Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Tak jak pisałem. Z najgorszego EV przesiadłeś się do najlepszego w najlepszej wersji. 🤠
  2. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    O! To te auto, co mu koła odpadały. Może jestem nienormalny, ale wolę pojedynczą uszczelkę.
  3. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Forum EV
    Se dizla kup jak Ci się spieszy. To nie piekarnia!
  4. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Forum EV
    Ładowanie DC jest bez szaleństw, akceptowalne. Za to AC to max 22 kW. Zapomniałem, że to jest specjaność Reno, aż zobaczyłem, że mój wallbox rozpędził sie do 13.5 kW. 👍
  5. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Forum EV
    No niestety, tylko pierwsze 100 stron.
  6. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Forum EV
    A bo nie mogłem znaleźć sprzęgła. Pewnie gdzieś jest ukryte w funkcjach na ekranie.
  7. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Forum EV
    Dawno nie było zdjęcia z ładowarki. Malmö, szybka, dużo stanowisk. Tylko 3 kr/kWh (1.12 zł) !!! https://www.plugshare.com/location/475185
  8. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Forum EV
    Wczoraj przejechalem jeszcze 300 km a że padało, to o "elektrycznym" przyspieszeniu można zapomnieć. Na morkym mieli niesamowicie. Nieporozumienie. Poza tym "szczegółem", to całkiem przyjemne auto. Jednak jazda próbna, to powinno być minimum 500 km. A po 1000 km można sobie wyrobić solidna opinię.
  9. HelixSv dodał temat w Forum EV
    Pojeździłem przez weekend nowym Sceniciem. https://ev-database.org/car/2069/Renault-Scenic-E-Tech-EV87-220hp Przejechałem około 600km i podzielę sie spostrzeżeniami. Zalety: + Zasięg (490km) + Nawigacja od Googla + Wygodny dla wszystkich pasażerów Wady: - Niekonsekwetny, chaotyczny design. Na desce mnóstwo różnych tworzyw, plastiki zwykłe, plastiki piano/black, metale, tkaniny, jakby skóry, przeszycia. Motywy "zegarów" za kierownicą nie do końca przemyślane, takie wymuszone. - Bałagan jakościowy. Na przyklad, z jednej strony przyjemny w dotyku wieniec kierownicy, fajna tkaninowa podsufitka, przyjemne i ładne siedzenia. Z drugiej strony ostre krawędzie plastików dookoła ekranu, kiepska konsola między siedzeniami z przodu (latające elementy) i festyniarskie wykończenie drzwi w oklolicach nóg, tego sie nie da opisać. Trzeba zobaczyć tę cienką plastikową flapę w głebi, która sie wdzięczy po otwarciu drzwi. - Logika systemu. Ale to subiektywne, bo jestem teslafanladyfanboyem. Dla mnie Tesla jest banalnie prosta, w Scenicu sama kierownica wyglada przytłaczająco. Ma spokojnie poanad 20 przełączników i przycisków, pewnie ze 30, a i tak bez dotykania ekranu się nie obejdzie. - Niespodziewanie mały bagażnik, w każdym razie dla mnie za mały. - Auto myszkuje przy mocnym przyspieszaniu. Zawieszenie nie radzi sobie z wagą samochodu. - Mogę napisać, że brak frunka. Ale bez przesady, nie ma i tyle, da sie spokojnie bez tego żyć. fenk ju for atenszion
  10. HelixSv odpowiedział Ryb na temat - Forum EV
    Noasz zatesknilem za spalinowym
  11. HelixSv odpowiedział Ryb na temat - Forum EV
    Zazdrość straszna rzecz. 👨‍🌾
  12. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Na rondzie prosto.
  13. Tesla obiecuje, że w pierwszym kwartale 2025 do EU wejdzie FSD. Zobaczymy, bo to zależy od Unii a sama tesla znana jest kłamania.
  14. Mi w eNiro najbardziej przeszkadzało skrobanie klapki ładowania z lodu. Średnia przyjemność.
  15. Moja żona natomiast zaraz po starcie została przez stewarda oblana kawą. Na szczescie bezboleśnie, ale koszula przed oblaniem była biała, a lot 12 godzin. W elektryku nie do pomyślenia! Tylko czas podróży się zgadza.
  16. Ja mam tak z psami.
  17. Ja też nie lubię samolotem. Mam wrażenie, że pasażer jest w całym procesie najmniej potrzebną i szanowaną rzeczą. Począwszy od bookowania biletu aż po czekanie na bagaż po przylocie. No ale na Majorkę ze Szwecji na 4 dni, to ewentualnie tylko dizelkiem (z deską na dachu w pół dnia 😉 ) a ja takiego nie posiadam. 🙁
  18. O, ja właśnie wkrotce jadę na takie wakacje. Tylko, że akurat to lotnisko jest 450 km ode mnie.
  19. Masaże z wentylacją, Janosik, duży, komfortowy samochod, żadnego ładowania, niedziela do obiadu, deski na dachu, a jak się chce to i przyczepa. Rzycie...
  20. Nie wiem, jak bym wychodził z samochodu po 5 godzinach siedzenia w jednej pozycji. Dobrze, że życie mnie nie zmusza do takiego luksusu.
  21. Wybaczam Ci.
  22. Przy 80% nie ma szybkich ładowarek. 🦥
  23. Ja oglądam prawie wszystko, co kręci. Trochę zadufany w sobie dzbanek, ale wiedzy i doświadczenia nie można mu odmówić. Te 1000 km challenge to sport ekstremalny, gdzie celem jest jak najszybsze 1000 km, więc na 40-minutowy obiad się nie zatrzymuje, ograniczeń predkości też nie przestrzega. W każdym razie przy dobrej infrie nie ma sensu ładować w trasie do ponad 80%. Zwyczajnie szkoda czasu.
  24. Już o tym było trochę. Dziennikarz nie rozumie raportów i statystyk. Polecam uważna lekturę oryginalnego raportu Edmunds.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.