Zawartość dodana przez HelixSv
-
TMY. Listwa przedniego nadkola
Amerykansko-chińska tandeta. 15 cm??? A nie mm? Mi trochę odstaje, może z 3 mm. Ale to po stłuczce, żona zawadziła kiedys przyczepkę na parkingu. Blacharz spasował, ale odskoczyło.
-
Szukam elektryka w promocyjnym najmie na firmę
Nie wiedziałem / zapomniałem. 🦥 Trochę szkoda, bo wiadomo, że największą wiedzę na temat EV mają użytkownicy dizli w świniaku.
-
Szukam elektryka w promocyjnym najmie na firmę
Czyli obyło się bez lawet. Zuch! Welcome to the real world Neo.
-
W zapowiedziach TM2, ID.2, a tu cichaczem cały na biało INSTER ;) IONIQ 1?
Siedziałem dzis w Insterze. Bardzo sympatyczne autko, bardzo. Wrażenie jakości wewnątrz zaskakujaco pozytywne. Generalnie, podoba mi sie bardziej od Renówki. Ale jak ktoś wychował się wzdychając do Passata to nie nawet co patrzeć. Maly Hultaj bedzie zbyt nieszablonowy.
-
W zapowiedziach TM2, ID.2, a tu cichaczem cały na biało INSTER ;) IONIQ 1?
No ładny. Ale w świecie elektryków wygląd (na razie) nie ma znaczenia. Najpierw wszyscy producenci muszą reprezentować jakiś poziom. Znaczy muszą umieć je robić.
-
W zapowiedziach TM2, ID.2, a tu cichaczem cały na biało INSTER ;) IONIQ 1?
Taka prezentacja, że nawet realnego wnętrza nie pokazali. VW jest w lesie, bajeruje klientów, żeby na nich poczekali.
-
W zapowiedziach TM2, ID.2, a tu cichaczem cały na biało INSTER ;) IONIQ 1?
W piątce wygląda jakby się zakleszczył.
-
Volvo ES90
Uważam, że auto wygląda świetnie. Parametry też super... Więc, jak ktoś ma kasę a z tyłu będzie woził małe dzieci, albo dorosłych bez nóg, to powinien sie zainteresować.
-
Kto da więcej?
-
Kto da więcej?
- Dotacja
-
Greenway "spółdzielnia"
-
Greenway "spółdzielnia"
Masz jakieś rozliczenie z GW?
-
Greenway "spółdzielnia"
Bo GW tego nie wyszczególnia. Moja ostatnia płatność: 48,2 kWh * 2,4 pln + 8 min * 0,4 pln = 115,7 + 3,2 = 118,9
-
EV3
Są takie. Niektóre promy TT-line (Szwecja-Niemcy) mają.
-
EV3
W sobotę wjeżdżałem na prom Świnoujście - Ystad. Na promie gość, który został ustawiony tuż za mną wyraził obsłudze swoje niezadowolenie, że stoi za elektrykiem. Uspokoiłem pana mówiąc, że mam tylko 20%, więc pożar będzie trwał max pół godzinki.
-
Fat leaf
Do Świnoujścia w zimę dojedziesz raczej z dwoma ładowaniami po pół godziny i to przy: - fartownym umieszczeniu ładowarek - nieprzekraczaniu 110 km/h - południowo-wschodnim wietrze W każdym razie, gratuluję. Niedługo zobaczysz pajeczyny na lusterkach benzyniaka.
-
Fat leaf
Nareszcie ktoś z nowym autem o mniejszym zasiegu niz moją Teslunia (335 vs 350). ev-database.org. Zimowe trasy w Polsce takimi autami, to jak całowanie tygrysa w dupę. Ryzyko duze a przyjemność niewielka.
-
Przypadek?
O, to dla mnie! Jeździłem i vanem dostawczym w dizlu i oplami Kadetem, Astrą i Vectrami (zarówno w dizlu jak i bez). Jeździłem nawet Zafirą, no ale to tylko w benzynie.
-
Przypadek?
akurat nie twoja, szybciej już moja dojechałem ze świnoujscia do wawy i przyznaję, że tyle, to ja dawno nie ładowałem jutro wawa-gdańsk-świnoujscie
-
Greenway "spółdzielnia"
-
Greenway "spółdzielnia"
-
Szukam elektryka w promocyjnym najmie na firmę
No to czekamy z wypiekami. 🥮 🧁
-
Dziwny powrót do spalinówki
Wtedy to by pisal że: - elektryczne Audi każe mu jechać na wymianę oleju, albo nie wie jak zredukować na jedynkę. - BMW wywala blue screen w środku obcego miasta - Mercedes ogranicza maksymalny soc do 80% Już lepiej, żeby narzekał na Teslę.
-
Szukam elektryka w promocyjnym najmie na firmę
Wygląda, jak wygląda, ale zbiera świetne recenzje. Możliwe, że będzie najlepiej sprzedającym się EV Stelantisem.