Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. Lisek odpowiedział fanlan na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > no instrukcja mówi 1,9l chyba a ABM pisał mi że chyba 2,1 trzeba, wiec potrzebowałbym 3. Moze > faktycznie zamiast tuteli zakupie jakiś wynalazek z Fuchsa lub Milersa 1,9 to za mało..wlewałem i dwie butelki Amsoil to było jakieś 1 cm od korka... realnie 2,2 wchodzi do skrzyni
  2. Lisek odpowiedział fanlan na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Ja jutro jadę na wymianę oleju w skrzyni M32 , zalewam amsoilem manual transmission & transaxle > gear lube 75w90 (wg opisu pasi do 75w85 , 80w90 itd.). Zobaczymy jak zmieni się praca skrzyni > , mam nadzieję ,że cena/jakość będzie adekwatna do poprawy Zdziwisz się ale bardzo.... Mam u siebie Amsoil w skrzyni...
  3. Lisek odpowiedział fanlan na temat - Tipo, Croma, Tempra
    coś koło 100 tyś wymieniałem .. wchodzi 2 litry i troszeczkę Mowa o skrzyni manualnej...
  4. > Znalazłem winowajce, Zobacz tu ....
  5. > 5w40 x-clean 8100 Fiat- 955535-S2 a wg instrukcji tą normę ma benzyna, a diesel powinien mieć -N2 Kupiłem go do M-B CDI 2.2 W203 z filtrem DPF bo spełnia normy MB...51 i C3 i tak sie zastanawiam czy z i Crome na nim nie przegonić
  6. > Ja mam zamiar mieszek uszyć ze skóry to przy okazji bym zmienił tą ramkę na srebrną. Mieszki na Alledrogo dostaniesz.. ostatnio kupowałem do W203 ładny ze skóry... polecam a co do ramki to wszystkie po FL maja te przed nie maja... ja mam ale sobie dokleiłem srebrną ramkę za 2 zł
  7. > Mam małe pytanie czy tą srebrną ramkę można samą wymienić czy razem z całym mieszkiem? kupić to tylko z mieszkiem.. sama nie występuje a wymienić można tak jak i sam mieszek
  8. > Dzieki. Pępkowe to chyba z coca-cola Polecam żubrówkę + colę + sok z cytryny + kostkę lodu
  9. > Dnia 06/02/14 na swiat przyszla Emilka Wszystkiego Naj dla córeczki i oczywiście żonki ... czas na pępkowe
  10. > ma ktoś namiary na wtyczki do wtrysków ? Kiedyś były na Alledrogo ale pod CDTI ... Opla
  11. > Czekam na przesyłkę. ładny kombajn i stosunkowo niedrogi
  12. > Ja pierdziu a mam paru znajomych co używają merole i beemki (a jest ich kilkunastu)i wszyscy > twierdzą ,że te auta się nie psują do 18 -tego roku życia . He he... wszystko co człowiek stworzył sie psuje Ja swojego Merola kupiłem w ciemno bez oglądania, odpalania tylko na podstawie zdjęć i opisu rzeczoznawcy.. jak zwykle ryzyk fizyk... ale to są drobiazgi
  13. > To czym jechałeś? > Mercedes-Benz? Niestety Fiat nie chciał mi sie psuć więc musiałem kupić sobie zabawkę do majsterkowania na długie zimowe wieczory... i tym razem los pokierował mnie w stronę gwiazdy Tak więc od kilku dni mam taka zabawkę i bawie się a do wymiany na razie: - pęknięta sprężyna prawy przód - termostat uszkodzony - halogen przedni prawy - tylna lampa prawa - wahacze dolne - hamulec ręczny - a właściwie nożny jak to u Mercedesa... już naprawiony - czujnik temperatury zewnętrznej - wypranie tapicerki ( zacząłem od tylnej kanapy ) Oczywiście Croma zostaje a ta gwiazda to tylko do kościoła te 300 metrów i nazat
  14. > eee, po co zdjecie, kazdy wie ze cromy tyle pala > tak z ciekawosci pytam Problem w tym, ze to nie Croma jechałem....
  15. > Witam wszystkich, Jak rozumiem wieje tylko pasażerom - kierowcy nie... uszkodzony jest więc silniczek mieszacz powietrza dla strony prawej ... no chyba, że masz na prawą stronę zimne powietrze skierowane ... z tego co pamiętam jest po prawej stronie tunelu - ale skoro terkocze to wystarczy zdjąć boczna osłonę i posłuchać ...
  16. > A jakie spalanie? i srednia jaka? 4,5 litra średnia 50 km/h mam dać zdjęcie
  17. > Dziś we Wrocku najcieplej > Croma tak się ucieszyła pogodą że pobiła rekord prędkości W piątek w Wrocławiu byłem i faktycznie pogoda piękna ale to co sie działo na drodze Wrocław-Gdańsk masakra... 11 godzin jechałem 500 km bo padał deszcz i przymarzał
  18. > A jak automat się zachowuje przy puszczeniu gazu? Wrzuca na "luz" czy hamiuje silnikiem? Automat zawsze mieli olej i nie masz przełożenia sztywnego silnik-koła .... ma to swoje zalety i wady... o hamowaniu silnikiem i oszczędzaniu paliwa/układu hamulcowego możesz zapomnieć Ja kocham manuala bo automatem nie uzyskał bym takiego spalania i nie miałbym takiej kontroli nad autem... Wczoraj musiałem w śnieżycy zrobić prawie 200 km i spalanie 4,6 litra/100 bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło automatem musisz 1 litr dołożyć na każde 100 km ... ale jeśli dużo stoisz w korkach w mieście to tylko automat... na autostradzie to i tak nie ma znaczenia bo po zapięciu 6-stki lecisz tak samo automatem jak manualem
  19. > Było w nocy -16 -17 > Jak wam croma odpalała przez te parę dni?? > U mnie mimo nowych świec żarowych za trzecim razem??!! > I trzeba było sporo przytrzymać na rozruszniku. > Chyba sprawdzę czy i na jak długo prąd dochodzi do świec. Świece sa zasilane około 30 sekund ... nawet po zgaszeniu kontrolki grzania ciągle są podgrzewane i w trakcie rozruchu również ... Po odpaleniu grzeją sie w zależności od temperatury silnika i powietrza nawet kilka minut..
  20. Lisek odpowiedział cacus na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Wygląda na to, że mój fabryczny akumulator nie Autocraft mam i sobie chwale a Centrę odradzam
  21. > Nie grozi mi, dużo pływam Uważaj żebyś się choroby morskiej nie nabawił
  22. > Nie wiem ile Croma Liska spala na miesiąc Jak klikniesz na tą sygnaturkę z spalaniem to wszystkiego się dowiesz
  23. Lisek odpowiedział Gergo na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Do samopoziomowania jest osobne gniazdko w lewym reflektorze, do którego trzeba podłączyć czujniki > na wahaczach - to zwykłe potencjometry i tutaj nie ma problemu, przerabiałem temat w Stilo. > Wyprowadzenia masy i poszczególnych żarówek tez są zgodne, jest jednak kilka dodatkowych > sygnałów: > pin 9 - INT power supply - chyba zasilanie centralki? > pin 10 - Speedometer signal (for left headlamp only) - tu wiadomo. > pin 11 - Diagnostic line K - prawdopodobnie CAN? > pin 12 - Master/Slave serial line - sterowanie wysokością prawego światła. > pin 13 - Electronic earth - prawdopodobnie masa centralki, pomiary wykazują, że pin jest połączony > z masą wszystkich konwencjonalnych żarówek Zgadza się .. kiedyś analizowałem te schematy ale w końcu odpuściłem Xenony
  24. > Jezdzic nie umiesz, wszyscy wiedza, ze croma w miescie to ino 6,06 wciaga Zepsuta... naprawiona mniej > A moja z ostatbnich 30km pokazuje komp 6,9....jutro trasa na wioche to i do 6,4 zejdzie W trasie 5,1
  25. Lisek odpowiedział Gergo na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Wczoraj właściwie przez przypadek kupiłem za grosze reflektory xenonowe do Cromy. Chciałem zapytać > czy elektrycznie te lampy są P&P Nie ... jest konieczna modyfikacja instalacji ... nie wspomnę już o samopozycjonowaniu

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.