Zawartość dodana przez HelixSv
-
Tesla Y czy Mustang-e ?
Ty ciągle coś kupujesz.
-
Tesla Y czy Mustang-e ?
...i kupisz Y SR RWD, bo performance po Wawie ma mało sensu. Też polecam Y. Duży samochód, najbardziej dopracowany EV. A jak się spodoba, to można bez planowania skoczyć do Lisbony.
-
Żeby było jasne...
W wyliczeniach brakuje wyceny przyjemności z jazdy, za to liczy się 1200 km zasiegu. Nie ma co dyskutować, trzeba się zgodzić i tyle.
-
Stawki za kWh 2024
Zmienne stawki wytrącą hejterom EV argument o destabilizacji i obciążeniu sieci energetycznej. Na szczescie w miejsce usuniętego argumentu pojawią się trzy następne.
-
Stawki za kWh 2024
Nie macie zmiennych stawek? Ja właśnie ładuję Teslunie po 35 gr/kWh (ze wszystkimi opłatami i podatkami).
-
Ionity - gasimy światło
Przeginają trochę. Drugie superczardżery stawiają. Na co komu to poczebne? Tyle prądu na świecie nie ma. Po max cztery druty na lokacji powinny być, w tym 3 zajęte a 2 popsute. Tak się kiedyś jeździło... to były czasy...
-
Tesla - 1.9 mln kilometrów
Wytrzymalem 3 min.
-
MG4
i material tapicerki i prześwit i serwis i design i architektura 800v i... I żeby był 8 osobowy. I żeby pies się nie musiał schylać w bagażniku. I żeby można było na legalu jechać 300 km/h. I żeby w schowku zawsze była coca-cola. I żeby były ładniejsze kolory i normalne sensory. No i żeby summon w końcu działał. Jakby był 5 cm większy prześwit, to by im pewnie nieźle sprzedaż siadła. To by było jeszcze brzydsze. Co do architektury, to nie nasz interes. Ma się w miarę szybko ładować i tyle. Wszystko jedno, czy to będzie 800V czy 8V. I tak nic lepszego nie ma.
- MG4
-
MG4
Całkowicie sie zgadzam. Ten samochód udowadnia, że aktualnie zrobiene szybkiego samochodu (jazda w prostej linii na równym asfalcie) to żadna sztuka. Aż tyle i tylko tyle. W ogóle do mnie nie przemawia. Ale dla mnie nawet moja Y jest za szybka, a to chyba najwolniejsza Tesla na rynku.
- MG4
-
Dacia Duster 3 nadchodzi
Świetny samochód i wiele można mu wybaczyć. Jakbym miał kupować drugie auto w gospodarstwie, to właśnie takie.
-
MG4
- MG4
- Volvo C40
- Volvo C40
- Tryb "cebula"
Ja nie mogę potwierdzić, bo... ...u mnie nie ma korków. Nie ma nawet świateł.- Tryb "cebula"
1. Mam Y chyba od kwietnia, więc generalnie lato. 2. Przeważnie jeżdżę po wsi (miasteczko 10000 mieszkańców) , z 10 km dziennie. Prędkość 30-70. 3. W weekendy ze 120-150 km, bo w mojej dziurze nie ma co robić. Prędkość 80-120. 4. Czasem gdzieś dalej. Hamburg, Warszawa, Szczecin. W trasie raczej 120-130. Czasem chwilowo (dużo) szybciej. Ten samochód w tej wersji jest mistrzem w ekonomii. Bije nawet BMW i3.- Tryb "cebula"
- Wybór auta miejskiego kl. B lub wyżej
piszą też jak się dobrze jeździ dizlem. wątek o EV jest do tego najlepszy.- Wybór auta miejskiego kl. B lub wyżej
No mam nadzieję! Popylanie po tych osiedlowych ursynowskich uliczkach z pełną mocą performans to musi być czad. 💥 🕶️- Wybór auta miejskiego kl. B lub wyżej
Ale używasz tej całej mocy cały czas?- Wybór auta miejskiego kl. B lub wyżej
U mnie córka wybrała białe wnętrze. . Dzieciaki rządzą...- Wybór auta miejskiego kl. B lub wyżej
gratulacje. wersja? ładny kolor?- Tryb "cebula"
U freshmile za GW płaci sie 0.30 eur za kWh i 0.30 eur za min. Nie wiem, czy to drogo. Lepiej mieć coś, co się szybko ładuje.
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.