Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Infrastruktura
    ... i niezawodność.
  2. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - BMW i MINI
    Tak, bardzo często jest miejsce na jeden. Że niby u pasażera telefona ni ma.
  3. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - BMW i MINI
    Ździebko drogo, ale ma potem wyjść jakaś biedniejsza wersja. Poza oczywistymi zaletami (zasięg, szybkość ładowania) i wadami (cena, serwis), to jeszcze: nareszcie w miarę odpowiednia wysokość siedziska z tyłu brak piano-black... ...ale nie na kierownicy i te dotykowe "klawisze" generalnie ładnie w wewnątrz miejsce na dwa telefony miejsce na półkę bagażnika ...pod podłogą bagażnika Muszę się przejechać
  4. HelixSv odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    Spalinowe oczywiście podzielą los koni. Ale ja nie o tym... Abstrahując od wyniku powyższego dragu, to takie porównania są zapewnie interesujące dla ludzi ścigających się na pasach startowych, ale nie mają za dużo przełożenia na codzienne uliczne użytkowanie. Cisza i łatwość przyspieszania spawiają, że nawet wolniejszymi elektrykami jeździ się dynamiczniej niż nawet mocniejszymi spalinowymi (no chyba, że ktoś ma obawy co do zasięgu ). Ja ruszając rano z domu do pracy często mocniej dociskam "gaz" (moja, chyba najwolniejsza, Tesla przyspiesza do 50 km/h w około 2,9 sek). W spalinowym nigdy tego nie robiłem, po pierwsze zimny silnik, po drugie paliwo, po trzecie (najważniejsze) sąsiedzi, którzy nie doceniliby zapewnie ryku silnika o siódmej rano. Trzeba pojeździć choćby starym Leafem albo i3, żeby to skumać.
  5. Nikt nie wie.
  6. HelixSv odpowiedział iwik na temat - Forum EV
    Musiałbym zakleić te dotykowe REAR czarną taśma elektryczną. W sumie niegłupi pomysł. Ludzie z tyłu mogą sobie sami sterować swoimi lufcikami. Wspomnienia...
  7. HelixSv odpowiedział iwik na temat - Forum EV
    A weź mi nie przypominaj... Najgorzej było przy kontroli paszportowej, wjezdzaniu na promy, płatności za autostrady. Chciałem opuszczać szybę, ale przypadkiem dotykałem "rear" i otwierałem okno z tyłu. 🦥 Dla jakiś dziadowskich oszczędności...
  8. To już ma każda 3/Y. Był update ze 2-3 miesiące temu.
  9. HelixSv odpowiedział iwik na temat - Forum EV
    Tu w Szwecji Skoda Enyaq zawsze była droższa niż VW ID4. Jest też oczywiście ładniejsza, zarówno zewnątrz i wewnątrz. Jak brałem ID4, to chciałem Enyaq, ale nie było mnie stać.
  10. Tak, widziałem review Bjorna. Nie widzę tu żadnej wartości dodanej. Jedyny przypadek, w którym produkt Enhauto byłoby dla mnie użyteczny (w tym przypadku Commander), to manualne sterowanie podgrzewaniem baterii, bo grzanie jej 200km przed stacją SC troszkę denerwuje.
  11. Poza festynem nie widzę żadnego zastosowania, co jest nietypowe dla produktów Enhauto.
  12. Już wiadomo, kto lubi piano-black 🙍‍♀️
  13. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Renault i Dacia
    I do tego nie ma żadnych dopłat. 🦥
  14. q4 (czyli id4 w lekko innej budzie) za 220? tyle to kosztuje zupełnie nowa tmy lr. muszą opuścić do 180 i się troche pomodlić
  15. Właśnie sie dowiedziałem, ze Reno przestało produkować Megankę. Kiedyś testowałem, średni elektryk. Koło mnie wyprzedają egzemplarz wystawowy. Przy takiej obniżce to się mozna poważnie zastanowić.
  16. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Wnioski po weekendzie. Rodzinie się nie podobało. W sobotę mieliśmy się przejachać do miasta obok, 60 km w jedną stronę. Córka zawsze siedzi za mną, tym razem musiała siedzieć za małżonką, która musiała bardzo przysunąć sie do przodu. Córka zaczeła narzekać, że stopy za wysoko (kanapa za nisko) a ma raptem 165 cm. Ponad to żona powiedziała, że jest klaustrofobicznie i śmierdzi. Fakt, samochód nowy, więc trochę śmierdział (pachniał) nowością. Ponieważ zaczęły się wzajemnie nakręcać, po 3 minutach zawróciłem i pojechaliśmy teslą. A teraz moje przemyślenia, bo troche dziś pojeżdziłem (samemu). Oczywiście ciasno. Za mną (181 cm) miejsce na piszczele pasażera wynosiło może z 6 cm. Nikt z nogami tam by się zmieścił. Kanapa nadaje się dla małego psa, ewentualnie kota. Wrażenie przespieszenia jest kiepskie, nie wgniata w fotel nic a nic. Chyba obniżyli kopa, bo koła nie radzą sobie nawet z tą mocą, co jest. Kierownica wygodnie leży, ale jest fatalna. Mieszanina piano/black z czymś metalowym lśniącym na górze, to gówno straszne, odbija światło i ciężko to doczyścić ze smug. Cała deska roździelcza będzie chyba zapisana w księdze guinnessa na największą ilość tworzyw i pomysłów na cm2. Dużo fizycznych przycisków, ale np żeby zobaczyć krzywą zużycia energii, trzeba kliknąc na dość małym ekranie 3 albo 4 razy, w tesli raz. Siedzenie kierowcy (i pewnie pasażera obok) całkiem wygodne, choć regulacja pochylenia oparcia problematyczna. Raczej dobre hamulce. Zużycie prądu raczej ok, choć to mały samochód, więc chyba normalnie. 17 kWh / 100km przy dość dynamicznej jedzie 80-120 km/h (przeważnie 110) i temp 9ºC (w środku 21ºC) Z zewnątrz, nawet ładne auto. Dużo bardziej wolałbym używaną tm3, albo eniro, albo konę, albo bmw i3.
  17. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    1.54 kW Dobrze widzę? Ładny przebieg. Oczywiście, tak jak pisałeś, na trzecim silniku i czwartej baterii. Ale zawsze
  18. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Dostałem na weekend zółciutkie R4. Na razie widzę, że jest wybitnie 2 osobowe i, że koła nie za bardzo radzą sobie z momentem obrotowym, może za wąskie. Jutro pewnie zrobię ze 200 km.
  19. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Bez większych niespodzianek, może poza Stelantis wyżej niż BMW. Chiny robią generalnie ctrl+c ctrl+v z Tesli, więc ich pozycja nie dziwi.
  20. YL

    HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Tesla
    Może będzie. A potem wersja L&W 3x3. 🫠
  21. YL

    HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Tesla
    3×2 może tez oznaczać 3 miejsca w każdym z dwóch rzędów, jak w multipli.
  22. YL

    HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Tesla
    Raczej 2 2 2.
  23. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Z tamtymi to walka jest jeszcze bardziej nierówna. Podchodzi pod znęcanie. Żadna przyjemność.
  24. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    To taka zachęta dla aktualnych kiłowców. Oni nawet nie próbują włączać klimy. Po co sie denerwować. W eNiro włączałem wentyle tylko dla zabawy. Może ze 3 razy w ciągu dwóch lat. Najbardziej bezużyteczny ficzer. Ale ja miałem niesamowite szczęście, bo klima normalnie działała.
  25. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Przydają się, jak klima niedomaga. Sprytne.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.