Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. Właśnie sprawdziłem i ten GW jest całkiem mocny po warszawskiej stronie Łodzi. Nic, tylko ładować. Aż szkoda tracić czasu na jazdę.
  2. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Dla kierowców Tesli były. Kierowcy innych EV pocą się ze stresu, czy ładowarka działa a potem mowia, że wszystkie EV tak powinny mieć wentylowanie. 👾
  3. Nie wiedziałem, że Polstar to hatchback, wygląda jak sedan. W każdym razie, dla mnie za ciasne. Może dla singla, albo jakie drugie auto... Id4. Pewnego razu jechałem że Szwecji do Warszawy. W Swinoujsciu zaraz po zjeździe z promu samochód zaczął raportować 5 (pięć) błędów i zaczął bezustannie buczeć. Przestały działać przednie kierunkowskazy, nie dało się wyłączyć świateł mijania (również po wyłączeniu, zamknięciu samochodu i oddaleniu się), buczenie też nie ustawało. A jeden z błędów informował o awarii systemu doświetlania zakrętów, którego to systemu moje id4 nie miało. A ja miałem do przejechania tego dnia 500 km. Samochód częściowo się naprawił po kilku godzinach. Ale potem znów zaczął pikać i buczeć. No i cała Polskę przejechalem bez przednich kierunków (te w lusterkach i z tyłu działały). Polecam tylko najgorszemu wrogowi. Po powrocie do Szwecji serwis wymienil komputer. Mam jeszcze dwóch kolegów w pracy użytkujących ID4. Jednem popsuła się klima (oczywiście w upał) i jeszcze drzwi przestały się blokować, tzn na zakrętach musiał je trzymać ręką, bo się otwierały. A ID4 drugiego jest od ponad miesiąca w serwisie, bo auto zaczęło go straszyc, że bateria zaraz sie zapali, no i na lawecie pojechało do serwisu, który raczej nie wie, co robić. Więc, jak widzę, że ID4 sprzedaje się całkiem nieźle w EU, to bardzo mi tych ludzi szkoda. Kupili, bo ufają marce. Jestem pewien, że wielu z nich przejdzie do Tesli, a jakaś część do innych marek.
  4. Polstar 2 jest klaustrofobiczny (i do tego sedan) i gorzej nadaje się na dłuższe jazdy z powodu uboższej i bardziej zawodnej infrastruktury. Co generalnie od razu dyskwalifikuje samochód, jeśli ma to być główne auto w rodzinie. Przypominam, że mówimy o użytkowaniu na Florydzie, gdzie ładowarki Tesli są wszędzie a ładowarki do innych EV leżą i kwiczą. Mam Y i autentycznie nie mogę wyjść z zachwytu. Ci, co mnie znają, że nie mam problemu z pisaniem nieprzyjemnej prawdy o moich samochodach, jeśli na to zasługują. Taki ID4 to była wielka wtopa, z której szybko się ewakuowałem. Kiedys miałem s60 i v70, obydwa raczej nowe. Bardzo dobre samochody, ale nudne. Testowałem też v90 na jeden weekend i belem zawiedziny, bo było głośne, może dlatego, że diesel. Jakość i wygląd bardzo dobre. Wracając do Y. Mam to dopiero od marca (16500 km). Poprawiana była klapa bagażnika (serwis przyjechał i naprawil po kilku godzinach od zgloszenia). Poza tym absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wszystko świetnie spasowane, nigdy nic nie brzęczy, dobre wyciszenie (jakiś czas temu wprowadzono w Y podwójne szyby), bardzo dobre nagłośnienie, bardzo dużo miejsca, wygodne siedzenia, fenomenalny system obsługi. Po lifcie bedzie jeszcze lepiej, tylko te kierunkowskazy na kierownicy...
  5. Poważnie, to bierz Teslę, to będziecie mogli pojechać gdzieś dalej niż Orlando. Polecam Y po lifcie, albo X jak jesteś bogaty. Ceny nieTesli tak latwo nie spadają, nie mają takich marży.
  6. Wczoraj obniżyli, dużo! https://insideevs.com/news/684663/tesla-model-s-model-x-price-cuts-standard-range-removal/
  7. Uczą się. Z samochodami też im trochę zajęło. Załóż normalne panele od Chińczyka i nie cuduj.
  8. Czy mi się wydaje, czy X właśnie w US potaniał? Teraz jest 80k za nową wersje bazową czyli stary LR. Pamiętasz, ile kosztował wcześniej?
  9. Trochę dziwne, że w dniu zero, a więc jeszcze przed pierwszym ładowaniem, tesle ładowane szybko mają minimalnie mniejsza maksymalną pojemność. No i to, że żadne jako nówki nie mają 100% zasiegu na początku użytkowania. 🦥
  10. U was to pewnie będzie inaczej w każdym stanie. A na razie to w niektórych stanach są takie dopłaty, odliczenia od podatku, jakieś granty, że musk staje. A i ceny aut są niższe.
  11. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Jak mogłem zapomnieć?! Oczywiście, że ma! Musk poszedł po rozum do mózgu i zrobił. Teraz, to już prawie pełnoprawny samochód. #potmisiepodupielał
  12. HelixSv dodał temat w Tesla
    https://youtu.be/gQ6zIHHMlSs?si=XdpPjt03bMUbYBwy Lepsza aerodynamika, zawieszenie, wyciszenie i nagłośnienie... Ale te kierunkowskazy na kierownicy... Powodzenia w szukaniu ich zjeżdżając z ronda.
  13. Bywaly takie przypadki. Jazda 60-150 km do wiekszego miasta, okazyjne ładowanie ze dwie godziny i powrót. Przy baterii 20kWh, maksymalna moc ładowania 3.5 kW to by była kiepska kombinacja. A przy ładowaniu DC to już w ogóle można jechać w trasę i udawać, że się ma elektryka.
  14. Godna bateria, opcjonalnie szybkie ładowanie. https://elektrowoz.pl/auta/nowy-volkswagen-passat-variant-jako-hybryda-plug-in-z-bateria-23-197-kwh-ladowaniem-dc-do-50-kw-i-ac-11-kw/
  15. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    Kłamiesz, jak każdy użytkownik EV.
  16. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Tak, tylko ludzie wymagają, żeby maszyny nie myliły się nigdy. Nawet 10 razy bezpieczniejsza jazda robota od czlowieka to za mało. Kierowca rozjedzie przechodnia to normalną rzecz, a jak czasem zdarzy się robotowi, od razu wielkie halo! 🙆‍♂️
  17. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Wydaje mi się, że teraz przyspieszy. Śmieszne, że Tesla z fsd nauczyła się nie zatrzymywać na , bo 99,5% amerykańskich kierowców tego nie robi.
  18. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    No! Masz prawie pod domem. Najpewniej skorzystam w pod koniec października. Dla Tesli w Warszawie nic lepszego nie ma.
  19. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    @PawelWaw 🙆‍♂️ 🦥
  20. HelixSv odpowiedział iwik na temat - Tesla
    Co racja, to racja. Nie ma to jak stare, sprawdzone sposoby. Jak coś działa, to po co zmieniać do cholery?
  21. No, no... Robi się interesująco. https://youtu.be/ZI7-Swmuo4A?si=yr1d7LD6zq4egDss
  22. Fajny materiał. https://youtu.be/m39z1pk1ezg?si=SEHZZNdOyjPsHYKz
  23. Serdecznie Witamy Nowego Członka Sekty. 🦥🙆‍♂️
  24. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Forum EV
    Nie zdziw się, jak samochód też Cię o to poprosi. Fotka z elektrycznego Audi.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.