Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. EV3

    HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Hyundai, Kia, Genesis
    Przychodzi baba do apteki i mówi: - Poproszę lekarstwo na zachłanność. Tylko dużo!
  2. EV3

    HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Hyundai, Kia, Genesis
    oho, to już wiadomo, co będzie po aktualnym plaskaczu z korei. 170 vs 190 (+12%) tu w Szwecji róznica jest większa - 419 vs 485 (+16%) Jakbym musiał wybrać pomiędzy tm3 a ev3, to miałbym zgryz. No ale auto kupuje sie pod swoje indywidualne potrzeby. Oba mają zady i walety.
  3. Kiedyś na ładowarce pod Kopenhagą widziałem TMX na rumuńskich tablicach ciągnącą na lawecie TMX na numerach norweskich. Se można wydedukować jaka to była trasa.
  4. Ja mam fobię tego goofna. Brak słów na ten festyn. Zarysowania, odciski, widoczny kurz. Zalet żodnych! 🐶 Wpychają to prawie wszędzie. EV3 ma wielkiego plusa, za to że tego nie ma. 😊 Bardzo daleko do ładowarki mam, to kręce.
  5. Taki post to jednak strzał w stopę. 100000 km to diselek robi w tydzień na jednym tankowaniu (z dwoma jak ma ciężka przyczepę). A elektrykowi zajmuje to trzy lata. Co do Kiji, to fortepian black, niska kanapa z tyłu (pomysłowo zintegrowana z niemożnością ulokowania stop pod przednim siedzeniem) i przymus "serwisowania" sprawiają, iż mówię zdecydowanie raczej nie. U mnie właśnie minęło 50000 km, w rok i 8 miesięcy.
  6. w pierwszej chwili myślałem, że chodzi o trzeci bieg ...może po lifcie.
  7. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Forum EV
    Tesla prowokuje do bardzo szybkiego przyspieszania, dużo bardziej niż większość Toyot, Hond czy Fordów. Ludzie się popisują, nie czują prędkości, nie mają doświadczenia, nie kontrolują. Oczywiście nie wszyscy w Teslach szaleją i nie wszyscy w Fordach jeżdżą super ostrożnie. Taka natura statystyki. Najwidoczniej statystyczny amerykański kierowca Tesli jeździ tak niebezpiecznie, że z nawiązką niweluje przewagę bezpieczeństwa jaką daje mu auto.
  8. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Forum EV
    Oczywiscie, że jest. Tylko, że to badanie pokazuje sumę dwóch czynników: bezpieczeństwa danej marki/modelu i profilu kierowcy danej marki/modelu. Ja nadal nie wiem, czy trolujesz, czy nie umniesz analizować faktów i wyciągać wniosków.
  9. Tego prądu w końcu weźmie i zabraknie. Będą normalnie blak-ałty, że o matko. Co jest złego w benzynie?
  10. EV3

    HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Hyundai, Kia, Genesis
    Se wygooglaj. Albo zapytaj ai jak się googla. Zewnątrz jest dla somsiaduf, dla mnie liczy się wnętrze. 💖
  11. Właśnie sobie dziś usiadlem i pomacałem. Powiem, że robi świetne wrażenie. Dźwięk zamykanych drzwi jak o 3 klasy wyżej. Żadnego pianoblack. Sporo miejsca, duży bagażnik. Dobra cena (przynajmniej tutaj). Będzie sukces.
  12. Tytuł posta sugeruje, że kolegom się podoba.
  13. Ten mur za autem to od więzienia, czy szkoły? Gratulacje!
  14. O! Zabawa w egzotykę ciąg dalszy. Ale tak poważnie, to I6 jest bardzo interesującym autem. Ja bym jednak brał Ioniqa5. Poważne, a jednocześnie nietuzinkowe, duże auto z normalnym bagażnikiem.
  15. A czego sie po Tojocie spodziewać? I tak zaskakująco długo pociągnęła... A tak odradzaliśmy...
  16. Ewentualnie infra jeszcze nie. Są ludzie, którzy chcą zatrzymywać się co 2 godziny. Mi zasięg w najgorszej zasięgowo Tesli zupełnie wystarcza, nie wystarcza mi tylko infra w Polsce, ale raz na rok mogę przecierpieć.
  17. FSD

    HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    Ale podobno ałdi z powodu ogromnego powodzenia drugiego biegu w etronie ma ma dodadawać do wyposażenia również migomat.
  18. Raptem 23.5% Taki lajf 🦥
  19. Upał nie ma dużego znaczenia. Zimno już tak, bo ogrzewanie wnętrza i baterii. Wg ev-database Y LR RWD w po autostradzie w lecie przejedzie 425 km, w zimę 325 km. https://ev-database.org/car/2186/Tesla-Model-Y-Long-Range-RWD
  20. Ludzie myślą, że Toyota jak robi dobre hybrydy to w elektryki też umie. Jedzie na renomie, czasem na trzech kołach, ale jeszcze jedzie. Dla wielu wiernych klientów bz4x będzie ostatnią Toyotą. Tak jak dla mnie ID4 był ostatnim VW. No i poczekajmy na wyniki roczne, bo np taka Tesla dość chaotycznie reportuje sprzedaż.
  21. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Oby tylko mººsk na to nie wpadł.
  22. Mam zasadę, że za drinki i lawety nie płacę.
  23. Bo nie chce byc uwiązany do Szwecji. Wiem, że elektryki tylko dookoła komina, ale moje "dookoła" sięga Włoch czy Wielkiej Brytanii.
  24. U mnie tak samo źle. Czyli mamy dobrze. Widok od przodu.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.