Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. Nie dzieliłbym aut na narodowości, bo to jest zagmatwane. Ja np mam amerykanskie auto z Chin. Volvo Cars należy do Chińczyka i chyba jest tam klepane i chyba też w Belgii. Już 20 lat temu miałem "francuskie" auto wyprodukowane w Czechach z silnikiem Toyoty wyprodukowanym chyba w Wałbrzychu. Globalizm, fizyki nie oszukasz.
  2. Ja to widzę tak. - Forum PHEV (ale nie zwykłe czy miękkie hybrydy, bo teraz prawie kazdy nowy spalinowy to jakaś hybryda jest) - Forum EV - Infrastruktura - Tesla - Kia/Hyundai - Volvo/Polstar - BMW/Mini - VW/Audi/Skoda/Cupra - Renault/Dacia - Mercedes - Nissan - MG - BYD - Peugeot/Citroen/Fiat/Opel
  3. HelixSv odpowiedział Fili_P na temat - Forum EV
    Nie mówię, że nie. To normalne, że ludzie mają inne opinie. Ja przetestowałem oba, również z tyłu. W xc40 ciasno, w ex30 niedorzecznie ciasno.
  4. HelixSv odpowiedział Fili_P na temat - Forum EV
    Według mnie nie jest.
  5. HelixSv odpowiedział Fili_P na temat - Forum EV
    Jak dzieci wyrosły z fotelików, ale nie mają jeszcze 160, to może będzie ok.
  6. HelixSv odpowiedział Fili_P na temat - Forum EV
    Dla żony to ex30 będzie dobre.
  7. HelixSv odpowiedział Fili_P na temat - Forum EV
    Reno jako marka ev nie przemawia do mnie. Zarówno Megane i Scenic są niby ok, ale zawsze coś nie tak. Może 5 będzie lepsza. Sprawdź może EV3, albo najlepiej TM3. Nie mam pojęcia o budżecie i cenach w PL.
  8. HelixSv odpowiedział Fili_P na temat - Forum EV
    oby nie q4
  9. HelixSv odpowiedział komandos80 na temat - Forum EV
    Może z tyłu wozi foteliki a dzieci jakoś są w upchnięte w bagażniku. Auto fajne, ale wybitnie dwuosobowe.
  10. Ale że BMW oferuje lepsze warunki na ionity niż ionity? To nic nadzwyzaczjnego. Z tego co pamiętam, to BMW jest jednym z założycieli/udziałowców tego przedsięwzięcia.
  11. Czyli normalne cwaniaczkowanie i golenie frajerów. Połowa klientów pomysli "widocznie tyle kosztuje" i zapłaci. Pewnie podczas serwisu podmieniają części.
  12. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Tesla
    Oczywista sprawa.
  13. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Tesla
    Może to Grok rysował...
  14. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Tesla
    Ale tam właśnie widać wajchę. 🤩
  15. Tylko trzeba pamiętać, że to ionity. Na 6 drutów 2 będą popsute, 1 wyłączony, 2 włączone, ale niedziałające, a do jednego bedzie kolejka. Helpline będzie serwował standardową odpowiedź supportu IT: "w naszym systemie wszystko ok".
  16. Ale zaparkował! @format w buzzi'e? Ps. Przyda się
  17. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Pęknięty pasek to jednak koszt dość poważny. A jak chcemy porównywać same koszty eksploatacyjne, to w spalinowym trzeba jeszcze "kilka" rzeczy dorzucić.
  18. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    SC w Szczecinie to bardzo dobra lokalizacja. Jedna z lepszych, choć poprzeczka ustawiona jest dość nisko.
  19. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Nikt przy zakupie elektryka nie pyta się o rozrząd a potem i tak wymienia niezależnie od odpowiedzi.
  20. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    No właśnie! @kravitz już dawno pisał, ze EV są bez sensu. Znaczy przed zakupem Y, w trakcie zakupu i zaraz po nim.
  21. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Spalinowy emulator diesla.
  22. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Ale jak to prawda, to uważam, że to najgorszy rodzaj EVfanboya - Ukryty! Będziemy wspierać w komingałcie tak jak potrafimy.
  23. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Aut somsiaduff sie nie liczy 👨‍🌾 Ale widok zapewne bedzie zacny. 🤩
  24. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Tesla
    Jakiej apki? Komandera?
  25. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    Przyspieszając w 2 sek do setki i tak nie ma czasu na kierunkowskazy (sensu też nie).

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.