Zawartość dodana przez HelixSv
-
Oponki zimowe i wymiana Wawa?
Ok, po pracy zerknę. Ale jak się okaże, że coś mam źle.... Czasem lepiej nie wiedzieć.
-
Ah shit, here we go again
Oczywiście, dopiero jak wytrzeźwiejesz, to pożałujesz.
-
Plan na weekend
Próbujesz je podłączyć. To robisz źle.
-
Kto da więcej - 6.31/kWh
E tam, rynek reguluje rynek. Ktoś wydał grubą kasę na ladowarkę, przyłącze i jego utrzymanie. Potem policzył sobie cenę za kWh, żeby na tym zarobić. Jak za drogo, to rynek zweryfikuje.
-
Ah shit, here we go again
Ja mam jeszcze wolniejszą, bo tmy rwd sr. Żona jeździ w chill, ja w standard. Ale tu się nie ścigają, więc czuje się jakbym jeździł rakietą. 🦌
-
Kto da więcej - 6.31/kWh
raczej niedorozwinięty
-
Kto da więcej - 6.31/kWh
Z bardzo prowizorycznych obliczeń wychodzi jakby palił 29 litrów ropy na niecałe 92 km! Światło takie drogie! Się wpakowałeś z tym pledem...
-
Kto da więcej - 6.31/kWh
Nieakceptowalne. Dobrze, że firma płaci.
-
Ah shit, here we go again
Bo generalnie w ruchu publicznym przyspieszanie z pełną mocą w spalinowym charakteryzuje idiotę (głownie przez hałas). Przyspieszanie z pełną mocą w elektryku takich skojarzeń nie powoduje.
-
Ah shit, here we go again
bardziej miałem na myśli, że ten silnik sie prawie zestrał
-
Ah shit, here we go again
prawie się zesrał ten dzwięk spalinowych robi się żałosny.
-
Oponki zimowe i wymiana Wawa?
Widocznie się skończyły. Zdarza się. Jak by nie było, to brakuje Ci tylko 25%. Na takie braki, to sobie możemy pozwolić. Pewnie w ciagu 4-5 miesięcy przyjedzie.
-
Ah shit, here we go again
najważniejsza sprawa, normalny zasięg chociaż? przynajmniej taki, żeby pojechać z przyczepą do albanii, kupując po drodze oscypki w świnoujściu.
-
Ah shit, here we go again
troche wołowate... 18:05
-
Ah shit, here we go again
Ale jest 539 stron w masterwątku o tym, że Pasek w tedeiku lepszy. Jak krew w piach! 🩸 🩸 Ekolog w plaskaczu...
- FSD
-
Plan na weekend
Nie ma co kombinować. Teslę ma do jeżdżenia. Od tostów jest Kia.
-
Oponki zimowe i wymiana Wawa?
Jeżeli wymieniasz same opony a nie całe koła, to dopilnuj, aby felgi wróciły na te same miejsca. Moja Y po wizycie się pogubiła i sensory z przodu pokazuje z tyłu i vice Werasal. Resety nie pomagają.
-
KIA EV6 - wady
Czytując te słowa naszło mnie dziwne uczucie. Zajęło mi chwilę, aby je określić, ale mam. To jest po prostu zażenowanie. 🦥👨🌾 Moje zdanie o ev Toyotach jest tak niskie, że aż sam sie sobie dziwie. Pewnie przez tą reklamę, gdzie przedstawili kierowcę ev jako idiotę. No i ta wielka kampania o samoładujacych hybrydach zbanowana np w Norwegii za wprowadzanie w błąd.
-
„Najgorsze” elektryki
https://youtu.be/y675YCgSnlc?si=oQXQJ5C1OlvlvkR8 https://youtu.be/Bmb1rUhS8dg?si=UvCkfX8NTLx9EnBX Pewnie tu sa odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
-
„Najgorsze” elektryki
Nawigacja Tesli pokazuje dostępność SC w momencie dotarcia do danego SC biorąc pod uwagę inne Tesle tam nawigujące. Inne niż SC miejsca są dla teslarza z pewnością sporo droższe. Może być ze 100 zł różnicy na ładowaniu. Ponad to nie ma pewności, że ta inna ładowarka nie będzie akurat zajęta, no i pewnie wymaga rejestracji, podpinania karty płatniczej. Oczywiście, jak kolejką jest duża i się czlowiekowi spieszy, to trzeba szukać substytutów.
-
„Najgorsze” elektryki
Pokazuje, ale jak nie ma wyboru? "Najbliższy dostępny SC w Lublinie"
-
Oponki zimowe i wymiana Wawa?
Hasło pomocnicze: twardość gumy w tych oknach.
-
„Najgorsze” elektryki
Bo po Polsce elektrykami to się po nocach jeździ. 2%, czuć doświadczonym ev fanbojem.
-
„Najgorsze” elektryki
Dwa elektryki w Stanach, oba nieTesle. Ambitnie. No chyba, ze w garażu jest jeszcze jakiś poczciwy spalinowy, to ok.