Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział slawekw na temat - Forum EV
    Życzeniowo-roszczeniowa
  2. Ja tez bym pewnie wjechal do Kraka. Ale bardziej dla pewności, że wszystko zadziała. No i jakby nie było jakiś zabójczych korków oczywiście.
  3. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Wentylancyjna pompa cieplna podgrzewająca wodę w podłodze i w kranach. Nie jestem pewien. W domach sporo ludzi ma moje rozwiązanie, dużo pali w kominku (używam, jak prąd drogi) lub jakieś piece na pellet. Węglem raczej nie palą bo ni ma.
  4. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
  5. Tak, słyszałem o tym. To ten słynny ból ładowania samochodów elektrycznych bardzo doskwierający użytkownikom aut spalinowych.
  6. i plaskacz. Nieprawda. Interesują Ciebie wszystkie wartości. W przeciwnym przypadku byś się tu nie udzielał. Z ilością ładowarek będzie lepiej, również w stosunku do liczby pojazdów. Z cenami niekoniecznie. Tanio lub darmo to jest w domu. W trasie czasem trzeba płacić jak za zboże (czytaj benzynę).
  7. Pchać się do centrum Krakowa dla paru groszy nie ma sensu. Po drodze jest dużo ładowarek, w okolicy Krakowa również.
  8. Oczywista sprawa. Problem polega na wrzucaniu wszystkich EV do jednego worka. A różnica pomiędzy różnymi modelami EV jest większa niż pomiędzy różnymi modelami aut spalinowych, bo niektórzy producenci kompletnie nie wiedzą, jak to robić EV a robią. Jakbyś miał @kravitzową Y, to byś nie wiedzial gdzie ją całować.
  9. Ciekawe dlaczego.
  10. Ciekawy materiał. Dobrze się słucha. Właściciel Leafa wie o czym mówi. Polecam. https://youtu.be/3f1JcBOg8uU?si=fuyBWKjcSt__CXzl
  11. EV3

    HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Hyundai, Kia, Genesis
    https://youtu.be/qDqI0nTvcbI?si=zz1adk7CnuwE40Af
  12. HelixSv odpowiedział Chalek na temat - Forum EV
    RRSO 9,37% "Renault Easy Box" chyba raczej "Reno. Looking For a Deer." 🦌
  13. HelixSv odpowiedział Chalek na temat - Forum EV
    Spokojnie wyregulować do 1,99 zł. 60% na start. 1,99 zł miesiecznie przez 3 lata i na koniec pozostale 60%.
  14. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Forum EV
    Dokladnie to +250% Index 350
  15. Jak nie przeszkadza Ci niedopracowany system, ograniczona infrastruktura ładowania i golenie przy "serwisowaniu", to każdy inny elektryk ma potencjał być lepszym od Tesli.
  16. HelixSv odpowiedział format na temat - Forum EV
    Podoba mi sie. Bardzo oryginalne nietuzinkowe auto.
  17. Można sie z kims nie zgadzać, ale głupek to w tym przypadku obraźliwe określenie, a my tu na kąciku niesiemy kaganek kultury. Co do samej wiadomosci, to zgadzam się z Tobą, wymiana baterii nie ma przyszłości. Ale co zrobisz? Debil i tyle.
  18. 15 sekund to nie tak szybko. Dobre systemy ogarniają w 3. Ale co tam będziemy rozmawiać o sekundach, każdy kierowca dizla wie, że ładowanie liczy się w godzinach.
  19. HelixSv odpowiedział Fili_P na temat - Forum EV
    Kurczę, sie zgadzam z powyższym jak nigdy. Tesle, Hyundai / Kia i Bmw* to jedyne używane ev jakie bym rozważał. Ewentualnie Leaf, ale tylko śmiesznie tanio i bez żadnych nadziei na dłuższe jazdy. * Co do i3 to oczywiście tylko pełny ev, żaden tam rex (wyduka z silnikiem spalinowym).
  20. Patrzyłem mu na ręce aż do nonstopu.
  21. Założę się że właśnie takiej płyty nie ma w mojej Tesli.
  22. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Będziesz się identyfikował jako kobieta to zrozumiesz.
  23. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Dobrze, że dach Y ma duży udźwig.
  24. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Dobra rada, idą mrozy. Powiem żonie, bo ona więcej jeździ Teslą.
  25. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Nie zaprzeczam. Ale nie jestem jedyny. Poza mną znam trzy osoby, które używali, albo używają ID4, wszyscy w traumie. 100%

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.