Zawartość dodana przez HelixSv
-
Z jakich sieci ładowarek korzystacie ?
DC W Polsce: SC, GW, Elocity, Ekoen Poza Polską: SC AC W Polsce: Noxo, Elocity Poza Polską: Cotamsiętrafi GmbH
-
CyberTruck
Ale ustalilismy, że Tesla to odpowiednik Skody (najwyżej pierwszej Octy), gdzie jej do Passata.
-
„Najgorsze” elektryki
-
Tesla Model Y - moim okiem...
Szacunek, że chciało Ci sie wysmarować takiego długaśnego posta. Możliwe, że sam coś takiego urodzę, bo moje "auto dla fascynatów wersją oprogramowania" dobija do własnie 50000km, a i z nie jednego elektryka prąd piłem. Zanim zdecydujesz sie na EV ze stajni VW, pocztaj trochę, na przykład o ID4, problemów jest więcej niż niż ustawa przewiduje. Od banalnych, jak popsuta klima, niedziałające kierukowskazy czy otwierające się drzwi na zakretach do mniej banalnych, jak unieruchomienie i komunikat na czerwono, że występuje niebezpieczeństwo pożaru. Sam jeżdziłem ID4 i mam 4 znajomych po przejściach z nimi (albo w trakcie), wszyscy mieliśmy problemy. Normalnie pięciu na pięciu. Sposób updatowania systemu ota z litości przemilczę. No ale w Enyaqu czy ID4 jest prędkościomierz na wprost wzroku kierowcy, więc chyba i tak warto. W porównaniu z VW taka Kia to niedościgniony wzór jakośći. Marek van der Floryda też coś ostatnio narzekał na swoje elektryczne Audi, swoją drogą bardzo drogie i ładne auto. No nic, Powodzenia w poszukiwaniach. ps. Nie wiem, jaką mam wersję oprogramowania w mojej Y a w VW wiedziałem, bo na przełomowe v3.0 przesyłane przez internet czekałem rok od wprowadzenia wersji ... i się nie doczekałem. Skróciłem lizing i pozbyłem sie grata.
-
Sprzedaż elektryków w USA Q3 2024
Aha. Nic takiego nie miało miejsca. Ja napisałem, cytuję: "W Szwecji, Norwegii, Finlandii, UK, Iralandii, Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Słowenii i we Włoszech są SC niedostępne dla nieTesli." a Ty pomyłkowo zrozumiałeś: "W Szwecji, Norwegii, Finlandii, UK, Irlandii, Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Słowenii i we Włoszech SC są niedostępne dla nieTesli." Subtelna, aczkolwiek bardzo zasadnicza różnica. Stwierdzenie: "W Polsce są wysokie góry" ma zupełnie inne znaczenie, co: "W Polsce góry są wysokie". Luzik, jak mawia naczelny fanboj, Teslunia i tak najlepsza.
-
ScreenMate
Jedyne, co by mi się przydało, to regulacja siedzenia pasażera i otwieranie jego drzwi, ale to chyba załatwiają sexy.
-
Sprzedaż elektryków w USA Q3 2024
Jest tyle, co chomik napłakał. Moja Y miała przyjemność w Białymstoku, Ciechocinku, Zgierzu, Warszawie, Lublinie, Rzeszowie i Poznaniu. Ważne, że można jechać w ciemno, bez sraczki, że coś popsute. Tesla luksus.
-
Sprzedaż elektryków w USA Q3 2024
Więc w takiej Irlandii tylko około połowa SC jest otwarta dla wszystkich EV. W UK jest gorzej (dla użytkowników Tesli lepiej).
-
Sprzedaż elektryków w USA Q3 2024
- Sprzedaż elektryków w USA Q3 2024
Po pierwsze, niezupełnie. W Szwecji, Norwegii, Finlandii, UK, Iralandii, Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Słowenii i we Włoszech są SC niedostępne dla nieTesli. Po drugie, nigdy niewiadomo, kiedy Muskowi się coś odwidzi i te otwarte dla ludu zamknie, a wiemy, że gość jest nieprzewidywalny. Ok, dla mnie był i jest. Przejechałem czterema elektrykami kawał Europy. Tylko w Tesli mogę jeździć bezstresowo. Każdy SC jest dostępny, zawsze kabel jest po dobrej stronie i odpowiedniej długości, do ładowania nie potrzebuję żadnych apek. Zgoda, że na skutek częściowego otwierania SC przewaga aut Tesli nadal w tym względzie maleje, ale dalej jest. Szególnie w UK, czy PL. I żeby było jasne, wszystkim kumplom nieTeslowcom na wyprawy w Europę polecam SC. Ostatnio jeden taki jechał VW Buzzem ze Szwecji we francuskie Alpy, po powrocie był tak zadowolony, że nie wiedział, w co mnie całować. Bardzo mu się ładowarki Tesli podobały. Wiadomo, że w porównaniu np z Ionity, to jest jakościowa przepaść (ilość stanowisk, niezawodność).- Sprzedaż elektryków w USA Q3 2024
Powiedziałbym, że wszędzie.- Sprzedaż elektryków w USA Q3 2024
- Sprzedaż elektryków w USA Q3 2024
no właśnie, jak tego dużo.- i4
- KIA EV6 - wady
Gruba i zabawna żona to solidna podstawa niezależnie od ujeżdżanej marki.- FSD
- Oponki zimowe i wymiana Wawa?
Czujniki siedzą w felgach. Jak wymieniasz tylko opony, to czujnikami się nie interesujesz.- Oponki zimowe i wymiana Wawa?
- przeglądy Toyota EV od dziś co 30kkm…
Plaskacze sie nie nadają, te z wyższym prześwitem są ok!- przeglądy Toyota EV od dziś co 30kkm…
Odpowiedni interwał to nigdy. Znaczy tylko obowiązkowe nakazane przez prawo.- Maras jest zle
Dyskusja taka, jak co było pierwsze jajko, czy kura. Wszystko zależy od konkretnych userów, niezależnie od stopnia fanatyzmu za czy przeciw. Ja pamiętam wiele przypadków, gdzie użytkownicy EV prowadzili dość merytoryczne dyskusje na swojej części forum, kiedy nagle wpadali użytkownicy spalinowych z odkrywczymi informacjami, że ja to leje dizla i jadę 1000 km a jak się zatrzymuję, to tam, gdzie ja chce. Jest jeszcze jeden dzbanek, który otwarcie przyznał się, że specjalnie zajechał drogę elektrykowi (wyprzedzil i zwolnił), żeby sprawdzić, jak zareaguje. Po drugiej stronie jest EV fan, który wszędzie wyjeżdża ze swoją teselką, co może niektórych zwyczajnie drażnić. Jednak jestem pewien, że spalinowcy mają więcej za uszami.- Maras jest zle
No niestety, musisz tam iść i przeprosić, że nie jesteś debilem. Przerabiane.- Maras jest zle
Niekoniecznie. Raczej pokazuje, że producenci muszą sprzedawać elektryki niezależnie od marży. Unia ciśnie karami za przekroczenie frimowej średniej emisji CO2.- Jechałem T3... po Krakowie
Nowa 3 jest znacznie lepsza. Swoją drogą, T3 jako Uber. Troche ciasno.- Nowe Renault 5
Nie mam jeszcze dokładnych danych, ale myślę, że w zimę, z boxem i przyczepą może być ciężko. Jeszcze trzeba poczekać. - Sprzedaż elektryków w USA Q3 2024
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.