Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. To co on teraz zrobił, nie nie mieści się w głowie. Wyglada jak reakcja na wtopę z tweeterem. Oczywiście oficjalnie obniżka wynikła z optymalizacji kosztów, mniej oficjalnie z overstocku. Ale mi się wydaje, że obniżył, bo mógł. Odwrócił trochę uwagi od tweetera i bardzo skrzywdzi konkurentów, którzy nawet nie maja możliwości aby zareagować. Mogą tylko lobbować za końcem ebajki. A z punktu widzenia klienta. To bym się mocno wkurzył, jakbym kupił T miesiąc temu. Ceny samochodów nie powinny się zachowywać jak Wall Street. Chociaż, co to znaczy, nie powinny…
  2. nie jestem pewien, czy o tym pisałem. 2 tyg temu w PL wyświetliła mi się choinka błędów, przestały działać przednie kierunkowskazy, auto zaczęło bez sensu buczeć, nie dało się wyłączyć świateł z przodu (nawet jak auto było zgaszone i zamknięte), auto pikało co kilka sekund i wyświetlał się błąd doświetlania skrętów, którego to systemu moje id4 nie ma. a ja miałem do przejechania w sumie z 900 km. 2 dni temu odebrałem auto z serwisu, wymienili komputer. id3/4/5/buzz nie polecam. Mam dwóch kupli z id4, też mają problemy.
  3. i VW i Kia. Zamieniamy 2 powozy na jeden. VW po ostatniej przygodzie w Polsce nie lubię, Kia mnie nigdy nie zawiodła.
  4. Standard range. 19”. Lepszy autopilot. Białe fotele. Hak (w Szwecji w standardzie).
  5. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Moja panikuje przy 25% a ja jadę w miasto przy 7%.
  6. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Według mnie w id4 też nie ma aż takiego spadku. …nie to, żebym ten wynalazek lubił… i nie wierzę w dane odnośnie jaguara.
  7. inni producenci nie maja z czego zmniejszać cen. Mają za małe marże. Może urwą maksymalnie jakieś 2-3%. Mogą się już pakować.
  8. O, rzeczywiście! Jakie ładne ładowarki niedaleko mojego liceum. Ale hub to nie jest. Według mojej normy (HXSV-EV01) hub musi mieć minimum 4 CCS o mocy minimum 120 kW. To jest takie miejsce, gdzie jadę i mam pewność, że po 20 min mam 80% soc.
  9. Nareszcie hub w Warszawie już pewnie za momencik. No chyba, ze czekają na udt to wtedy dłużej. W każdym razie @PawelWaw może się już na zapas cieszyć. Mi się też będzie przydawać. https://www.plugshare.com/location/468926
  10. Z mojego doświadczenia to w większości przypadków na Ionity przynajmniej jedna ładowarka w lokalizacji nie działa.
  11. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    T3SR to nie jest zły samochód.
  12. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    Tez o tym pomyślałem. Dla konkurentów to już koniec ebajki. Oni już operują na jednocyfrowych marżach. Nie mają pola manewru.
  13. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    U mnie dziś też. Podstawa Tesla Y spadła z 700 000 kr na 540 000 kr i nagle zmieściła się w leasingu pracowniczym. Chyba pora na zmianę.
  14. NIO

    HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Mi to pasuje. Mam teraz do stolicy godzinę bliżej, elektrykiem to nawet dwie.
  15. Dziś ładowałem dwa razy na Ionity PL. W Poznaniu. 2 ładowarki przy Shellu. Działające i szybkie. Mop Niesułków A2 pod Łodzią. 4 ładowarki obok Burger Kinga i Shella. Na 4 działała jedna, która była zajęta. Dzwoniłem na helpline. Zrobiono uroczysty restart, który, jak zawsze, dał wielkie nic. Na szczęście EV6 odjechała po 10 minutach, wiec spoko. Dlaczego te ładowarki się tak często psują…?
  16. NIO

    HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Oj tam oj tam! 🤓 Sztokholm obsunął im się jeszcze bardziej.
  17. 181 Bardzo możliwe też, że eqa ma wyżej podłogę niż gla.
  18. Oczywiście, ze siedziałem (w EQA). Bardzo kiepsko. Jak ustawiłem sobie fotel kierowcy pod siebie to nawet trudno było wsiąść i wysiąść. Pewnie OK dla dzieci 5-12. eNiro pod tym węglem to inna (e)bajka.
  19. Ponad to, EQA to samochód prawie 2+2. Tam z tylu można dostać ataku klaustrofobii.
  20. Dziwne, bo Bjornowi ładnie śmigało. https://youtu.be/wrk8RXnAkrc Ciekawe, czy taką sama odpowiedź dostałbym z salonu Renault w Szwecji.
  21. Rozwiązanie problemu:
  22. Pomyśl jeszcze o Megane. Bardzo dobre EV. Może nie czeka się w nieskończoność…
  23. Nie wiem, co masz na myśli przez „hmmm”, ale Kona to nie ten segment. Jest o numer mniejsza. Poza tym, świetny samochód.
  24. Raczej 100Wh na godzinę albo po prostu 100W. Trochę energii ucieka od zimna w garażu, choć garaż Pawła jest raczej ciepły, wiec to jakiś śladowy %.
  25. Będziesz miał w domu po 2.50 to zmienisz zdanie. U mnie dziś cena za kWh dojdzie do 8.70 kr (3.70 zł). W nocy dwa razy taniej, ale dalej drogo!

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.