Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. Dawaj relację live z jazdy. Będziemy kibicować, pomagać, radzić. Tylko pamiętaj, że niektórzy będą Ci wbijać szpilki. To nie ludzie, to wilki!
  2. No widzisz, jak się poprawia. Teraz powrót się uda w jeden dzień.
  3. Ja bym wybrał bramkę nr 2. Pociąg do Berlina. Zwiedzanie. Powrót na kołach.
  4. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Ale ja czekałem na apdejt vw, żeby planował mi trasę bez ładowarek 11kW. No nic. Jak jeszcze Tesla wyśle internetem wietrzenie foteli, to będzie wypas!
  5. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    vw też ma over-the-air updates. od dnia pojawienia się wersji 3.0 softu dla mojego id4 czekałem na update ponad pół roku, nie doczekałem się. vw powinien sie przerzucić na produkcje czegoś znacznie prostszego niż samochody.
  6. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    oczywista sprawa ☺️
  7. 😎
  8. HelixSv odpowiedział prebek na temat - Infrastruktura
    Pewnie też VW i Audi i Porsche I wcale bym się nie zdziwił, gdyby nieTeslowe PlugAndCharge działało czasami a czasami nie. W zależności od operatorów, lokalizacji czy układu gwiazd.
  9. Z tego, co wiem, to znaczące różnice są do 7kW. Powyżej marginalne.
  10. Gratulacje. Co zamówiłeś, wersja? Może było, nie chce mi się szukać. Abrp do planowania. Plugshare do zapoznania z ładowarkami. GW i appka Orlenu do ładowań. Polecam autokacik forum EV. Wiemy tu wszystko, a jak nie wiemy, to zgadujemy.
  11. Nie ma co sie wygłupiać z lawetami. Nie takie trasy ludzie gorszymi elektrykami jeździli i to w czasach, gdy za posiadanie elektryka palono na stosie (baterii). Jechać trochę wolniej niż normalnie. Zapoznać się z ładowarkami GW na trasie. Cieszyć się nowym nabytkiem.
  12. Sorka, pomyliłem się z modelem. No nic, kombinuj, szerokiej drogi i działających ładowarek na trasie życzę.
  13. Trzeba wybrać "chargers & networks " / "avoid and preffer" - Greenway 👍 👍
  14. To raczej jest do ogarnięcia samym GW.
  15. U mnie tak samo! Tylko, że moja Teselka jak najwolniejsza (6.9s do 100), więc słyszę tylko głośny jęk zawodu.
  16. Ludowy samochód dla ludu. Jak to mówią: "Lud wszystko kupi", czy jakoś tak... Wiadomo, że ludowe to najlepsze.
  17. No i takiego eGolfa to wszyscy bardzo lubią. Spalinowcy, bo to elektryk. Ev fanboje, bo to eGolf.
  18. w tym nic nie pobije vw id4, no może id3
  19. Y to mój czwarty elektryk. Poważnie, jedyna wada, to duży promień skrętu. No i może jeszcze cena, bo wolałbym, żeby była dwa razy tańsza. Albo trzy. Bo kredyt trzeba spłacać. Wczesniej bardzo doskwierał mi brak czujników parkowania, ale ze dwa miesiące temu tesla vision bardzo się poprawiła. Oczywiście, każdy ma inne oczekiwania. Są ludzie, co chcą mieć ekran zaraz za kierownicą, albo więcej fizycznych przycisków, albo nie podoba im się kształt samochodu. Rozumiem ich, ale ja się do nich nie zaliczam.
  20. Cała nie. Promień skrętu ma za duży.
  21. Ba, pytanie. Tesla w planowaniu trasy z ładowaniami jest na razie niedoścignionym wzorem.
  22. Nawet do dwóch

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.