Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. Regulacja temperatury wnętrza w nocy będzie będzie wyzwaniem, a czasem nawet wyłączenie radia... Poza tym spoko samochód.
  2. Co to za phev, bo ja nie w temacie...
  3. Ja ostatnie dwa tygodnie jeździłem Ibizą na Krecie. Nawet nie wiem, jaki silnik, wiem, że benzyna, manual, bida wersja. W miarę świeży pojazd, 18000 km, zaskakująco komfortowy. I choć Kreta jest dość górzysta, to udawało mi się wykręcić spalania w okolicach 4l (start i meta na tym sam poziomie) i sprawiało mi to wielka satysfakcję. 🤓 Taki mały benzyniak z takim spalaniem może się ewentualnie sprawdzić jako drugie auto w rodzinie.
  4. Ale jak ktoś tak chce jeździć, to nie ma znaczenia, że musi. 🤓
  5. Rozumiem, że można zrobić przegląd poza ASO. Tak?
  6. Bo z chargerami nigdy nie wie, oj nie wie się. Czy dobrze jest, czy może jest, może jest już źle. Dobrze, że Ci się udało, ale nie chciałbym być na miejscu tego Audi, może infolinia mu pomogła. Swoją drogą, to te Ionity w Poznaniu i na A4 to chyba idą na rekord czasu budowy/oddania do użytku. Jeśli chodzi o cenę, to mało kto ładuję za taką stawkę. Ionity passport opłaca się chyba już przy jednym ładowaniu miesięcznie. A zachodniej Europie popularność zyskuje apka Bonnet, ale w PL jeszcze nie działa.
  7. Ty się na Szweda nadajesz a nie na Polaka czy innego obywatela wschodniej Europy! Polak jak nie wyprzedzi i dojedzie 5 minut później to ma dzień do dupy. To sprawa honoru.
  8. GM?
  9. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Zatrudnisz imigrantów zarobkowych, aby pedałowali obok auta i obejdziesz się bez prądu z zewnątrz.
  10. Fajne porównanie eNiro z NiroEV.
  11. Spoko gościu. Raczej amator i ciężko się go słucha, ale zna się. Trochę śmieszny, że oferuje swoje usługi w doborze elektryka, ale każdy orze jak może. A, i specjalizuje się hypermilingu. Chwalił się, że dojechał eNiro z Krakowa do Gdańska na jednej baterii. Nie wiem, jak bardzo musiał być przyklejony do tira.... Ja oglądam Bjørna, Fully Charged, Autogefuel, Andrew Till. Z polskich to Petrolhead (choć na początku miałem go za głupka), Autowizja.
  12. Ja go generalnie lubię, wyrobił się i zna się na EV (a wielu dziennikarzy/jutuberów nie zna sie zupełnie, znaczy udają, że się znają, jak np. Marek Drives...) Śmieszne i czasem żenujące były jego początki... Tu polecam ze dwie minutki od 15:15 A tu pierwsze dwie minuty
  13. Jazda w wakacyjne weekendy szczególnie w Niemczech to nie jest dobry pomysł. Raczej bym się nie odważył na jazdę elektrykiem w obawie o kolejki grozy...
  14. A ja, jak żona. A możesz planerowi Tesli kazać planować przez Ionity?
  15. Fascynujące są te wszystkie artykuły. Osobiście czekam na taki "I rented diving equipment for a Four-Day vacation. I almost died. Never again! I do not recommend to anyone."
  16. Oooo Panie! Drogo te elektryki! Drogo! Pasek szefa szwagra pali 3.5 litera ropy (kupionej na budowie) i to przy 160 kmh z trumną i przyczepą. Ps. Ja też zapodam zdjecie z ładowania w drodze do Dolomitów.
  17. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Infrastruktura
    Ja teraz mam.
  18. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Infrastruktura
    Teraz też nie mam... I znowu jest... Dziwne, coś im się psuje.
  19. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Infrastruktura
  20. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    Elektryk to je ino dobry wkoło komina... 💫
  21. Mierzyli dystans do auta przed, czy prędkość?
  22. Poziom żółci jest u niektórych bardzo wysoko. W sumie, fajna rozrywka. 💫
  23. ten samochód ma do 49 km zasięgu na prądzie. w trasie z klockiem na dachu może ze 25 km co on tam robił? potrzebował prąd do klimy, czy udwał samochód elektryczny?
  24. Za dużo wyrzeczeń. W EV nie trzeba tak długo jechać za jednym razem.
  25. Chyba przy tankowaniu/obiedzie zrobił. Ale i tak ponad 1300 km i jedno siku. Ech młodość. 😵

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.