Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. Masz idealne auto... Jedynie auta elektryczne mogą z Yariską konkurować jeśli chodzi o ekonomie... Statystyka Tu zobacz najmniej palące może coś poza TICO znajdziesz dla siebie
  2. Lisek odpowiedział Marcin79 na temat - Motokącik
    > E-Klasse to już chyba pod prestiż w Polsce podpada... W Dubaju - nie wydaje mnie się Bez gwiazdy nie ma jazdy Co do I40 to z tego co widzę to głównie firmy kupują pewnie dobre rabaty dla flot ... nawet moja ma 3 w kombi .. przyznam, ze tyłeczki maja bardzo dynamicznie zarysowane
  3. > o i jeszcze takie mam Jakaś taka brudna
  4. > Zauważyłem brak jednego elementu gumowego w osłonie-pokrywie akumulatora. Ta cześć, która nachodzi > na metalowe bolce i mocuje pokrywy. Pewnie mechanicy pogubili. Gdzie mogę kupić takie coś? Łatwo je zgubić.. zobacz w EPR-e czy występują osobno... szukał bym tylko w ASO bo na alledrogo będą kilka razy droższe a tam dostaniesz pewnie za kilka zł ..
  5. > Sprzedawca namawiał mnie na szklany dach, ale wolałem szklane drzwi. To jest super ... paski będzie widać na dresie
  6. > CN+ jest wynalazkiem sprzed ery BT. Pamięta Stilo ... czyli powstało w 2000 roku
  7. > dla zainteresowanych może się kiedyś przydać po wymianie czujnika przy pedale hamulca objawy się > już nie pojawiły (od połowy lutego) elektryk powiedział ze czujnik ten powoduje także > ograniczenie obrotów silnika (koszt wymiany z czujnikiem w ASO niecałe 50zł) Zawsze można czujnik sprzęgła i hamulca przetestować włączając tempomat... jeśli się nie włączy to prawdopodobnie jedno z 2-ch jest uszkodzone
  8. > 360zł za kpl podwójną podłogę bagażnika to dużo czy mało? boczki + górna i dolna podłoga? A po co to tobie.... szkoda bagażnika.... w kole zapasowym jest mnóstwo miejsca
  9. > Jak ktoś robi 12 tyś rocznie jak ja to prędzej fotele przez podłogę wylecą niż się jakiś nagar w > silniku zbierze. Mi kompot od stania w piwnicy zamienił się w galaretę to może i tobie olej zamieni się w smar
  10. > Cześć i20 a resztę na biedne dzieci daj
  11. > Może te nowsze odmiany Selenii do TwinAirów/T-Jetów są lepsze ale tak to zapewne płaci się tylko za > opakowanie i "rekomendacje" Fiat/Alfa. Zmienił się właściciel marki Selenia... jakość się zmieniła diametralnie na +
  12. > Sobie może przywozić, kasy już nie ma, kontener Lubuskiego kupiłem Croma nie jest warta kapsla a co dopiero kontener gdzie ty takiego frajera znalazłeś
  13. > Teraz zaopatruje się w największym przyrodzeniu w Polsce A co to?
  14. > Mi wyszło spalanie 4,3l/100 i to benzynki + proteinki gratis Ale to na Simsonie czy na Ogarze... a może na Komarze
  15. > A ja dzis tankowalem cromalka i ku mojemu zaskoczeniu przebilem LISKA, spalanie w miescie > 5,2l/100km > Srednia predkosc w sam raz To niemożliwe ... masz zepsutą Cromę U mnie Croma na razie stoi ... w użyciu jest W203... ale widzę że pali o 0,7 litra więcej od Cromy mimo, że ma mniej Nm i jakieś 28 KM mniej...
  16. Lisek odpowiedział andy7 na temat - Motokącik
    > A wiec, dzis kopnalem sie do Mesía. Przecież to auto jest beznadziejne w prowadzeniu... wygląd tez ma "dyskusyjny" Ale jak bym go kupił to oczywiście piał bym z zachwytu..
  17. > Też brałem pod uwagę te opony i stawiał bym na Apollo, słyszałem o nich dużo dobrego, tylko > obawiałem się dużej ścieralności. Sam po wypowiedzi Liska wybrałem Hankook K115, dzisiaj > montaż, mam nadzieję że będą ok za tą cenę Moje jeszcze czekają na założenie... Ja kupiłem w rozmiarze 215/55 R16
  18. Lisek odpowiedział chemmist na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Ostatnio taki efekt to widziałem u siebie wiele lat temu w Uno . > Ciekawe czy to wada materiału czy czynnik zewnętrzny Podobno się to zdarza u Ferodo.... ja osobiście twierdzę, że to woda spenetrowała klocek i rozsadziła,...
  19. > Czy ja dobrze widzę że kolega jojo81 Paska w Tedeiku kupił Nie wie że bez gwiazdy nie ma jazdy auta dla pospólstwa się zachciało
  20. > W sobote zalewam Millersa eco cos tam, napisze czy warte to taaaakiej ceny:) Ja na ten sezon kupiłem sobie Motula do Cromy stoi i czeka ... jeszcze 3 tyś km
  21. > olej na bagnecie ? > bo u mnie tak: przebieg na tym oleju 10kkm, przebieg auta 170kkm > chyba nieźle, jak na diesla, nie ? Ja bym na nim frytek juz nie smażył... no może małą flądrę
  22. To może takie za 5,5 tys zł V70 2,4 Quote: I. Silnik oraz układ napedowy. Silnik o zapłonie iskrowym - nie uruchomiono. Silnik zamocowany prowizorycznie - po lewej stronie podwieszony przy u¿yciu pasa transportowego. Brak rozrusznika, brak skrzyni biegów. Stwierdzono wycieki oleju silnikowego. Stwierdzono slady przepocen i przedmuchów oleju na elementach silnika i osprzetu. Elementy osprzetu silnika- nie sprawdzono podczas pracy, czesciowo zdekompletowane. Skrzynia biegów - zdemontowana, rozło¿ona na elementy składowe, niekompletna (czesc elementów znajduje sie wewnatrz samochodu). 287608015-135_DOA_02_14_VOLVO_XC_70_2.4_AWD_AUT._LU_5152G.pdf
  23. > no ale bez gwiazdy nie mma jazdy:) Zawsze można sobie gwiazdę kupić za 40 zł na alledrogo i włożyć do bagażnika
  24. > Zagrycha darmowa jest Do Cromy cały grill z krzesełkami i namiotem wejdzie o kiełbasie nie wspominając ... Jutro muszę skoczyć do teścia po stół ... w Mietka to jedynie paczkę pieluch można włożyć - SEDAN
  25. > Fiat lepszy od Mercedesa Tak stwierdziła cała moja rodzinka na podstawie kilkuset przejechanych km... Mi osobiście bardzo podoba się audio w Mietku ...jakość dźwięku i czułość radia, praca skrzyni biegów powala Cromę... oraz zabawa z tylnym napędem ale ciasnota i pozycja za kierownicą do tego to wychodzenie i wchodzenie ...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.