Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. Nie pisałem, że to proste. Ilość chińskich marek wchodzących na rynek europejskich musi być dla tutejszych producentów przerażająca. Nie wspominając już o pewnej marce z Ameryki.
  2. Mam przeczucie, że jak eu nie wprowadzi drakońskiego cła na auta z Chin, to większość europejskich marek znajdzie się na marginesie.
  3. I to w czasach, gdy było z 6 ładowarek w całej Europie...
  4. Zależy od stopnia fanatyzmu. Ja kilka lat temu przejechałem Świnoujście-Zakopane-Świnoujście w BMW i3. 4 osoby z bagażami. Nie zniechęciłem się.
  5. Będą takie myśli... Nic nie poradzisz. Ale raczej skończy się na: "Niestety, musimy jechać spalinowym".
  6. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Nie i nie, ale dziękuję.
  7. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Prawdopodobnie nie mają dojścia do morza.
  8. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Różnie bywa, teraz sprzedajemy. https://app.electricitymaps.com/map U mnie, jak pada i/lub wieje to jest tanio. Jak świeci słońce to mam darmo. Ale jak jest -20 C i pogoda kiepska to jest mniej zabawnie, bo caly dom ogrzewany prądem. Na szczęście mam też kominek.
  9. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    U mnie zaraz 3,5 grosza za kWh. Taki lajf... 🌈 🤸‍♂️
  10. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Bo Ty masz inną wersję. Zużycie Y w zależności od wersji (Wh/km): 164 SR 172 LR 181 ADHD Source: Link
  11. Pomimo mniejszej baterii, Ioniq ma w praktyce lepszy zasięg i znacznie szybciej ładuje się w trasie. Golf bardziej wyglada na samochód, co może być dla kogoś zaletą. Ja bym bral Ioniqa, bo łatwiej gdzieś dalej pojechać. Można też pogooglac "ioniq vs e-golf".
  12. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Z ostatnich 24000 mam 15.9. Mój rekord to 9.
  13. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Potwierdzam. Mała bateria. Małe zużycie prądu. Wolna degradacja. Bezszkodowe (wręcz zalecane) ładowanie do 100%. Na razie 27000 km w 10 miesięcy. Za tirami nie jeżdżę, szkoda lakieru i szyby.
  14. Prawda, trochę posiedziałem. Ze 30 minut. Tesla nie nagrzała baterii, bo nie wiedziała, gdzie jest. Nawigacja zgłupiała po zjechaniu z promu w Gdynii. Postukałem w ekran i naprawiłem.
  15. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    1. To elektryk? 2. Może się ładować na wszystkich publicznych ładowarkach w EU? 3. Zmieszczą się dwa charty w bagażniku bez odcinania kończyn? 4. Ma najlepszy UI pod względem logiki i szybkości działania? Nie sądzę. Ale jak Ci pasuje...
  16. Dlaczego? Nie spełnia oczekiwań?
  17. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Jestem w tej tragicznej sytuacji, że jeżdżę najlepszym samochodem na świecie. Pierwszy raz w życiu nie mam do czego wzdychać.
  18. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    Raczej w przypadku wszystkich EV. Ceny Tesli wpływają na cały rynek EV. Mało kto kupi VW czy Kia gdy Tesla jest, czy też będzie, tańsza. Ceny EV używek wszystkich marek też cierpią.
  19. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    To będzie kosztować. ...będzie też wyświetlać komunikaty o konieczności wymiany oleju. A jak nie będzie miało trzech biegów, to nawet najbardziej zakręceni Audi EV fanboye tego nie kupią. 🦥
  20. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    Nie ma nic do chcenia. Tesla ma duże marże, producenci z EU i Ford szorują po dnie.
  21. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Za mało jeżdżę, żeby 5 minut różnicy na ładowarce miało dla mnie znaczenie. Narzekanie córki (160cm) że jedziemy do Göteborga w i4 zamiast eNiro trwało znacznie dłużej. Ciekawostka. Siedziałem dwa dni temu w EV9. Bardzo fajny samochód. Wielki. Nawet pianoblack jest szare a nie czarne. Cała deska jest przemyślana, sterowanie temperaturą normalne, fajne schowki. Tylko znowu, siedzenia z tyłu zaprojektowane dla dzieci azjatów. Siedzisko jest za nisko, a nad głową dużo miejsca, więc spokojnie mogli zrobić 3 cm wyżej. W starym Touregu (auto podobnej klasy) było duuużo lepiej. W ID4 czy Y też. Zaznaczam, że chodzi mi o wysokość siedziska, nie o odległość do fotela z przodu.
  22. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    W morzu problemów ID4 ładowanie nigdy nie było uciążliwe (no chyba, że na zimnej baterii). Za to z tyłu wygodnie mogą siedzieć nawet ludzie z piszczelami.
  23. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Troche przejechalem buzzem w zimę. Klocek wymaga dobrej infrastruktury, znaczy dużej ilości ładowarek po drodze. Duże zużycie prądu i dość mała bateria. Na mrozie ciężko w kabinie utrzymać ciepło. Ale generalnie fajny busik.
  24. Co to oznacza dość szybko ? Z 10% szybciej niż google. Znacznie czesciej wyprzedzałem niż byłem wyprzedzany. 30% trasy ograniczenie do 80 km/h 70% do 120 km/h
  25. Bez przesady. Elektrykiem jechałem w ZIMĘ!

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.