Zawartość dodana przez Lisek
-
Grudzień - ida święta
> Patrz, wystarczy się przesiąść do ciasnego samochodu i już jest motywacja kupie sobie smarta lub jakąś 500-tkę i z 30 kg schudnę
-
Grudzień - ida święta
> wlasnie musze zrobic nowa dziurke, bo 10kg waga w dól poleciala A co trzeba robić, jeść ,pić aby tyle schudnąć Dawaj receptę bo ja muszę pasek wymienić na dłuższy
-
Życzenia Świąteczne 2013
Również dołączam się do życzeń Wszystkiego naj... a żeby było motoryzacyjnie to życzę taniego paliwa, niskich ubezpieczeń, dobrych dróg, szerokich dróg, dużo przyczepności i oczywiście bezawaryjnej eksploatacji autek
-
Grudzień - ida święta
> Oj tak, raz sie przejechalem i mi przeszlo nie miałem okazji... Więc mi się podoba. Ale nie widzlałem z jasną tapicerką jeszcze
-
Grudzień - ida święta
> Sie czipa zrobi > ALe ciagnie caly czas do Cromy z powrotem > Croma 1 > Croma 2 A mnie do insygni w combi
-
Grudzień - ida święta
> Fajna sprawa, ale znow jedna rzecz wiecej do zepsucia, Ta to juz z 2 tony waży
-
Będzie to działać?
Gdzie i za ile to można kupić ?
-
Jedni wychodzą z EU
> Drogą eliminacji można założyć że to Ford. A może to tylko producent części/podzespołów
-
Grudzień - ida święta
> Panie ze 300tys km w dol zlecial przebieg a ile poprzednik to nie wiem Licznik sie panie zepsuł to wymieniłem.. a przebieg jaki był na starym nie pamiętam
-
Jakie wycieraczki, Bosch to kupa
Piasek zabija wycieraczki ... Ja stosuje Bosch Aerotwin ale wieczne nie sa i trzeba uważać aby podróbek nie kupić na Alledrogo
-
Nagrzewnica Croma
> Zgodnie z moimi obserwacjami w mojej jest, Z moich dochodzeń wynikało, że nie ma żadnej wzmianki ani w schematach ani w opisach o istnieniu PTC ... w Cromach Ja mam bo dołożyłem dodatkowe ogrzewanie...
-
Nagrzewnica Croma
> od razu po sekundzie od włączenia zimnego silnika A ty masz webasto? Nie ma prawa sie włączyć jesli temp płynu nie jest przynajmniej "letni"
-
Nagrzewnica Croma
> ok dzieki za info. > nie pozostaje mi nic innego jak marznac i czekac az szybka odtaje sama albo wydac trochę kaski > raz jeszcze dzięki Niestety jako były serwisant Webastu i Eberszprych twierdzę, że lepiej udać się do kogoś kto ma możliwość odczytania błędów z sterownika... sam możesz co najwyżej sprawdzić czy paliwo dochodzi i czy świeca nie jest spalona - ale to po rozkręceniu osłon...
-
Spadek spalania - dodatki do paliwa - cuda jakies ?
> koledzy to chyba jakąś obsesyjkę mają więcej niż komp pokazuje niedobrze, mniej niż komp pokazuje > jeszcze gorzej, najlepiej założyć białe fartuchy wstawić autka do laboratorium bez przesady... u mnie również nie jest idealnie Ja bym sie martwił przy różnicy na poziomie 0,7-1 litra
-
Nagrzewnica Croma
Jeśli chodzi o klimę to poniżej 0...-2C się nie włączy bo jest zabezpieczona Jesli chodzi o rozmrażanie to twój opis jest poprawny... wichura jest po wstępnym nagrzaniu się silnika Jak rozumiem ty masz dodatkowe ogrzewanie spalinowe - webasto ( to była opcja ) które się nie włącza... z tym najlepiej udać się do serwisu Webasto - nie FIATA i tam po podłączeniu testera sprawdzą co jest przyczyną
-
Stłuczka, prośba o ocenę
Problem polega na tym, że za zderzakiem są elementy które mają przyjąć energię uderzenia i robią to jeden raz potem nadają się do wyrzucenia ... poza tym sam zderzak wraca do swojego pierwotnego kształtu a to co za nim już nie ... dalej to kwestia samego bagażnika i tego czy i jak bardzo odkształcił się - zobacz wnękę koła zapasowego ... Kolega miał stłuczkę w fordzie i nie było nic widać z tyłu - lekko zarysowany i pęknięty zderzak ..... po zdjęciu prostowanie blach i spawanie ...
-
Grudzień - ida święta
> http://www.akuq.pl/koniec-z-cofaniem-licznikow > Fajna Cromcia w tym artykule. Pewnie większość kącikowych Crom ma takie przebiegi Już ją pokazywałem w ogłoszeniu na kąciku kilka miesięcy temu i jak na razie nie znalazłem o większym przebiegu
-
Grudzień - ida święta
> A cisza juz nastała czy....? Jest juz prawie cicho ale prawie to nie znaczy cicho... jedyne co mi zostało to te gumy i wahacze ... > Lisek, a te gumy staba to mozna jakos z pozycji kanalu w garazu samemu ogarnac klasycznymi kluczami > czy szkoda doooopy zawracac? Z tego co widziałem to spokojnie bez kanału dam rade... ważne to klucz E12 Torx oczkowy ale nie nasadka .... i zdemontować łącznik stabilizatora Jak zrobię to dam relację...
-
Grudzień - ida święta
> Nóófka nie bedzie bo spalanie wzroslo i Lisek nie naprawil jeszcze tego Wymieniłem już amorki, drążki kierownicze, końcówki, łożyska w kolumnach i podpory .... jeszcze mam w pudełku komplet gum do stabilizatora normalnie podwoiłem wartość auta jak nic...
-
Grudzień - ida święta
> i specjalnie tak krzywo pkazal zeby kupujacy nie widzial przeszlosci , jeszcze cofke zrobi i juz > jak nuufka:) Panie ja tylko do kościoła nim jeżdżę i to jak nie pada i jak nie jest za gorąco aby lakier nie wypłowiał > ale ale...w takiej kiery niebieskie logo??hmmm Tak to mnie denerwuje .... wszędzie mam czerwone
-
Grudzień - ida święta
Moja kierownica Ale ta coraz bardziej mi się podoba [image]http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/61/84/92/3761849265_5[/image]
-
Spadek spalania - dodatki do paliwa - cuda jakies ?
> A dlaczego nie jest dobre? Jeśli na jednym tankowaniu to OK... jeśli na wielu jest różnica dochodząca do +/- 0,7 litra / 100 km to już nie dobrze bo oznacza, że jednak jest jakiś problem z CR... w twoim przypadku jeśli to się utrzyma przy kilku tankowaniach wskazuje na zacieranie się wtryskiwaczy lub zatykanie się ich ... czyli przelatuje zbyt mało paliwa w określonym czasie otwarcia wtryskiwaczy
-
Grudzień - ida święta
> drzewo Musze zdjęcie zrobić... u mnie to "chrome edition" A ta 2-wu kolorowa mi się podoba bo mam również 2 kolorową tapicerkę i dół jasny pasi
-
Spadek spalania - dodatki do paliwa - cuda jakies ?
> Ale z tego co napisałeś , to na Millersie spalanie spadło ci nieco więcej Pytanie czy to dobrze... może to błąd na tankowaniu... w mojej ocenie spalanie z kompa powinno pokrywać się ż rzeczywistym spalaniem... przekłamanie w każda stronę nie jest dobre.
-
Grudzień - ida święta
> ciekawa kierownica > mają ludzie fantazje to mojej nie widziałes