Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Mogę się mylić, ale myślę, że nie będzie Y-bieda z większym zasięgiem od Y-standard.
  2. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Za darmo się chce, c'nie? Tesla to jest produkt premium. Nawet dziadowska wersja. 🕯️
  3. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    W Szwecji piszą, że 50k sek od najtanszej aktualnie Y, czyli -20k pln. Stawiam, że zasięg bez zmian. Znaczy jak SR teraz.
  4. HelixSv odpowiedział jaceq na temat - Forum EV
    Nawet przy takim samych zasięgach, różnica w zużyciu prądu ma znaczenie. Tak samo, jak w spalinowych ludzie wolą auta, co palą 6 a nie 8 l/100km. Elektryka w trasie ze swojego słońca się naładuje, prąd kosztuje. Co do jakości i wyglądu, to mi się w Tesli podoba - kwesta gustu. Jednak, jak ostatnio usiadłem w nowym CLA, to zrobił na mnie spore wrażenie.
  5. HelixSv odpowiedział jaceq na temat - Forum EV
    Pojemność baterii nie ma żadnego znaczenia, może mieć nawet 0,5 kWh. Liczy sie zasięg (wiadomo) i zużycie pradu (koszty), ewentualnie szybkość ładowania i to nie w czasie wypełnienia baterii a w czasie potrzebym do przejechania danego dystansu (ev database dobrze podaje te dane) . Przy porównywaniu warto też wziąć pod uwagę: - łatwość ładowania w trasie (nawigacja, niezawodność ładowarek, proces samego ładowania) - koszt obowiązkowego serwisowania
  6. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Rozumiem, że masz na myśli samochód Stara się świetnie prowadzi. Kupuję AWD LR, bo ma najlepsze raty i, przez to, najmniejszy koszt, w Polsce też.
  7. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Stara jest dobra, ale wszyscy spalinowcy tylko o tym zasięgu i mnie skołowali. Wentyli będę już używał od pierwszego dnia, to znaczy gdzieś od połowy listopada. Trudno, ludzie zachwalają, musi byc dobre, ubiore sie cieplej i tyle. 🧑‍🌾
  8. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Stara ma ponad 2.5 roku i 74000 km Na nową dali raty 0% na 5 lat i właśnie poprawili baterię. W porownaniu ze starą ma: - Lepsze zawieszenie - Lepsze wyciszenie - Lepsze przyspieszenie - Wiecej napędzanych kół - Większy zasieg - Szybszy komputer - Wygoniejsze fotele, wentylowane! - I klika innych drobiazgów Nie dało się nie skorzystać. Przez kilka tygodni bedą dwie, potem stara
  9. HelixSv dodał temat w Tesla
    Koniec e-bajki! Dla mnie to już piąty 💫💫💫💫💫
  10. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Tesla, nawet śpiąc, "pali" najmniej teście, jest najbardziej przestronna i ma największy bagażnik. ...o systemie, nawigacji, ładowarkach, update'ach nie ma co wspominać, bo to zwykłe kopanie leżących. ps. Wydaje mi się, że własnie dziś Tesla zwiększyła zasięgi na kilka modeli. Nie wiem, czy to kreatywne certyfikowanie, czy faktyczne ulepszenie.
  11. Tylko, ze ja nie pisałem o oprogramowaniu, tylko o usterkach. Swoją drogą, to mam nadzieję, że teraz oprogramowanie jest mniej żenujące, i że np na przesłanie update'u nie czeka sie miesiącami (tego tez testujący jutuberzy się nie dowiedzą).
  12. Tylko, żeby to przetestować, to trzeba pojezdzic autem rok albo dwa. Na podstawie kilku godzin czy dni to testujący niczego sie nie dowie. Mimo całego stresu, jakie te auto mi dostarczyło, życzę rodzinie ID dobrze. Całkiem wygodne auta.
  13. Bo VW robi elektryki nie dlatego, że chce, tylko bo musi. - Awarie komputera pokładowego (choinka błedów na ekranie) - Awarie świateł, kierunkowskazów - Całkowite unieruchomienie auta z komunikatem o niebezpieczeństwie pożaru - Awarie klamek - Awarie ryglowania drzwi - Awarie klimatyzacji - Baterie w pilotach padały po roku Wszystko na podstawie id4, którego używałem sam i dwóch id4 używanych przez kolegów.
  14. ID4, w momentach kiedy nie jest popsuty, jest bardzo dobrym samochodem w trasę (komfort, spoko zasięg (wersja 77 kWh)) i fajnym do miasta - bardzo mała średnica zawracania.
  15. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    Ta stacja jest w optymalnym miejscu. Aleja Krakowska tuż obok skrzyżowania z drugą najbardziej popularną drogą w kraju - wspólny przebieg S2 i S7.
  16. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    16 nowych wtyczek w Warszawie 🔌🔌🔌🔌 🔌🔌🔌🔌 🔌🔌🔌🔌 🔌🔌🔌🔌 https://supercharge.info/map?siteID=9765
  17. HelixSv odpowiedział Rado_ na temat - Tesla
    Te sekundy spalinowe nie są dużo warte w codziennym użytkowaniu. Trzeba mocno pałować silnik, żeby mieć jakiś wynik. Przejedź się taką 3 lr awd. Łyka płynnie w zasadzie wszystko bez wysiłku i hałasu. Bardzo inna bajka.
  18. HelixSv odpowiedział Rado_ na temat - Tesla
    Już zwykłe awd lr jest dla mnie dużo za szybkie, szczególnie 3. Generalnie elektryki zręcznym kopem zapsuły spalinowym całą zabawę w przyspieszanie... ... i zaczeły swoją własną w zasięg
  19. HelixSv odpowiedział Rado_ na temat - Tesla
    U mnie - tm3 wszystkie wersje i tmy lr awd - 0,20% na 5 lat. Baaardzo dobra oferta. Aż się dziś przejechałem nową 3 i y. Jakby takie warunki były na tmy lr rwd, to pewnie bym się zdecydował.
  20. Też widziałeś aferę z applem?
  21. Elektryczna Dacia ma za zadanie zniechęcić do elektryków. Szkoda bo nowe spalinowe Dacie są świetne (jak na spalinowe).
  22. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    Robią się Wrocław przy A4 i Legnica. Obie lokalizacje po 12 wtyczek. Mi do pełni szczęcia brakuje Ostródy, Strykowa i Zielonej Góry.
  23. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    Tesla SC Poznań przy A2. 🔌 🤗 💫 https://supercharge.info/map
  24. Marketing. Nazwali by suvem nawet termimoxa aby tylko się sprzedawało. Z racji grubszej podłogi każdy sensowny elektryk jest, w jakimś stopniu, "suvem".
  25. Rozdzielczość ekranu 640x480

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.