Zawartość dodana przez HelixSv
- Kia EV9
- Kia EV9
- Kia EV9
-
Wymieniamy wady tesli
Doskonały to ten sofcik nie jest. Czasami mówi stop jak jest jeszcze pół metra. A czasem mówi, ze jest jeszcze 60 cm a jest 10. Pół roku pracy i takie coś. Nie wyobrażam sobie, jak to auto będzie miało samo parkować. Wedlug mnie, to Tesla powinna zrobić recall i zamontować normalne sensory. No chyba, że te Tesla Vision się będzie jakoś samo douczało.
- Wymieniamy wady tesli
-
Wymieniamy wady tesli
No i dziś moja y dostała czujniki. Niedługo zainstaluję.
-
Wymieniamy wady tesli
Ale to dopiero co weszło w Stanach. U mnie jeszcze jest 6.8 Momencik.
-
Wymieniamy wady tesli
- dość głośna - biała deska daje po oczach - niski bagażnik (pies musi być schylony) - hak schowany za upierdliwą klapką - duży promień skrętu …bo id4 ma fenomenalnie mały - bez dodatkowej wkładki dziury na butelki/puszki (cup holdery) są za duże - brak sensorów (ale już za momencik) - dość drogie superchargery, drożej niż Ionity z abo. Ale nie pozwolę, aby te minusy przesłoniły mi pulsy
-
Skonfigurowałem Zoe dla żony
To pewnie to. Bo ładowanie prądem stałym umożliwiają tylko złącza ChaDeMo (Nissan Leaf i jakieś totalne egzotyki) i CCS (cała reszta). Bardzo dobrze.
-
Skonfigurowałem Zoe dla żony
Wg mnie dobry. Podejrzewam, że to Zoe nie ma złącza CCS, które jest potrzebne na dalsze wyprawy. Ale na dojazdy do pracy nada się świetnie.
-
Tak to sie mozna ladowac, nie zdarzylismy zrobic siku
Super! Przy okazji daj jeszcze pralkę franię, patefon i prodiż. Powodzenia w szukaniu łosia!
-
Tak to sie mozna ladowac, nie zdarzylismy zrobic siku
Ano, z długowieczną, żelazną ładowaną do pełna za każdą jedną razą baterią. Y to pierwszy mój własny elektryk, a nie chce wyrzucać baterii po 3 latach. Mam takie spostrzeżenie. Im lepiej znam tematykę EV, tym mniej ważna jest dla mnie pojemność baterii. To działa też w drugą stronę. Jak widzę kogoś oceniającego EV tylko przez pojemność baterii czy zasięg, to wiem, że jest początkujący w temacie. Za kilka dni poważniejszy test. Szklarska Poręba przez Hamburg i nazad.
-
Tak to sie mozna ladowac, nie zdarzylismy zrobic siku
-
Tak to sie mozna ladowac, nie zdarzylismy zrobic siku
Ja się wcale z fanbojowaniem nie kryję. Dopiero się zacznie, jak będę mógł bez stresu parkować (brakujące sensory). Beszczelnie twierdzę, ze eNiro jest wygodniejsze z tylu od EV6. (Dalej mi chodzi o dość unikalną sytuację: pasażer min 175 cm siedzi ze kierowcą 175 cm). EV6 ma bardzo dużo przestrzeni na kolana, ale ze stopami miałem problem. Ponad to jestem pewien (na 62%), że eNiro ma większą różnicę wysokości kanapa podłoga niż EV6. Niestety wygodny dla wszystkich pasażerów EV musi być wyższy od podobnych spalinowych o wysokość baterii. A EV6 jako taka (parametry, wygląd, wykończenie) bardzo mi się podoba, chyba dlatego mnie tak drażni, że nie jest idealna.
-
Tak to sie mozna ladowac, nie zdarzylismy zrobic siku
I jeszcze… https://youtu.be/PZ8NPeYFPCY 3:00 https://youtu.be/h5ihLUkjo74 4:10
-
Tak to sie mozna ladowac, nie zdarzylismy zrobic siku
Nie wiem, jak Pawel ale Bjørn się ze mna zgadza. Kia dużo by zyskała, gdy dałoby się zmieścić stopy pod siedzeniem kierowcy. https://youtu.be/-SSvSUtsqoc 6:02 https://youtu.be/4OhLP-APNfQ 12:35 Dla mnie to ważne, bo córka jest chyba Bjørna wzrostu. Ale wybrażam sobie, że nie wszystkich komfort z tyłu ma znaczenie.
-
Tak to sie mozna ladowac, nie zdarzylismy zrobic siku
Kija dużo chleje, to i musi wartko ładować się. W TesluniTeselce nie trzeba tak męczyć biednej baterii , bo konsumpcja na wskroś śladowa. Poniżej wynik z dziś… A przypominam, że w Y z tylu mogą usiąść dorosłe osoby z nogami. Ps. Zaczynam rozumieć kącikowych EV „ekspertów”. Pisanie głupot o EV jest całkiem satysfakcjonujące.
-
Tak to sie mozna ladowac, nie zdarzylismy zrobic siku
Dzięki, przetestuję jak będę bliżej Ionity.
-
Tak to sie mozna ladowac, nie zdarzylismy zrobic siku
Bo baterie miał żeś ciepłą. Ja dziś rano na zimnej w Karlskronie z 10 min po ruszeniu… Długo się rozpędzała. Wyszło 31 kWh w 33 min za 40 złotych. Szkoda, że podgrzanie baterii działa tylko dojeżdżając do SCh.
-
1348 km na strzał w EV :P
Ocho! Bo Cię Kija usłyszy!
-
1348 km na strzał w EV :P
W ciągu ostatnich 2 lat Ionity we Francji i Hiszpanii bardzo podgoniło. Pamiętam, bo miałem wtedy jechać.
-
1348 km na strzał w EV :P
Miałeś jakąś wtopę z Ionity tym razem? W stylu: 4 ładowarki, ale trzy zajęte przez ładujących do 105%, a jedna popsuta...
-
1348 km na strzał w EV :P
No właśnie to mnie i żonę kręci. Jakaś wyprawa Francja-Hiszpania-Szwajcaria albo Chorwacja a może ta Norwegia... Postoje na ładowarkach w fajnych miejscach, wypuszczanie psiaków z bagażnika, podziwianie widoków, jedzenie, picie, pełen luz.
-
1348 km na strzał w EV :P
Gdy jeszcze nie wyglądała jak mydelniczka... Bordową se kup. Dalej mydelniczka, tylko taka burdelova.
-
1348 km na strzał w EV :P
W Skandynawię to ja muszę pojechać, bo na razie to przez 12 lat docieram tylko do Goeteborga czy Sztokholmu, a tu fiordy czekają!