Zawartość dodana przez HelixSv
-
Świat jest porąbany
Od razu, wymusza. Taki zwyczaj i tyle. 🦥 💫
-
Dawno nie bylo zdjęć z ostrego ładowania......
Kija cienkim drutem ładowana... W pozytywnym znaczeniu oczywiście.
-
Dawno nie bylo zdjęć z ostrego ładowania......
-
Zmiany nnastawienia sceptykow
Mam takie same zdanie. Już 2.5 roku i 65kkm. Nawet nie sprawdzam, ile to jest teraz warte. Przynajmniej ze 3 lata jeszcze u mnie to pojeździ. A potem może nawet dam córce.
-
Dawno nie bylo zdjęć z ostrego ładowania......
-
Mylilem sie ...BYD Seal Perfofmance 530KM i 3.8 sec
Pięć lat temu jeździlem nowym Mini Countryman PHEV. Nie miał ani czujników parkowania, ani tempomatu (żadnego). 🧑🌾
-
Zmiany nnastawienia sceptykow
VAG nie jest najgorszy. Kiedyś był kiepski, ale sie poprawił. No i na białym koniu wjechał Stellantis.
-
Mylilem sie ...BYD Seal Perfofmance 530KM i 3.8 sec
Trudno, żeby fotele bylo gorsze. To wedlug mnie, największą wada Tesli 3/Y. Są zaprojektowane pod kogoś 165 cm, dużo za krótkie. Podobno nowa Y ma deko lepsze.
-
Mylilem sie ...BYD Seal Perfofmance 530KM i 3.8 sec
Dopóki tubylcy (czy raczej tambylcy) nie zaorientują się ze ich narodowe auta nie są, jak kiedyś, o jedną klasę gorsze od konkurencji, tylko o trzy.
-
Mylilem sie ...BYD Seal Perfofmance 530KM i 3.8 sec
Chińskie EV zjedzą marki wszystkich innych krajów i nawet im sie nie odbije. Tesla bedzie najdłużej dzielnie walczyć a może nawet sie oprze. Taki Peżot/Fjat/Sitroen przy Byd, Nio, Xpeng czy Volvo to jak zagubione dziecko we mgle.
-
Zmiany nnastawienia sceptykow
Ale jak wszyscy naraz sie podłączą i będą ssać całe wiadra prądu, to nie ma siły. Musi pierdyknąć! Fizyki nie oszukasz. Elektromobliność to zabawka dla metroseksualnych ekooszołomoóff i tyle. Jak każda moda przejdzie. Ps. Wczoraj Hamburg - Bruksela Teselką o bardzo małym zasiegu.
-
Dongfeng BOX - jazda testowa
Prawda. Tylko sam wieniec dobrze wygląda. Reszta jak tania zabawka z przed 20 lat.
- M 3+
-
Powrót do spaliniaka?
Cała konsola centralna jest świetna. - miejsce na dwa fony - żadnego piano black - duże dwa schowki (tacka do przedniego przydatna) - dwa cup-holdery (wkładka obowiązkowa) - dość wygodny podłokietnik - chyba 2 usb-c (ale nie miałem potrzeby korzystać).
-
Trasa WAW - KAT
Wow! Warszawa - Katmandu! A mówią, ze elektryk to tylko koło komina. Ionity Radomsko
-
Powrót do spaliniaka?
jak również... - Lepsza infra (wszystko co kija + wszystkie SC). - Prostsze i niezawodne ładowanie na SC (zadnych tokenów, czy startowania z apki, plug&charge w 2 sekundy). - Brak obowiązkowych serwisów.
-
Prond je we wiosce!
- O, Jezu! Dzieci! Zbierajta te zabawki! Już, już! @PawelWaw , bier ałto! - Jakie ałto? - No to! teselke! Szybko leć... I korytko świniowe bierz! Szybko @kravitz ! Gdzie @format? Aha... Pijany śpi... To dobrze... Dobrze... Ty stary ,budź się! Budź się! Bier siekiera! Przywieźli prond! Prondl! Prond je we wiosce! - Wojna będzie, przed wojną tyz był... Kurka wodna złocisza za kilo. No no...
-
KIA EV6 - gdzie pokazuje na ilu % dojedziemy do celu
Oczywiście. Przypomnij sobie tą dyskusje następnym razem jak będziesz Teselką w trasie i zerkniesz na cyferki wskazujące na ilu % dojedziesz do celu bądź na ładowarkę. Szczególnie w pofalowanym terenie, gdzie wyuczony zasięg nijak sie ma do rzeczywistości.
-
KIA EV6 - gdzie pokazuje na ilu % dojedziemy do celu
Zgoda (buduje). Niezgoda (rujnuje). Ja tam zawsze chcę wiedzieć na ilu% (i czy w ogóle) dojadę, nawet jak ladowarki są co km.
-
KIA EV6 - gdzie pokazuje na ilu % dojedziemy do celu
To nie jest wina kiji, że jest kijowa. To wina Tesli, że wszystkie inne EV są kijowe.
-
KIA EV6 - gdzie pokazuje na ilu % dojedziemy do celu
Albo abrp zainstaluj, bo kijowy planner jest raczej kijowy. https://youtu.be/WWYcTjm3nuA?si=e9niHoMyw4dMxxK1
-
KIA EV6 - gdzie pokazuje na ilu % dojedziemy do celu
Ej-aja spytaj. 🤖
-
Powrót do spaliniaka?
Kup. Nic straconego. Chętnie sie dowiem, jaką będziesz miał opinię. Tym bardziej, że masz doswiadczenie z dwoma czołowymi markami ev.
-
Powrót do spaliniaka?
Jakbym miał do wyboru eCorse lub 308 diesel, to tez bym wybrał 308. Zauważyłem, ze ludzie dość często zostawiają elektryczne stelantisy bez dużego żalu.
-
Jak podłączyć elektryka w domu ( i za ile)
Google ładowarka samochodowa 400v