Skocz do zawartości

Alfa Romeo czapki z głów


johny

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, johny napisał:

Szacunek dla marki i pytanie czy będą posiadali na tyle samochodów zastępczych na czas gwarancji 😁

 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/alfa-romeo-wydluza-gwarancje-na-5-lat-i-200-tys-km/823jnwq

 

 

aż sprawdzę czy mają jakiś model co by mi pasował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, johny napisał:

Szacunek dla marki i pytanie czy będą posiadali na tyle samochodów zastępczych na czas gwarancji 😁

 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/alfa-romeo-wydluza-gwarancje-na-5-lat-i-200-tys-km/823jnwq

 

 

Może Stelvio kupię za pare lat :) jak skończę obecne amortyzować. Chodź wstępnie będzie znów paseratti lub mondeusz. 

 

ps. 
mialem nowe sc

nowego punciaka 

od tej pory minęło z 17 lat i nadal mnie uraz bezawaryjności trzyma 🤪

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Camel napisał:

Może Stelvio kupię za pare lat :) jak skończę obecne amortyzować. Chodź wstępnie będzie znów paseratti lub mondeusz. 

 

ps. 
mialem nowe sc

nowego punciaka 

od tej pory minęło z 17 lat i nadal mnie uraz bezawaryjności trzyma 🤪

 

Mineło 18 lat odkąd sprzedałem UNO - Fiata dalej nie kupie - ale moze alfe? tylko widzę że jedynie 3 modele mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, delco said:

Mineło 18 lat odkąd sprzedałem UNO - Fiata dalej nie kupie - ale moze alfe? tylko widzę że jedynie 3 modele mają...

 

Chyba juz tylko 2 nawet ;] Giullietta nie jest juz produkowana i wyprzedaja pewnie to co maja na stanie ;)

Z taka bogata oferta, to moze byc problem zeby dotrwali do konca tej 5-letniej gwarancji :hehe:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Chyba juz tylko 2 nawet ;] Giullietta nie jest juz produkowana i wyprzedaja pewnie to co maja na stanie ;)

Z taka bogata oferta, to moze byc problem zeby dotrwali do konca tej 5-letniej gwarancji :hehe:

 

No ale Forda T nie przebiją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Chyba juz tylko 2 nawet ;] Giullietta nie jest juz produkowana i wyprzedaja pewnie to co maja na stanie ;)

Z taka bogata oferta, to moze byc problem zeby dotrwali do konca tej 5-letniej gwarancji :hehe:

 

Jak to się mówi: będą trwać do końca swojego lub auta - co nastąpi szybciej 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Camel napisał:

Może Stelvio kupię za pare lat :) jak skończę obecne amortyzować. Chodź wstępnie będzie znów paseratti lub mondeusz. 

 

ps. 
mialem nowe sc

nowego punciaka 

od tej pory minęło z 17 lat i nadal mnie uraz bezawaryjności trzyma 🤪

 

Tylko VAG 😁😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, johny napisał:

Szacunek dla marki i pytanie czy będą posiadali na tyle samochodów zastępczych na czas gwarancji 😁

 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/alfa-romeo-wydluza-gwarancje-na-5-lat-i-200-tys-km/823jnwq

 

 

w pytę, ciekawe czy będę mógł sobie dokupić :) 

no dobra, to się wyjaśnił fenomen tej oferty:

image.png.7c4d108fb384050f3ad59b74275b7c73.png

 

ale jest też tańsza opcja:

 

image.png.d4c21a2e2c7c07b2e97472acb8f49e58.png

 

 

Edytowane przez bergerac
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, delco napisał:

aż sprawdzę czy mają jakiś model co by mi pasował ;)

 

Sprawdź czy lista wyłączeń tego dodatkowego ubezpieczenia nie jest dłuższa niż rolka papieru toaletowego.

;l

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dark_Knight napisał:

 

Sprawdź czy lista wyłączeń tego dodatkowego ubezpieczenia nie jest dłuższa niż rolka papieru toaletowego.

;l

 

 

teraz rolki jakieś krótsze robia - ale widzę że nie bardzo maja model który by mi pasował ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, bergerac said:

w pytę, ciekawe czy będę mógł sobie dokupić :) 

no dobra, to się wyjaśnił fenomen tej oferty:

ale jest też tańsza opcja:

 

To sa ceny za samo przedluzenie gwarancji czy uwzgledniaja koszt przegladow/matrialow w tym okresie?

Bo jesli sama gwarancja, to sugeruje ze maja ogromne zaufanie do produktu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, johny napisał:

Szacunek dla marki i pytanie czy będą posiadali na tyle samochodów zastępczych na czas gwarancji 😁

 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/alfa-romeo-wydluza-gwarancje-na-5-lat-i-200-tys-km/823jnwq

 

 

To nie VAG-to sie nie psuje:oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, johny napisał:

Szacunek dla marki i pytanie czy będą posiadali na tyle samochodów zastępczych na czas gwarancji 😁

 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/alfa-romeo-wydluza-gwarancje-na-5-lat-i-200-tys-km/823jnwq

 

 

Każdą oferta jest przerabiana i projektowana w stosunku do kosztów jakie można zarobić. 

Wszystko mają i tak obliczone na podstawie statystyk z ASO pewnie eu, dużo zależy od usterek i ich kosztów, jeżeli to nie będą częste i drogie usterki w całym aso Oferta ma sens zysku. A klient poczucia bezpieczeństwa że Alfa się nie zepsuje a jak się zepsuje ASO.mi naprawi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, johny napisał:

Mówię o nowej gamie pojazdów. 

 

Ale przed nowym Arteonem był poprzedni a przed nim CC ;]

Można o tym samochodzie powiedzieć sporo, ale na pewno, nie, że był oderwany albo cokolwiek wniósł ;)

Pierwszym "nowym", ładnym, bardziej "technologicznym" i nie zrobionym ekierką i kalkulatorem VW który kojarzę był bodaj Tiguan z 2015. Może było coś wcześniej, ale to był pierwszy w którym jechałem i był zrobiony "inaczej" niż VW które kojarzyłem z przeszłości.

Natomiast - oderwanym od pozostałych w ofercie - był Amarok v6, który jest efektem gwałtu byka belgijskiego na Golfie II-gen, zrobionym z kilku ton skompresowanego plastiku wyłowionego z morza, zasilanym kopalnią węgla. Widoczność przy parkowaniu zerowa, wyposażenie umiarkowane, ale prowadził się jak mały czołg ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, johny napisał:

czy będą posiadali na tyle samochodów zastępczych na czas gwarancji 😁

 

 

 

To tylko właściciele Skód i Toyot potrafią zostawić swoją metal puszkę w cudzych rękach i zająć się swoimi sprawami. Tak, jak żaden ojciec i żadna matka nie zostawi swojego dziecka samego w szpitalu, tak żaden właściciel Alfy nie zostawi swojej ukochanej AR w rękach "doktorów"...nie mówiąc o wsiadaniu do czegoś, czego z miłością nie konfigurowali, co ma napis reklamowy na lakierze. To nie gwarancja typu "wymienimy ci wadliwy czujnik ciśnienia za free". To wydłużona gwarancja miłości do czegoś, co niby zabija planetę i poszerza nam tyłki...ale i tak nie da się tego nie kochać...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, p i p p napisał:

To tylko właściciele Skód i Toyot potrafią zostawić swoją metal puszkę w cudzych rękach i zająć się swoimi sprawami. Tak, jak żaden ojciec i żadna matka nie zostawi swojego dziecka samego w szpitalu, tak żaden właściciel Alfy nie zostawi swojej ukochanej AR w rękach "doktorów"...nie mówiąc o wsiadaniu do czegoś, czego z miłością nie konfigurowali, co ma napis reklamowy na lakierze. To nie gwarancja typu "wymienimy ci wadliwy czujnik ciśnienia za free". To wydłużona gwarancja miłości do czegoś, co niby zabija planetę i poszerza nam tyłki...ale i tak nie da się tego nie kochać...

Zmień dilera 😁

  • Haha 1
  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bergerac napisał:

to akurat fakt, w końcu coś ciekawego się pojawiło od nich :ok: 

 

Ja przepraszam, Leon, Arteon, Ateca, Enyaq, ID.3 to są nieciekawe auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja przepraszam, Leon, Arteon, Ateca, Enyaq, ID.3 to są nieciekawe auta?

Tak. Arteon jak już pisałem wcześniej, ma potencjał tak długo jak nie wsiądziesz do środka. Leon to już zupełnie nudny dupowóz ostatnio.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2020 o 17:20, zinger napisał:

Za to z Alfa nigdy sie nie ponudzisz ;)

 

A co do VAG, to ostatnie wypusty Cupry w postaci Ateci i Formentora raczej trudno do nudnych zaliczyc (jeszcze pytanie co przez nudne rozumiesz).

 

Pasowałoby, żeby te auta poza tym, że są szybkie, były jeszcze ładne. A czy są, to zależy od tego, kto patrzy. Dla mnie są brzydkie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.