Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział lucash na temat - Forum EV
    No ale chyba nikt nie porównuje EV9 do spalinowego BMW. Szczególnie pisząc, że taka Kia powinna być od BMW 50% tańsza.
  2. HelixSv odpowiedział lucash na temat - Forum EV
    najbliżej jej do iX ale ona ma 6 (może 7) miejsc i jest o 10 cm szersza.
  3. HelixSv odpowiedział lucash na temat - Forum EV
    Od jakiego BMW? BMW nie podobnego auta w ofercie.
  4. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Tesla
    Doskonały to ten sofcik nie jest. Czasami mówi stop jak jest jeszcze pół metra. A czasem mówi, ze jest jeszcze 60 cm a jest 10. Pół roku pracy i takie coś. Nie wyobrażam sobie, jak to auto będzie miało samo parkować. Wedlug mnie, to Tesla powinna zrobić recall i zamontować normalne sensory. No chyba, że te Tesla Vision się będzie jakoś samo douczało.
  5. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Tesla
    Tak.
  6. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Tesla
    No i dziś moja y dostała czujniki. Niedługo zainstaluję.
  7. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Tesla
    Ale to dopiero co weszło w Stanach. U mnie jeszcze jest 6.8 Momencik.
  8. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Tesla
    - dość głośna - biała deska daje po oczach - niski bagażnik (pies musi być schylony) - hak schowany za upierdliwą klapką - duży promień skrętu …bo id4 ma fenomenalnie mały - bez dodatkowej wkładki dziury na butelki/puszki (cup holdery) są za duże - brak sensorów (ale już za momencik) - dość drogie superchargery, drożej niż Ionity z abo. Ale nie pozwolę, aby te minusy przesłoniły mi pulsy
  9. To pewnie to. Bo ładowanie prądem stałym umożliwiają tylko złącza ChaDeMo (Nissan Leaf i jakieś totalne egzotyki) i CCS (cała reszta). Bardzo dobrze.
  10. Wg mnie dobry. Podejrzewam, że to Zoe nie ma złącza CCS, które jest potrzebne na dalsze wyprawy. Ale na dojazdy do pracy nada się świetnie.
  11. Super! Przy okazji daj jeszcze pralkę franię, patefon i prodiż. Powodzenia w szukaniu łosia!
  12. Ano, z długowieczną, żelazną ładowaną do pełna za każdą jedną razą baterią. Y to pierwszy mój własny elektryk, a nie chce wyrzucać baterii po 3 latach. Mam takie spostrzeżenie. Im lepiej znam tematykę EV, tym mniej ważna jest dla mnie pojemność baterii. To działa też w drugą stronę. Jak widzę kogoś oceniającego EV tylko przez pojemność baterii czy zasięg, to wiem, że jest początkujący w temacie. Za kilka dni poważniejszy test. Szklarska Poręba przez Hamburg i nazad.
  13. Raz raz raz… Test superchargera przed dłuższą trasą za kilka dni. Jak na baterię 60kWh to jest ok.
  14. Ja się wcale z fanbojowaniem nie kryję. Dopiero się zacznie, jak będę mógł bez stresu parkować (brakujące sensory). Beszczelnie twierdzę, ze eNiro jest wygodniejsze z tylu od EV6. (Dalej mi chodzi o dość unikalną sytuację: pasażer min 175 cm siedzi ze kierowcą 175 cm). EV6 ma bardzo dużo przestrzeni na kolana, ale ze stopami miałem problem. Ponad to jestem pewien (na 62%), że eNiro ma większą różnicę wysokości kanapa podłoga niż EV6. Niestety wygodny dla wszystkich pasażerów EV musi być wyższy od podobnych spalinowych o wysokość baterii. A EV6 jako taka (parametry, wygląd, wykończenie) bardzo mi się podoba, chyba dlatego mnie tak drażni, że nie jest idealna.
  15. I jeszcze… https://youtu.be/PZ8NPeYFPCY 3:00 https://youtu.be/h5ihLUkjo74 4:10
  16. Nie wiem, jak Pawel ale Bjørn się ze mna zgadza. Kia dużo by zyskała, gdy dałoby się zmieścić stopy pod siedzeniem kierowcy. https://youtu.be/-SSvSUtsqoc 6:02 https://youtu.be/4OhLP-APNfQ 12:35 Dla mnie to ważne, bo córka jest chyba Bjørna wzrostu. Ale wybrażam sobie, że nie wszystkich komfort z tyłu ma znaczenie.
  17. Kija dużo chleje, to i musi wartko ładować się. W TesluniTeselce nie trzeba tak męczyć biednej baterii , bo konsumpcja na wskroś śladowa. Poniżej wynik z dziś… A przypominam, że w Y z tylu mogą usiąść dorosłe osoby z nogami. Ps. Zaczynam rozumieć kącikowych EV „ekspertów”. Pisanie głupot o EV jest całkiem satysfakcjonujące.
  18. Dzięki, przetestuję jak będę bliżej Ionity.
  19. Bo baterie miał żeś ciepłą. Ja dziś rano na zimnej w Karlskronie z 10 min po ruszeniu… Długo się rozpędzała. Wyszło 31 kWh w 33 min za 40 złotych. Szkoda, że podgrzanie baterii działa tylko dojeżdżając do SCh.
  20. Ocho! Bo Cię Kija usłyszy!
  21. W ciągu ostatnich 2 lat Ionity we Francji i Hiszpanii bardzo podgoniło. Pamiętam, bo miałem wtedy jechać.
  22. Miałeś jakąś wtopę z Ionity tym razem? W stylu: 4 ładowarki, ale trzy zajęte przez ładujących do 105%, a jedna popsuta...
  23. No właśnie to mnie i żonę kręci. Jakaś wyprawa Francja-Hiszpania-Szwajcaria albo Chorwacja a może ta Norwegia... Postoje na ładowarkach w fajnych miejscach, wypuszczanie psiaków z bagażnika, podziwianie widoków, jedzenie, picie, pełen luz.
  24. Gdy jeszcze nie wyglądała jak mydelniczka... Bordową se kup. Dalej mydelniczka, tylko taka burdelova.
  25. W Skandynawię to ja muszę pojechać, bo na razie to przez 12 lat docieram tylko do Goeteborga czy Sztokholmu, a tu fiordy czekają!

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.