Zawartość dodana przez HelixSv
- Sprzedaż EV za 2022 w Europie
-
Jakie bajery kupic do tesli na Aliexpress ?
Wyslij im pytanko ”are you sure that you want to get one star or you rather send the grey one?”
-
Jakie bajery kupic do tesli na Aliexpress ?
czy to wyglada tak jak w ofercie (na zdjeciu) czy jednak trochę inaczej?
-
Ile Was kosztuje km jazdy
To forum powinno być PHEV only. Bo tak, to wchodzą tu bardziej mniej „mientkie” hybrydy i się robi bałagan. Np takie Volvo, to już chyba nie schodzi poniżej miękkiej hybrydy. Z resztą, phevy, tak samo jak chomiki*, mają tylko jedno zadanie. Dać posmakować EV. * zadaniem chomika, jak uświadomienie dziecku, że każdy kiedyś umrze.
-
elektryczny samochód spalinowy
Coś czuję, że w mieście w czasach, kiedy nie będziesz musiał używać ogrzewania czy klimy, żadne auto spalinowe Ci nie podskoczy.
-
Jakie bajery kupic do tesli na Aliexpress ?
A jak ma starą Nokię?
-
Sprzedaż EV za 2022 w Europie
O tak. Poszła i narzeka, że nikt na nią nie idzie.
-
Sprzedaż EV za 2022 w Europie
Toyota dzielnie walczy z Tatą o 12 miejsce. Pasjonująca walka!
-
Jakie bajery kupic do tesli na Aliexpress ?
Jakbym już bardzo musiał mieć coś zaraz za kierownicą, to raczej coś takiego. A wszelkich hudów nie cierpię.
-
Jakie bajery kupic do tesli na Aliexpress ?
Ja wczoraj zakupiłem na amazonie - wkładkę do cup holderów w konsoli, żeby się kawa nie telepała - tackę/organizer do zasobnika w konsoli, żeby organizować pierodoły, które z zasady ograniczam do minimum.
-
elektryczny samochód spalinowy
Może przy wymianie szyby (odpukać) zmienisz na taką bez. Albo wymień od raz po kupnie a tę z drutami trzmaj na strychu. Miałem kiedy Focusa z tym dziadowstwem. W każdym razie, auta gratuluję. Mam przeczucie, że kiedyś takie spalinowe elektryki będą bardzo popularne.
-
Ceny przeglądów
500 minus Najgorzej wydane pieniądze.
-
Tesla semi truck EN
No bogacz jak się patrzy. 😁
-
Tesla semi truck EN
Szacunek dla nich. W Szwecji widziałem ze dwa razy ciężarówki na Ionity. Niestety odpowiednia infra jeszcze w ogóle nie istnieje.
-
Tesla semi truck EN
Normalna sprawa. Znam takich, co podniecają się zasięgiem swoich diesli a w daleką trasę jadą może na Wszystkich Świętych do sąsiedniej gminy.
-
Tesla semi truck EN
Ciężarówki są potrzebne zarówno na krótkich jak i długich trasach. To logiczne, że najpierw spalinowe przegrają na tych krótkich.
-
KIA Status
Tak, co 3 lata. My teraz skróciliśmy o kilka miesięcy (za opłatą), bo robimy miejsce na Y. Y będzie własne. Bo, w tym przypadku, leasing wyszedł im za drogi.
-
KIA Status
to leasing pracowniczy był opłata 2000 pln miesięcznie (ze wszystkim poza prądem i płynem do wycieraczek) po zakończeniu trzeba oddać i zapomnieć.
-
KIA Status
Właśnie się pozbyłem eNiro. W dwa lata przejechałem 31000 km. Fajne auto. Niezawodne. O dużym zasięgu. Takiej sobie mocy ładowania. Brzydkie. Łatwe w obsłudze. Praktyczne. Dynamiczne. Ciut głośne.
-
EV6 vs TMY
racja chyba ciągle przy tym majstrują tak, przymknąć te Ionity może być ryzykowne, za często popsute co do czasu, to racja, ale to zależy też od kierownika, ludziska ładują do 100% niezależnie od marki nie wiem ja też lubię żeglować, nawet nie wiem, jak się zachowuje Tesla, jak będzie mi ciągle zwalniać, to zaprzyjaźnie się bardzo z autopilotem. ano brak, w eniro użyłem kilka razy, ale w moim klimacie... zgoda, duża wada szkoda, trudno. ceny SC chyba się poprawiły, jeżeli będą dużo gorsze od Ionity, to może kupię Ionity abonament wielka zaleta, niestety np. taka lokalizacja w Poznaniu jest żałosna a i tak dużo lepsza niż ta w Warszawie nie mam zdania jeszcze to mam w ID4, duża wygoda. przez to że jeżdzę i eNiro i ID4, często zapominam gasić Kiji... wydajność Y standard range jest niesamowita. bjorn w trybie kapeluszniczym i w idealnym klimacie wykręcił 546 km. wiecej niż w takim samym trybie mach-e, które ma o 30 kWh większą baterię. https://youtu.be/vetufBDnTFc?t=1334
-
EV6 vs TMY
Nie jeździłem zadym z nich, macałem tylko ev6, więc się wypowiem… …przynajmniej na tamat kilku zagadnień Oczywiście Y lepsza bo najmojsza (wkrótce). przednie siedzenia nie widziałem nikogo, kto by narzekał na te w Y w ev6 były całkiem dobre, trochę za nisko sufit, jak się chciało je podnieść (choćby po to, aby dorosła osoba z tylu miała co zrobić ze stopami) siedzenia z tyłu w Y jest dobrze w ev6 tylko dla osób do 155 cm, porażka. Niestety ev musi być dość wysokie, żeby zmieścić i baterię i nogi pasażerów z tyłu Ui & multimedia cieżko porównać, co kto lubi osobiście mam nadzieje, że Y bije na głowę ID4 jakość wnętrza w kiji mi się podobało, tylko te piano black… w Y ascetycznie, raczej dobrze, siedziałem tylko w 3, ale są podobne schowki w środku nie mam pojęcia, wierzę na słowo, że w kiji jest lepiej, wiem, że dziura w konsoli Y jest konkretna. wrażenia z jazdy nie jeździłem, nie wiem wiem, że znacznie poprawiono wyciszenie w Y, możliwe, że 5 punktów więcej jest przesadzone. dziwne, że Y wygrywa w prowadzeniu… bezpieczeństwo Y jest chyba aktualnie najbezpieczniejszym samochodem, nie wiem w czym kija jest lepsza bagażnik wiadomo, ev6 mi nie podchodzi, bo mi się duży pies mieści bezpieczeństwo dzieci bardzo dziwne, Y dostała wysokie oceny w ncap w tej kategorii te ev/specific punkty są, w dużej mierze, bez sensu skąd ta różnica w ładowaniu domowym? 17 punktów więcej dla Y, dlaczego? kija szybciej się ładuje w trasie, Y ma duuużo więcej ładowarek, według mnie Y znacznie wygrywa, przynajmniej +100 punktów za superchargery
-
Kolejne podwyzki...
Tu jest wszystko napisane. https://elektrowoz.pl/porady/zamowilem-tesle-model-y-performance-hak-mial-byc-za-ok-6-500-zl-i-najprawdopodobniej-bedzie-za-ok-7-200-zl-duza-aktualizacja/
-
Kolejne podwyzki...
Muszę się zgodzić. Nie ma też szansy na to, że podwyżki kiji wpłyną w jakiś znaczący sposób na wartość kijów używanych. Tesla zmasakrowała rynek
-
To ja się, w jakimś stopniu, przywitam…
Teraz się dowiaduję. Jestem po kilku YT. Wiem, ze każda z tych 4 czy 5 funkcji będzie sukcesywnie ulepszana. Podobno każda ma mieć update w tym roku i pewnie kilka potem. Generalnie traktuję ten dodatek jako gadżet, coś czym będę się bawił i obserwował rozwój.
-
To ja się, w jakimś stopniu, przywitam…
Dostałem przybliżoną datę odbioru. Przełom lutego i marca.