Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Od razu, wymusza. Taki zwyczaj i tyle. 🦥 💫
  2. Kija cienkim drutem ładowana... W pozytywnym znaczeniu oczywiście.
  3. Dopycham sie na darmowym AC. Kobiety i tak fruwają po sklepach.
  4. Mam takie same zdanie. Już 2.5 roku i 65kkm. Nawet nie sprawdzam, ile to jest teraz warte. Przynajmniej ze 3 lata jeszcze u mnie to pojeździ. A potem może nawet dam córce.
  5. Pięć lat temu jeździlem nowym Mini Countryman PHEV. Nie miał ani czujników parkowania, ani tempomatu (żadnego). 🧑‍🌾
  6. VAG nie jest najgorszy. Kiedyś był kiepski, ale sie poprawił. No i na białym koniu wjechał Stellantis.
  7. Trudno, żeby fotele bylo gorsze. To wedlug mnie, największą wada Tesli 3/Y. Są zaprojektowane pod kogoś 165 cm, dużo za krótkie. Podobno nowa Y ma deko lepsze.
  8. Dopóki tubylcy (czy raczej tambylcy) nie zaorientują się ze ich narodowe auta nie są, jak kiedyś, o jedną klasę gorsze od konkurencji, tylko o trzy.
  9. Chińskie EV zjedzą marki wszystkich innych krajów i nawet im sie nie odbije. Tesla bedzie najdłużej dzielnie walczyć a może nawet sie oprze. Taki Peżot/Fjat/Sitroen przy Byd, Nio, Xpeng czy Volvo to jak zagubione dziecko we mgle.
  10. Ale jak wszyscy naraz sie podłączą i będą ssać całe wiadra prądu, to nie ma siły. Musi pierdyknąć! Fizyki nie oszukasz. Elektromobliność to zabawka dla metroseksualnych ekooszołomoóff i tyle. Jak każda moda przejdzie. Ps. Wczoraj Hamburg - Bruksela Teselką o bardzo małym zasiegu.
  11. Prawda. Tylko sam wieniec dobrze wygląda. Reszta jak tania zabawka z przed 20 lat.
  12. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    800 km CLTC to około 680 km WLTP. Ale nadal imponujące.
  13. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Cała konsola centralna jest świetna. - miejsce na dwa fony - żadnego piano black - duże dwa schowki (tacka do przedniego przydatna) - dwa cup-holdery (wkładka obowiązkowa) - dość wygodny podłokietnik - chyba 2 usb-c (ale nie miałem potrzeby korzystać).
  14. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Infrastruktura
    Wow! Warszawa - Katmandu! A mówią, ze elektryk to tylko koło komina. Ionity Radomsko
  15. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    jak również... - Lepsza infra (wszystko co kija + wszystkie SC). - Prostsze i niezawodne ładowanie na SC (zadnych tokenów, czy startowania z apki, plug&charge w 2 sekundy). - Brak obowiązkowych serwisów.
  16. - O, Jezu! Dzieci! Zbierajta te zabawki! Już, już! @PawelWaw , bier ałto! - Jakie ałto? - No to! teselke! Szybko leć... I korytko świniowe bierz! Szybko @kravitz ! Gdzie @format? Aha... Pijany śpi... To dobrze... Dobrze... Ty stary ,budź się! Budź się! Bier siekiera! Przywieźli prond! Prondl! Prond je we wiosce! - Wojna będzie, przed wojną tyz był... Kurka wodna złocisza za kilo. No no...
  17. Oczywiście. Przypomnij sobie tą dyskusje następnym razem jak będziesz Teselką w trasie i zerkniesz na cyferki wskazujące na ilu % dojedziesz do celu bądź na ładowarkę. Szczególnie w pofalowanym terenie, gdzie wyuczony zasięg nijak sie ma do rzeczywistości.
  18. Zgoda (buduje). Niezgoda (rujnuje). Ja tam zawsze chcę wiedzieć na ilu% (i czy w ogóle) dojadę, nawet jak ladowarki są co km.
  19. To nie jest wina kiji, że jest kijowa. To wina Tesli, że wszystkie inne EV są kijowe.
  20. Albo abrp zainstaluj, bo kijowy planner jest raczej kijowy. https://youtu.be/WWYcTjm3nuA?si=e9niHoMyw4dMxxK1
  21. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Kup. Nic straconego. Chętnie sie dowiem, jaką będziesz miał opinię. Tym bardziej, że masz doswiadczenie z dwoma czołowymi markami ev.
  22. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Jakbym miał do wyboru eCorse lub 308 diesel, to tez bym wybrał 308. Zauważyłem, ze ludzie dość często zostawiają elektryczne stelantisy bez dużego żalu.
  23. Google ładowarka samochodowa 400v

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.