Zawartość dodana przez HelixSv
-
Build Your Dreams
Nie dzieliłbym aut na narodowości, bo to jest zagmatwane. Ja np mam amerykanskie auto z Chin. Volvo Cars należy do Chińczyka i chyba jest tam klepane i chyba też w Belgii. Już 20 lat temu miałem "francuskie" auto wyprodukowane w Czechach z silnikiem Toyoty wyprodukowanym chyba w Wałbrzychu. Globalizm, fizyki nie oszukasz.
-
Build Your Dreams
Ja to widzę tak. - Forum PHEV (ale nie zwykłe czy miękkie hybrydy, bo teraz prawie kazdy nowy spalinowy to jakaś hybryda jest) - Forum EV - Infrastruktura - Tesla - Kia/Hyundai - Volvo/Polstar - BMW/Mini - VW/Audi/Skoda/Cupra - Renault/Dacia - Mercedes - Nissan - MG - BYD - Peugeot/Citroen/Fiat/Opel
- Ciekawe
- Ciekawe
- Ciekawe
- Ciekawe
- Ciekawe
- Ciekawe
-
Volvo EX30
Może z tyłu wozi foteliki a dzieci jakoś są w upchnięte w bagażniku. Auto fajne, ale wybitnie dwuosobowe.
-
Z jakich sieci ładowarek korzystacie ?
Ale że BMW oferuje lepsze warunki na ionity niż ionity? To nic nadzwyzaczjnego. Z tego co pamiętam, to BMW jest jednym z założycieli/udziałowców tego przedsięwzięcia.
-
Koszt przeglądów ASO
Czyli normalne cwaniaczkowanie i golenie frajerów. Połowa klientów pomysli "widocznie tyle kosztuje" i zapłaci. Pewnie podczas serwisu podmieniają części.
- Nowy Y
- Nowy Y
-
Nowy Y
Ale tam właśnie widać wajchę. 🤩
-
Ionity - gasimy światło
Tylko trzeba pamiętać, że to ionity. Na 6 drutów 2 będą popsute, 1 wyłączony, 2 włączone, ale niedziałające, a do jednego bedzie kolejka. Helpline będzie serwował standardową odpowiedź supportu IT: "w naszym systemie wszystko ok".
-
Ionity - gasimy światło
Ale zaparkował! @format w buzzi'e? Ps. Przyda się
-
Dobra zaczynamy. e-Golf
Pęknięty pasek to jednak koszt dość poważny. A jak chcemy porównywać same koszty eksploatacyjne, to w spalinowym trzeba jeszcze "kilka" rzeczy dorzucić.
-
Dobra zaczynamy. e-Golf
SC w Szczecinie to bardzo dobra lokalizacja. Jedna z lepszych, choć poprzeczka ustawiona jest dość nisko.
-
Dobra zaczynamy. e-Golf
Nikt przy zakupie elektryka nie pyta się o rozrząd a potem i tak wymienia niezależnie od odpowiedzi.
-
Zamuła na rynku.
No właśnie! @kravitz już dawno pisał, ze EV są bez sensu. Znaczy przed zakupem Y, w trakcie zakupu i zaraz po nim.
-
Podsumowanie 2024
Spalinowy emulator diesla.
-
Podsumowanie 2024
Ale jak to prawda, to uważam, że to najgorszy rodzaj EVfanboya - Ukryty! Będziemy wspierać w komingałcie tak jak potrafimy.
-
Podsumowanie 2024
Aut somsiaduff sie nie liczy 👨🌾 Ale widok zapewne bedzie zacny. 🤩
-
Grzanie baterii
Jakiej apki? Komandera?
-
Superchargery
Przyspieszając w 2 sek do setki i tak nie ma czasu na kierunkowskazy (sensu też nie).