Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. Ile?
  2. Wyslij im pytanko ”are you sure that you want to get one star or you rather send the grey one?”
  3. czy to wyglada tak jak w ofercie (na zdjeciu) czy jednak trochę inaczej?
  4. To forum powinno być PHEV only. Bo tak, to wchodzą tu bardziej mniej „mientkie” hybrydy i się robi bałagan. Np takie Volvo, to już chyba nie schodzi poniżej miękkiej hybrydy. Z resztą, phevy, tak samo jak chomiki*, mają tylko jedno zadanie. Dać posmakować EV. * zadaniem chomika, jak uświadomienie dziecku, że każdy kiedyś umrze.
  5. Coś czuję, że w mieście w czasach, kiedy nie będziesz musiał używać ogrzewania czy klimy, żadne auto spalinowe Ci nie podskoczy.
  6. A jak ma starą Nokię?
  7. O tak. Poszła i narzeka, że nikt na nią nie idzie.
  8. Toyota dzielnie walczy z Tatą o 12 miejsce. Pasjonująca walka!
  9. Jakbym już bardzo musiał mieć coś zaraz za kierownicą, to raczej coś takiego. A wszelkich hudów nie cierpię.
  10. Ja wczoraj zakupiłem na amazonie - wkładkę do cup holderów w konsoli, żeby się kawa nie telepała - tackę/organizer do zasobnika w konsoli, żeby organizować pierodoły, które z zasady ograniczam do minimum.
  11. Może przy wymianie szyby (odpukać) zmienisz na taką bez. Albo wymień od raz po kupnie a tę z drutami trzmaj na strychu. Miałem kiedy Focusa z tym dziadowstwem. W każdym razie, auta gratuluję. Mam przeczucie, że kiedyś takie spalinowe elektryki będą bardzo popularne.
  12. 500 minus Najgorzej wydane pieniądze.
  13. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Forum EV
    No bogacz jak się patrzy. 😁
  14. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Forum EV
    Szacunek dla nich. W Szwecji widziałem ze dwa razy ciężarówki na Ionity. Niestety odpowiednia infra jeszcze w ogóle nie istnieje.
  15. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Forum EV
    Normalna sprawa. Znam takich, co podniecają się zasięgiem swoich diesli a w daleką trasę jadą może na Wszystkich Świętych do sąsiedniej gminy.
  16. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Forum EV
    Ciężarówki są potrzebne zarówno na krótkich jak i długich trasach. To logiczne, że najpierw spalinowe przegrają na tych krótkich.
  17. Tak, co 3 lata. My teraz skróciliśmy o kilka miesięcy (za opłatą), bo robimy miejsce na Y. Y będzie własne. Bo, w tym przypadku, leasing wyszedł im za drogi.
  18. to leasing pracowniczy był opłata 2000 pln miesięcznie (ze wszystkim poza prądem i płynem do wycieraczek) po zakończeniu trzeba oddać i zapomnieć.
  19. Właśnie się pozbyłem eNiro. W dwa lata przejechałem 31000 km. Fajne auto. Niezawodne. O dużym zasięgu. Takiej sobie mocy ładowania. Brzydkie. Łatwe w obsłudze. Praktyczne. Dynamiczne. Ciut głośne.
  20. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    racja chyba ciągle przy tym majstrują tak, przymknąć te Ionity może być ryzykowne, za często popsute co do czasu, to racja, ale to zależy też od kierownika, ludziska ładują do 100% niezależnie od marki nie wiem ja też lubię żeglować, nawet nie wiem, jak się zachowuje Tesla, jak będzie mi ciągle zwalniać, to zaprzyjaźnie się bardzo z autopilotem. ano brak, w eniro użyłem kilka razy, ale w moim klimacie... zgoda, duża wada szkoda, trudno. ceny SC chyba się poprawiły, jeżeli będą dużo gorsze od Ionity, to może kupię Ionity abonament wielka zaleta, niestety np. taka lokalizacja w Poznaniu jest żałosna a i tak dużo lepsza niż ta w Warszawie nie mam zdania jeszcze to mam w ID4, duża wygoda. przez to że jeżdzę i eNiro i ID4, często zapominam gasić Kiji... wydajność Y standard range jest niesamowita. bjorn w trybie kapeluszniczym i w idealnym klimacie wykręcił 546 km. wiecej niż w takim samym trybie mach-e, które ma o 30 kWh większą baterię. https://youtu.be/vetufBDnTFc?t=1334
  21. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Nie jeździłem zadym z nich, macałem tylko ev6, więc się wypowiem… …przynajmniej na tamat kilku zagadnień Oczywiście Y lepsza bo najmojsza (wkrótce). przednie siedzenia nie widziałem nikogo, kto by narzekał na te w Y w ev6 były całkiem dobre, trochę za nisko sufit, jak się chciało je podnieść (choćby po to, aby dorosła osoba z tylu miała co zrobić ze stopami) siedzenia z tyłu w Y jest dobrze w ev6 tylko dla osób do 155 cm, porażka. Niestety ev musi być dość wysokie, żeby zmieścić i baterię i nogi pasażerów z tyłu Ui & multimedia cieżko porównać, co kto lubi osobiście mam nadzieje, że Y bije na głowę ID4 jakość wnętrza w kiji mi się podobało, tylko te piano black… w Y ascetycznie, raczej dobrze, siedziałem tylko w 3, ale są podobne schowki w środku nie mam pojęcia, wierzę na słowo, że w kiji jest lepiej, wiem, że dziura w konsoli Y jest konkretna. wrażenia z jazdy nie jeździłem, nie wiem wiem, że znacznie poprawiono wyciszenie w Y, możliwe, że 5 punktów więcej jest przesadzone. dziwne, że Y wygrywa w prowadzeniu… bezpieczeństwo Y jest chyba aktualnie najbezpieczniejszym samochodem, nie wiem w czym kija jest lepsza bagażnik wiadomo, ev6 mi nie podchodzi, bo mi się duży pies mieści bezpieczeństwo dzieci bardzo dziwne, Y dostała wysokie oceny w ncap w tej kategorii te ev/specific punkty są, w dużej mierze, bez sensu skąd ta różnica w ładowaniu domowym? 17 punktów więcej dla Y, dlaczego? kija szybciej się ładuje w trasie, Y ma duuużo więcej ładowarek, według mnie Y znacznie wygrywa, przynajmniej +100 punktów za superchargery
  22. Tu jest wszystko napisane. https://elektrowoz.pl/porady/zamowilem-tesle-model-y-performance-hak-mial-byc-za-ok-6-500-zl-i-najprawdopodobniej-bedzie-za-ok-7-200-zl-duza-aktualizacja/
  23. Muszę się zgodzić. Nie ma też szansy na to, że podwyżki kiji wpłyną w jakiś znaczący sposób na wartość kijów używanych. Tesla zmasakrowała rynek
  24. Teraz się dowiaduję. Jestem po kilku YT. Wiem, ze każda z tych 4 czy 5 funkcji będzie sukcesywnie ulepszana. Podobno każda ma mieć update w tym roku i pewnie kilka potem. Generalnie traktuję ten dodatek jako gadżet, coś czym będę się bawił i obserwował rozwój.
  25. Dostałem przybliżoną datę odbioru. Przełom lutego i marca.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.