Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Sprzedawać EV.
  2. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    O musztardzie było wspomnieć.
  3. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Makao i po makale. Jazda po wiosce. Tyle samo z górki, co i pod górkę. Tylko, że taka zabawa ma mało sensu. Prąd i tak mam za darmo. ‐---------------------------------- Litr paliwa ze zgniłych dinozaurów ma wartość energetyczną około 10kWh. 45kWh / 100 km. Ze 3/4 energii idzie dosłownie w komin. A najśmieszniejsze jest to, że to jest bardzo dobry wynik.
  4. FSD

    HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    Ja od nowości mam eap. Ten system wymaga wiele pracy. Phantom breaking co około 200 km, płynne wyprzedzanie na autostradzie jest mrzonką (a w większym ruchu po prostu niemożliwe), częste gubienie się, gdy pojawia się nowy pas ruchu (jest szansa, że bardzo raptownie zjedzie właśnie tam). Żona próbuje mi zabraniać wszelkich autopilotów podczas jazdy z nią, ale się nie daję. Z tego, co widzę na YT, to jest wielka przepaść pomiędzy fsd a eap. Nie chodzi o mniejszą funkcjonalność ale ogólne niedopracowanie i nerwowość.
  5. FSD

    HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    Czyli Tesla przyznala sie, ze Vision jest kulawy... Or? Jak jest lepiej?
  6. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Forum EV
    "Must be following other vehicles" Chyba wiem, co sie dzieje, jak pojazd przed mercem wjedzie do rowu.
  7. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Forum EV
    Wraju.
  8. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Ma być.
  9. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Pewnie chodzi o pozycjonowanie produktu. Nie chcesz wlec się 200 km/h? Kup performansa. 🕶️ Do tego może dochodzą, koła, hamulce.
  10. Nie strasz, nie strasz... Niech otwierają na wszystkich lokalizacjach, gdzie jest przynajnniej 20 SCh.
  11. Nie zanosi się. Za mało jest SCh w Polsce na takie herezje. Ceny są dość dynamiczne. Uzywa sie app Tesla. Tyle teraz kosztuje dla nieTesli w Gigafactory pod Belinem: A tyle dla Tesli lub dla nieTesli po wykupieniu członkowstwa (pewnie koło 40 pln miesiecznie):
  12. FSD

    HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    Jednocześnie Musk pokazuje, jak należy traktować lojanych klientów. Jak ktoś kupił eap, to i tak ma płacić 99/m za fsd. Ani dolara mniej. 🦥
  13. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Forum EV
    Chyba byłem. Na pewno widzialem na yt. Wiem, ze mają wielkie sklepy, różne restauracje, bary, setki toalet. Po prostu mokre marzenie EV fana. W każdym razie, te 120 dystrybutorów nie jest dla ozdoby. Ludzie jeżdżą tam i tankują. Porównując prędkość ładowania do tankowania, to duża stacja ładowania powinna mieć z 1200 stanowisk. O! To ogladalem. Fajne miejsce. https://youtu.be/80oyG1Vl1Vc?si=IY4Zkr0pEA3IIeZW
  14. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Forum EV
    Miejsce nie jest takie idiotyczne, jak by nie było jest na szlaku sezonowych migracji Amerykanów do/z Miami. A co do ilości, to biorąc pod uwagę, że najwieksza stacja benzynowa ma 120 dystrybutorów, to takie 200 SCh wydaje się całkiem rozsądne. https://www.today.com/food/worlds-largest-gas-station-bucees-tennessee-rcna91120 Ciekawe, czy trafi tu jakiś hejter-specjalista z HP. Według takowych, już 10x250kW wymaga pilnej budowy kilku elektrowni atomowychi i to w bezpośrednim sąsiedztwie.
  15. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    A ja właśnie dziś na nie narzekałem. W mocnym deszczu działały co pół minuty. A potem w słabym co 3 sekundy.
  16. @Florydzialski za Tampą prawdziwą ładowarkę oddali do użytkowania nieTeslowcom. Twój elektryk zaczyna nabierać troche sensu. https://supercharge.info/map
  17. Ale np. chyba w Szczecinie po przebudowie, busy jadą po torowisku przez środek ronda. W innych miastach też...
  18. 1. Stawiam, że tak 2. A to ciekawsze. Nie wiem.
  19. A jaką masz moc tej darmochy? Bo kolega był w trasie...
  20. To jest podstawa.
  21. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    Ta Rumia. To raczej kaczka dziennikarska. Podobno buduje tam jakiś Galposter dla Auchan. Nie SCh. Uwaga na plik. Osoby mające pojęcie o energii i mocy mogą się gorzej poczuć...
  22. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    Szczecin i Rumia siem budujo! Oba 12 x 250 kW Ta Rumia to tak średnio. Gdzieś na trójmiejskiej obwodnicy by było lepiej. Ale niech będzie.
  23. Prawie wszystko zależy od aktualnego % naładowania baterii (soc). Najlepiej dojeżdżać na oparach i ładować do 68% Jak bateria jest zimna, to z 5 min przed ładowaniem przyspieszyć. Powinno pomóc.
  24. Najgorszy elektryk jest sporo lepszy od najlepszego spalinowego. Poza tym, Pasek był całkiem dobry, dopiero przy id4 vw pokazał, co (nie) potrafi.
  25. O! To tak jak ja. Nigdy nie twierdzilem, że zakup elektryka ma coś wspólnego z ekonomią czy nawet ekologią...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.