Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. > Patrz, wystarczy się przesiąść do ciasnego samochodu i już jest motywacja kupie sobie smarta lub jakąś 500-tkę i z 30 kg schudnę
  2. > wlasnie musze zrobic nowa dziurke, bo 10kg waga w dól poleciala A co trzeba robić, jeść ,pić aby tyle schudnąć Dawaj receptę bo ja muszę pasek wymienić na dłuższy
  3. Również dołączam się do życzeń Wszystkiego naj... a żeby było motoryzacyjnie to życzę taniego paliwa, niskich ubezpieczeń, dobrych dróg, szerokich dróg, dużo przyczepności i oczywiście bezawaryjnej eksploatacji autek
  4. > Oj tak, raz sie przejechalem i mi przeszlo nie miałem okazji... Więc mi się podoba. Ale nie widzlałem z jasną tapicerką jeszcze
  5. > Sie czipa zrobi > ALe ciagnie caly czas do Cromy z powrotem > Croma 1 > Croma 2 A mnie do insygni w combi
  6. > Fajna sprawa, ale znow jedna rzecz wiecej do zepsucia, Ta to juz z 2 tony waży
  7. Lisek odpowiedział coenmz na temat - Motokącik
    Gdzie i za ile to można kupić ?
  8. Lisek odpowiedział MarCo na temat - Motokącik
    > Drogą eliminacji można założyć że to Ford. A może to tylko producent części/podzespołów
  9. > Panie ze 300tys km w dol zlecial przebieg a ile poprzednik to nie wiem Licznik sie panie zepsuł to wymieniłem.. a przebieg jaki był na starym nie pamiętam
  10. Piasek zabija wycieraczki ... Ja stosuje Bosch Aerotwin ale wieczne nie sa i trzeba uważać aby podróbek nie kupić na Alledrogo
  11. > Zgodnie z moimi obserwacjami w mojej jest, Z moich dochodzeń wynikało, że nie ma żadnej wzmianki ani w schematach ani w opisach o istnieniu PTC ... w Cromach Ja mam bo dołożyłem dodatkowe ogrzewanie...
  12. > od razu po sekundzie od włączenia zimnego silnika A ty masz webasto? Nie ma prawa sie włączyć jesli temp płynu nie jest przynajmniej "letni"
  13. > ok dzieki za info. > nie pozostaje mi nic innego jak marznac i czekac az szybka odtaje sama albo wydac trochę kaski > raz jeszcze dzięki Niestety jako były serwisant Webastu i Eberszprych twierdzę, że lepiej udać się do kogoś kto ma możliwość odczytania błędów z sterownika... sam możesz co najwyżej sprawdzić czy paliwo dochodzi i czy świeca nie jest spalona - ale to po rozkręceniu osłon...
  14. > koledzy to chyba jakąś obsesyjkę mają więcej niż komp pokazuje niedobrze, mniej niż komp pokazuje > jeszcze gorzej, najlepiej założyć białe fartuchy wstawić autka do laboratorium bez przesady... u mnie również nie jest idealnie Ja bym sie martwił przy różnicy na poziomie 0,7-1 litra
  15. Jeśli chodzi o klimę to poniżej 0...-2C się nie włączy bo jest zabezpieczona Jesli chodzi o rozmrażanie to twój opis jest poprawny... wichura jest po wstępnym nagrzaniu się silnika Jak rozumiem ty masz dodatkowe ogrzewanie spalinowe - webasto ( to była opcja ) które się nie włącza... z tym najlepiej udać się do serwisu Webasto - nie FIATA i tam po podłączeniu testera sprawdzą co jest przyczyną
  16. Problem polega na tym, że za zderzakiem są elementy które mają przyjąć energię uderzenia i robią to jeden raz potem nadają się do wyrzucenia ... poza tym sam zderzak wraca do swojego pierwotnego kształtu a to co za nim już nie ... dalej to kwestia samego bagażnika i tego czy i jak bardzo odkształcił się - zobacz wnękę koła zapasowego ... Kolega miał stłuczkę w fordzie i nie było nic widać z tyłu - lekko zarysowany i pęknięty zderzak ..... po zdjęciu prostowanie blach i spawanie ...
  17. > http://www.akuq.pl/koniec-z-cofaniem-licznikow > Fajna Cromcia w tym artykule. Pewnie większość kącikowych Crom ma takie przebiegi Już ją pokazywałem w ogłoszeniu na kąciku kilka miesięcy temu i jak na razie nie znalazłem o większym przebiegu
  18. > A cisza juz nastała czy....? Jest juz prawie cicho ale prawie to nie znaczy cicho... jedyne co mi zostało to te gumy i wahacze ... > Lisek, a te gumy staba to mozna jakos z pozycji kanalu w garazu samemu ogarnac klasycznymi kluczami > czy szkoda doooopy zawracac? Z tego co widziałem to spokojnie bez kanału dam rade... ważne to klucz E12 Torx oczkowy ale nie nasadka .... i zdemontować łącznik stabilizatora Jak zrobię to dam relację...
  19. > Nóófka nie bedzie bo spalanie wzroslo i Lisek nie naprawil jeszcze tego Wymieniłem już amorki, drążki kierownicze, końcówki, łożyska w kolumnach i podpory .... jeszcze mam w pudełku komplet gum do stabilizatora normalnie podwoiłem wartość auta jak nic...
  20. > i specjalnie tak krzywo pkazal zeby kupujacy nie widzial przeszlosci , jeszcze cofke zrobi i juz > jak nuufka:) Panie ja tylko do kościoła nim jeżdżę i to jak nie pada i jak nie jest za gorąco aby lakier nie wypłowiał > ale ale...w takiej kiery niebieskie logo??hmmm Tak to mnie denerwuje .... wszędzie mam czerwone
  21. Moja kierownica Ale ta coraz bardziej mi się podoba [image]http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/61/84/92/3761849265_5[/image]
  22. > A dlaczego nie jest dobre? Jeśli na jednym tankowaniu to OK... jeśli na wielu jest różnica dochodząca do +/- 0,7 litra / 100 km to już nie dobrze bo oznacza, że jednak jest jakiś problem z CR... w twoim przypadku jeśli to się utrzyma przy kilku tankowaniach wskazuje na zacieranie się wtryskiwaczy lub zatykanie się ich ... czyli przelatuje zbyt mało paliwa w określonym czasie otwarcia wtryskiwaczy
  23. > drzewo Musze zdjęcie zrobić... u mnie to "chrome edition" A ta 2-wu kolorowa mi się podoba bo mam również 2 kolorową tapicerkę i dół jasny pasi
  24. > Ale z tego co napisałeś , to na Millersie spalanie spadło ci nieco więcej Pytanie czy to dobrze... może to błąd na tankowaniu... w mojej ocenie spalanie z kompa powinno pokrywać się ż rzeczywistym spalaniem... przekłamanie w każda stronę nie jest dobre.
  25. > ciekawa kierownica > mają ludzie fantazje to mojej nie widziałes

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.