Zawartość dodana przez HelixSv
-
Postoje wstydu - stan na 2024
Ja bym jechał do Chorwacji przez Niemcy, jak Reksio szynkę. My tu na elektrycznym nie wiemy.
-
Było mi to chyba pisane
Poradzisz sobie.
-
Było mi to chyba pisane
Jak bardzo jest oddalona? Myślę, że 15-20 min ładowania wystarczy.
-
Było mi to chyba pisane
Podjeżdżasz pod SCh i podłączasz kabel. W apce można sprawdzić, ile już się wykorzystało. Tak. Już podczas pierwszej wyprawy do Portugalii trafisz na wiele SCh.
-
Było mi to chyba pisane
Czyli GTE musi zostać. Ewentualnie takie coś https://www.shop4tesla.com/pl/products/carcarebags-ski-tasche-tesla-model-y i box na hak (jakby był). Albo sie okaże, że zasieg jest ok nawet zimą z trumną na dachu. Ładowarek przybywa.
-
Było mi to chyba pisane
No to będzie jeden elektryk dookoła komina i drugi dookoła Europy. Też dobrze. Albo wystaw oba z deko wyższymi cenami i sprzedaj tego, na którego trafi sie klient.
-
Było mi to chyba pisane
Czyli Y RWD LR. Będzie najlepsza Tesla na kąciku, czyli tym samym najlepszy samochód na kąciku. 😎 Ale zmiana z je-golfa! https://youtu.be/nUSbZzIlgCc?si=J1Y5ELd4GTsywtqG
-
SCh w Szczecinie otwarty
-
Ford Capri
12.3 kWh na 100 km. Do zrobienia jadąc lekkim i opływowym EV max 60 km/h w idealnych warunkach i raczej nie na tych kołach.
-
Nowa Y (Jupiter)
Bo prawie każdy kiedyś używa przyczepy.
-
Nowa Y (Jupiter)
Ale ja wiedziałem, co klikam. Na obietnicę FSD się nie skusiłem. A EAP może być, ostatnio dostałem nawet całkiem dobry autopark. Brakuje chyba tylko summona. Hak dostałem w standardzie. W Szwecji hak musi być.
-
Nowa Y (Jupiter)
A Premium Tesli polega na tym, że nie masz funkcji, za które zapłaciłeś. Ja na przykład zapłaciłem za summon, którego nie mam. Ale to nic w porownaniu z tysiącami ludzi, którzy wiele lat temu kupili fsd a najpewniej nigdy go nie dostaną, bo hardware jest za słaby, albo samo fsd jest nielegalne.
-
Najtańsze publiczne ładowarki
Akurat jest "disabled", ale i tak bardzo interesujące.
-
Nowa Y (Jupiter)
No, te kierunki to pomyłka. O ile w USA to przechodzi, to w EU nie za bardzo. Tu są ronda i według przepisów trzeba sygnalizować zamiar zjazdu z takowego. Szukanie przycisku przy dość mocno skręconej kierownicy jest mocno dyskusyjne. Nie wiem, jak nowa trójka dostała homologację. Musk się zarzeka, że w tym roku jeszcze nie będzie nowej. Może tym razem prawdę mówi.
-
Nowa Y (Jupiter)
Uwaga powtarzam: "(Jeszcze) ciszej i (jeszcze bardziej) luksusowo" Możliwe, skrzyni nie będzie nigdy. Na złość.
-
Nowa Y (Jupiter)
Po to, aby zadowolić tych wahających się. Trzecia wersja Y będzie miała silnik spalinowy, czwarta gaźnik a piąta korbę. Wtedy Teselkę kupią wszyscy.
-
Nowa Y (Jupiter)
Nie strasz, nie strasz, żadnych dużych zmian. Ma być (jeszcze) ciszej, (jeszcze) jakby bardziej luksusowo, i ma mieć dziurki w fotelach, żeby się pupa nie pociła.
-
Nowa Y (Jupiter)
Wszystko jasne, rozumiem. Tym bardziej, że będą wietrzone zydle.
-
Najtańsze publiczne ładowarki
gdzie tak darmo?
-
Nowa Y (Jupiter)
Coś mi się wydaje, że będzie jeszcze w tym roku. https://www.teslarati.com/tesla-model-y-juniper-refresh-spotted/ Tak, tak. Poprawiony ideał. Wiem. 😋
-
Ranking infrastruktury
Dla takich są spalinowe.
-
Ranking infrastruktury
Bzdura! Mi się nie pokrywa. Żona i córka chcą częstszych postojów.
-
Legendarne oprogramowanie
Nic oryginalnego nie napiszę, ale system Tesli jest najlepszy, najszybszy i najbardziej logiczny i intuicyjny. Ale pamiętam, że pierwsze chwile jazdy autem były trochę stresujące. Jadąc po odbiorze auta z salonu, zapytałem z paniką w głosie żonę, czy my czasem nie jesteśmy za starzy na taką technologię. Na szczęście nie. Teraz panika jest, jak prowadzę nie_teslę.
-
Legendarne oprogramowanie
W tej "dziurze na kable" mieszczą się dwie walizki-kabinowki. Poza tym, tej klapy/podłogi nie zamykasz, wiec masz do wykorzystania dziurę i naddziurze. Nieważne, to są detale. Przestrzeń bagażową w Y jest wielka, łącznie z 700 litrów.
-
Legendarne oprogramowanie
0:24 Nie zdarzyło mi się. Ale jak masz swoją Tesle, to kluczykiem jest telefon (bt). Myślę, że problem jest w karcie lub jej obsłudze. Dwie możliwości. - półka w garażu - podniesiona podłoga bagaznika i wkładanie zakupów do dziury Druga możliwość lepsza, bo zakupy nie latają.