowie wszystko pisze. Przeczytaj ze zrozumieniem, jeśli masz z tym problem to poproś kogoś żeby ci przeczytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.