Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział komandos80 na temat - Forum EV
    Chodzi o wyprawę do Atlanty, albo gdzieś dalej. Electrify America podobno ufać nie można. Odważyłbyś się EV czy może będziesz miał jakiegoś spalinowego, czy raczej na takie trasy, to tylko samolot....?
  2. Tylko 4 cm różnicy. A w Y jest dość długi bagażnik...
  3. Porównaj raczej XC60 z Y. https://www.automobiledimension.com/car-comparison.php
  4. HelixSv odpowiedział komandos80 na temat - Forum EV
    Tzn 2 EV w dospodarstwie domowym? A jakieś spalinowe auto w razie, jak trzeba pojechać dalej niż pobliski Walmart?
  5. HelixSv odpowiedział nikt-znany na temat - Forum EV
    Musiał jakiś nowy EV kierowca. Zwichrowana psycha przez lata jazdy spaleniakami. Jeździć, obserwować. 🦥
  6. Myślałem o tym, ale sie powstrzymuję, bo to musi być strasznie nudne. No i daleko, ode mnie ze Szwecji jest bliżej do Rzymu. Technicznie to nie ma żadnego problemu, w Norwegii ładowarki się już nie mieszczą.
  7. Taka mnie naszła refleksja, że organizowanie zlotu EV pod ładowarką, to jak organizowanie spotkania seniorów pod szpitalem albo w hospicjum. Ja bym wyznaczył jakieś normalne miejsce, niekoniecznie obok ładowarek. 🦥
  8. Nie wiesz, że nie powinno sie tego robić, czy też świadomie przyspieszasz degradacje w zamian za komfort maksymalnego zasięgu każdego dnia?
  9. Niemożliwe, żeby tak kobieta prowadziła. Pewnie dała się koledze przejechać. 🙆‍♂️
  10. Jeśli podejście do klienta w danym regionie Tesli jest do dupy, to ilość serwisów na metr kwadratowy kompletnie niczego nie zmienia. Polskę mógłby spokojnie odsłużyć jeden duży dobry serwis, do tego mobilne serwisy w każdym województwie, ewentualnie lawety. Mam do serwisu 150 km i prawdopodobnie nigdy się tam nie pojawię.
  11. Do mnie przyjechał serwis Tesli z miasta, gdzie żadnego serwisu Tesli nie ma. Więc nie chodzi o kropkę na mapie, tylko o obsługę klienta.
  12. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Od razu czatlgbt? Daj ludziom zarobić! Ja już straszczam. Jeden w golfie jedzie elektrykiem w północne pisu. I się boi. A to dlatego, bo tam prądu nie ma, bo nic o nim w Biblii nie było i pis już prąd zakazał. Drugi ma silną psychikę i rzecze na to, że spoko dojedzie, bo on lepszym elektrykiem regularnie dojeżdża w pisu południowe a tam to benzyny szybciej zabraknie niż elektronów. To pierwszy, że on się na ładowarkach jak łajza nie będzie zatrzymał, bo on się spieszy na wypoczynek, a dieslem to on może do Albanii jeździć (możliwe, że mi się pomylili kącikowiecze), a elektrykiem to na ryneczek Lidla strach się wybrać i generalnie boli pupa. No to drugi wysyła pierwszego do klubu seniora na kurs komputerowy, bo z planerem nie trzeba się zatrzymywać, a bez już tak. Na koniec się okazało, że jeden jest z pisu, a drugi miał dziadka w wermachcie. Nie ma za co.
  13. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Nareszcie jakaś merytoryczna dyskusja. 🦥
  14. HelixSv odpowiedział komandos80 na temat - Forum EV
    Youtuberzy widzieli i to bez mozliwosci jazdy. Auto ładne szybkie i wygląda na atrakcyjne wycenione. Jeśli dzieciaki mają mniej niż 160 cm i nie zabiera się dużo bagażu, to można traktować jako rodzinne. Po zamowieniu będzie trzeba pewnie swoje odczekać, nie widzę powodu, z którego Volvo miało dawać jakieś rabaty.
  15. HelixSv odpowiedział twinsen na temat - Forum EV
    chodzi o tesla supercharger plug & play, planner, gęsta sieć, dużo wtyczek na lokalizacji i niezawodność przydatne dla fanbojów ev a kluczowe dla śmiertelników
  16. HelixSv odpowiedział twinsen na temat - Forum EV
    Nie za bardzo w to wierzę. Możliwe, że porównywana jest aktualna sprzedaż ze wszystkimi aktualnie jeżdżącymi pojazdami. Również z tymi 20-30 letnimi. Powinno się np. wziać wszystkie auta wyprodukowane w 2022 i policzyć, ile się spaliło każdego rodzaju.
  17. HelixSv odpowiedział twinsen na temat - Forum EV
    Moja Y to już czwarty elektryk jaki mam przyjemność dłużej używać. Po bmw i3, kia eniro i vw id4. Twierdzę, że Tesla nie ma konkurencji. Głównie z powodu genialnego ładowania w trasie i przemyślanego interfejsu. Inne marki klepią EV, bo muszą, a Tesla bo chce. To widać.
  18. Takie tam z Norwegii. Zrobiłem dziś rundkę około 400 km po zachodniej Norwegii. Pelne słońce, 20C. Przepięknie. Fjordy mi z ręki jadły. Ciekawostka. Zauważyłem 4 elektryki ciągnące przyczepy kempingowe
  19. W zimowe miesiące diesel ciągnący przyczepę kampingową ma duża zaletę. Przed jazdą można podłączyć rurę wydechową pod wentylację przyczepy i na miejscu ma się ładnie nagrzane w środku.
  20. 156 kW @ 76% Kiedy się wysikać?
  21. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    O to to to! Takie mam. Właśnie wróciłem ze Szczecina. Dwie noce auto pod blokiem, kołpaków nawet nie ukradli Gratulacje. Cudownie wyglada. Na pewno się świetnie jeździ. Czekamy na relację z jakiegoś porządnego road trip. Wyprawa do Yellowstone, czy nawet Grand Canyon to byłoby coś. 🤩 Moja Y w 2.5 miesiąca zrobiła już 7000 km 🙆‍♂️
  22. Pozdrowienia z Ionity Heiligengrabe (Berlin-Hamburg) Pusto na drogach a zajęte 5/6 (wszystkie działają). Co się będzie dziać w wakacje 🙆‍♂️
  23. HelixSv odpowiedział rwIcIk na temat - Forum EV
    No właśnie u mnie w Y nie ma kobaltu. I co chwilę słychać o nowych surowcach do produkcji baterii. Rola kobaltu pewnie będzie co raz mniejsza.
  24. W pierwszym wersie mamy metaforę "szuflowania śniegu zmiatającego pośrodku lata". Metafora ta odnosi się do osoby, która wykonuje coś niestosownego lub nietypowego w nieodpowiednim czasie, coś co przypominałoby próbę zmiatania śniegu w środku lata. Drugi wers mówi nam, że ta osoba pracuje dla korporacji, co sugeruje, że może to być ktoś, kto nie czuje się dobrze w swojej pracy lub po prostu nie lubi jej. Trzeci wers zawiera w sobie pewną zagadkę - słoik z daniami zakopanymi w ogrodzie może sugerować, że osoba ta posiada pewne tajemnice lub ukrywa coś przed światem. W czwartym wersie mamy nawiązanie do dzikiej Afryki, co może sugerować, że ta osoba pochodzi z egzotycznego kraju lub może mieć tam jakieś korzenie. AI niechybnie podniesie forumowe duskusje.
  25. HelixSv dodał temat w Forum EV
    Prąd i tak za darmo, bo słońce świeci, jak głupie...🙆‍♂️

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.