Zawartość dodana przez HelixSv
-
Tyle wątków o trasach.
A ja lubię ten kącik, bo tu jest więcej wątków o dizlach niż na motokąciku.
- Już jutro
-
Tyle wątków o trasach.
-
Warszawa Berlin
Warszawa - Berlin Klękajcie narody. Jak masz czas, to przetestuj sobie Ekoen na stadionie Lecha. Albo w ogóle, wal na SCh do centrum Poznania A jak nie, to jest tych ładowarek na trasie ho ho ho albo i więcyj.
-
Dane techniczne EV
Dobrze, że talon na balon a nie na bz4x. Ufff.... Ta Toyota jest taka cicha, bo przeważnie nigdzie nie jeździ. Nie jeździ, bo ma marginalny zasięg a do tego nie może korzystać z SCh. Toyota zrobiła tego elektryka tylko po to, aby udowodnić, że EV się do niczego nie nadają. Nawet nazwy nie chciało im się wymyślić. Szkoda, że ktoś, kto wybierał w Twojej korpo auta, kompletnie nie zna się na EV. Zgaduję, że wzięli Toyotę, bo robi niezłe spalinowe. Trochę tak, jakby kupić kalosze adidasa, bo adidas robi dobre buty do piłki. Wcale się nie dziwię, że nie ma na dieslu pajęczyn, bo bz4x kiepski EV a i Twoje potrzeby wakacyjno-weekendowe są wybitnie dizlowe. W każdym razie, cieszę, że jesteś zadowolony i bym zadraszczał darmowej karty do ładowań na GW (gdybym żył w ojczyźnie).
-
Dane techniczne EV
Czyli wygrałem. W elektryki to ja jestem najlepszy na świecie niestety. I to pomimo, że takiej Toyoty to bym Kia'em nie tknął.
-
Dane techniczne EV
No, chyba ładne ma przyciski. Ok zawieszenie. Spoko prześwit.
-
Dane techniczne EV
Nie rozumiem punktu 800v w minusach. Rozumiem, że nie ma 800v. Możliwe, że Toyota. Bardzo pasuje za mała bateria, morze pianoblack i przyciski. Jeśli tak, to uważaj, żeby Ci koło nie odpadło. "Why do bZ4X wheels fall off? Why the bZ4X's Wheels Were Falling Off. The main cause of the wheels falling off the bZ4X, according to Toyota, comes down to a lack of clamping force between the wheel bolts (which Toyota calls hub bolts but are commonly called "lug bolts," too), the wheel hub, and the wheel.Oct 6, 2022"
-
Było mi to chyba pisane
Teraz Donlad. Możesz zostawić.
-
Było mi to chyba pisane
Też mi się tak wydaje. Prawo nie działa wstecz, musg mógłby aktywować, ale tego nikt nie chce.
-
Było mi to chyba pisane
Mi nic przy limitach prędkości nie dzwoni i nie przypominam sobie, żebym coś przy takiej funkcji majstrował. Pytałeś gugla?
- Dane techniczne EV
-
Dane techniczne EV
Oby nie id4, solterra(?), bz4x, e3008, enyaq...
-
Było mi to chyba pisane
Nie wiem. Ja mam dzwoneczki xmasowe. Włączyłem na święta i tak już zostało. Z 10 metrów są właściwie niesłyszalne.
-
Było mi to chyba pisane
No raczej nie. Nic nie bylo o wentylowanych zydlach.
-
Było mi to chyba pisane
Radzę, aby to rozchodzić. Pojeździj ze trzy miesiące i jak dalej będzie Ci brakowało ekranów, przyssawek, dostawek, karbonów, pokrowców, proporczyków czy innych niezbędników to leć na zakupy. Ja się opedzilem wkładką do cupholderów (polecam), tacką do skrytki w konsoli (polecam) i podsufitką, co by nie było za gorąco (tego jeszcze nie jestem pewien).
-
Było mi to chyba pisane
Oczywiście jest możliwość, aby "animacje samochodów" nie zajmowały 1/3 ekranu. Dotykasz na granicy obu światów, przeciągasz w prawo i cyk animacje nie zajmują już na 1/3 ekranu.... ... tylko cały. Ze wszystkich wad najpoważnijszą jest phantom braking. Wszystko inne do przyzwyczajenia czy ustawienia. Głośniczek może dociśnij w dół. Ja tydzień temu zdejmowałem cały boczek, łącznie z tym głośnicznikiem i nawet udało mi się wszystko złożyć do kupy więc jestę specjalistom.
-
Było mi to chyba pisane
W Tesli 95 licznikowe to 95 realnie.
-
Było mi to chyba pisane
Pewnie jechałeś egolf style. A tu niespodzianka. #narodzinyfanboya #welcometotherealworldneo #zatiremnigdywiecej #calykacikzazdraszcza
-
Było mi to chyba pisane
Przy 60% w yrwdlr z Katosów do Wawy jechałbym do Radomska i tam doładował ze 20%.
-
Było mi to chyba pisane
On ma taaki zasieg, że bateria opuści 100% w okolicach Mszczonowa.
-
Było mi to chyba pisane
- Było mi to chyba pisane
Gdzie to jest? Ja u siebie nie widzę. Ale możliwe, że jestem ślepy. Konsekwetnie wmawiam sobie, że nie potrzebuję okularów.- Było mi to chyba pisane
No nie dogodzisz! Był jeden salon, to były jęki. Są dwa - też źle. No nic. Jutro odbiór w Ząbkach. Bilet kolejowy sprzedasz komuś na peronie.- Infrastruktura - Readers Digest...
Ale jakaś konkretna trasa? - Było mi to chyba pisane
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.