Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. > Grubość lakieru A powiedźcie jak zachowują sie te czujniki gdy ktoś zastosuje szpachlówkę z metalem
  2. Zepsułeś Crome i tyle.... jedź ja napraw szybciutko
  3. > No....napisz ile czasu jechales te 600m bo niektorzy to i z pol h moga wyjezdzac:)) Masakra.... 3-miasto sparaliżowane bo trochę śniegu spadło... obwodowa zakorkowana ... kilka godzin stracone a to przez auta na letnich oponach lub ludzi którym paliwa zabrakło
  4. > Znów stukają mi z przodu łączniki stabilizatora. > Czy ktoś wypróbował już takie cudo polskiej(?) myśli technicznej: > http://laczniki-stabilizatora.pl/Strona-g-owna/ > Czyżby człowiek znalazł sposób na wytrzymałe łączniki lepsze od Lemfordera czy TRW? Ja jestem po wymianie łożysk w kolumnach, amortyzatorów, końcówek, drążków kierowniczych i łączników... Prawa strona cisza, tył cichy ale przód lewy coś mi czasami stuknie więc idac za ciosem wymienię jeszcze poduszkę górną i gumy stabilizatora... często to one padają a wszyscy wymieniają łączniki... wszystko TRW amorki Bilsteina... zrobię referat ale nie mam ciągle czasu
  5. Lisek 1. Vettel 2. Webber 3. Grosjean 4. Hamilton 5. Hulkenberg 6. Alonso 7. Kovalainen 8. Bottas
  6. > 115.000 Koło 145-160 tyś padają ale to zależy od liczby uruchomień ( nagrzewań ) silnika
  7. > Nie jestem pewien czy mam termostat do wymiany Jaki przebieg? Po nagrzaniu ma stanąć pionowo wskazówka i stać.. Zawsze możesz sprawdzić temperaturę na werzu do chłodnicy jak będzie ciepła/letnia a wskazówka na 1/3 to termostat do wymiany
  8. > auto mam jeszcze na gwarancji - czy zacisk będzie pod nią podlegał? > > szukać zacisku na aledrogo Zacisk tak... ale klocki i tarcze nie
  9. > czy w warunkach domowych jestem w stanie rozkręcic i rozruszać zacisk hamulca tylnego/? > wczoraj wrocilem z roboty i czyuje zapach spalenizny. > szukam kabli a to kolo gorące. Tak... trzeba przede wszystkim sprawdzić czy lina ręcznego odbija - - tłoczki nie wciska się tylko wkręca z tyłu... oczyścić prowadnice klocków i przesmarować... powinno pomóc - jesli uszkodzona jest gumka na tłoczku to wykręcić tłoczek i przetrzeć papierkiem nasmarować i szukać zacisku na aledrogo
  10. > Czepiasz się, tu nie chodzi o oszczędność, ale o przyjemność podłubania przy aucie Aaaa to zmieniam zdanie Jestem zapalonym przeciwnikiem dziennych świateł więc ta moja reakcja jest stosowna często spotykam obecnie ludzi co w środku nocy ( obecnie po 17-stej ) jadą tylko na dziennych i to jeszcze w dodatku ledwo sie to tli
  11. > Ale widac ze zdrowa jest;) jeszcze nieletnia ..
  12. > Nie żebym się czepiał ale Moje zdanie jest podobne.... estetyka to słaby punkt programu Druga sprawa to sens takiej inwestycji... mogę zrozumieć osoby co zakładają LEDy markowe ale tu mnóstwo pracy a oszczędność niewielka lub żadna
  13. Orlen reklamuje oleje do japońskich, niemieckich, francuskich, amerykańskich silników a o włoskich zapomniał Więc zalejcie Amsoil i zapomnijcie o popychaczach
  14. > Czy ktoś z Was montował podgrzewacz/sterowanie z tej aukcji? Na tej aukcji masz cały zestaw... ja montowałem od renówki na 4 świecach ale jedyne co wstawiłem dodatkowo poza czujnikiem temperatury ( tu masz w pakiecie ) to wstawiłem dodatkowe zabezpieczenie aby układ nie włączał się gdy pracują świece żarowe w głowicy .... a pracują nawet kilka minut po uruchomieniu silnika
  15. Lisek odpowiedział pcz na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > No to Croma zasłuzyła sobie na rewizję zabezpieczenia antykorozyjnego. Została obejrzana na > warsztacie gdzie stwierdzono praktycznie idealny stan Zobacz sobie stan sprężyn oraz podnieś osłony amortyzatorów przednich i sprawdź na ile rdza je zjadła od góry ...
  16. Nie słyszałem... wole wymieniać olej co 10 tyś km niż potem osprzęt w silniku
  17. lisek 1. WEB 2. VET 3. RAI 4. ROS 5. GRO 6. HAM 7. ALO 8. MAS
  18. > Ruda Ci Crome wcina? Niestety tak... wymieniałem ostatni amorki, drążki, końcówki ... i okazało sie że obie sprężyny zaczęła chrumkać..
  19. > Kto skrobal juz szyby? Na razie jedyne co skrobałem to rdze
  20. > Poszperałem co nieco w necie z ciekawości i tak : > Z porównania danych Z22SE np. w Oplu Vectra i parametrów silnika 2,2 w instrukcji od Cromy wynika > , że to te same motory 147KM/203Nm . > Natomiast Z22YH to modernizacja poprzednika - z wtryskiem bezpośrednich o nieco lepszych osiągach > 155KM/220Nm . > Generalnie szału nie ma - również jeśli chodzi o spalanie Nie posiadają hydraulicznej korekcji luzów zaworowych i z tego tytułu trzeba korygować ręcznie szczególnie jak ktoś myśli o LPG ... nawet co 6 tyś km jak twierdzą niektórzy w GM
  21. > U mnie wygląda to tak, że żona jadąc do pracy 5 min. zimą auto oczyszcza 10 min. dlatego wolałbym > postojowe. to może rozwiązanie z grzałką 230 V...
  22. Ja założyłem elektryczne za 1/70 tej kwoty link
  23. > jeżeli ktoś nie wie to 1.9 CDTI opla to ta sama jednostka co JTDM, Multijet Fiata Wiemy, że jeździmy Oplami i Sabami
  24. > u nas jest w takiej wersji A mogli zrobić 4 pasy
  25. Tak to moje uno 1,3 DS nie zapalało w mrozy Świece pracują przed uruchomieniem... do 25 sekund ( nawet jak zgaśnie info na tablicy to nadal grzeją ) i nawet kilka minut po uruchomieniu silnika - taka proekologiczna zagrywka... Co do czujników to wystarczy podłączyć się PC-tem po nocy i sprawdzić co który wskazuje ...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.