Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. Lisek odpowiedział Mozo na temat - Motokącik
    > W 159 jest mniej miejsca niż w A3 na bank. W Alfie masz tyle miejsca co w autach klasy B. > Weź najlepiej foteli i spróbuj go wsadzić na tył do Alfy, to zrozumiesz. Pierwszy problem, to bedą > już drzwi tylne, które są bardzo wąskie Niestety to prawda... i 159 SW odpadła...ale jak sie ma małe dziecko to da radę
  2. Lisek odpowiedział Mozo na temat - Motokącik
    > ta czarna z ogloszenia ma manuala Eeeee to nic tylko brać
  3. > Da się sprawdzić W203 po VINie? Czy trzeba płacić w ASO? www.w203.pl
  4. W zeszłym roku kupowałem przez internet .... owszem pewnie kilka zł drożej ale nic mnie nie obchodziło i nie szukałem winiet bo różnie bywa... czasami mają tylko te roczne
  5. Lisek odpowiedział Mozo na temat - Motokącik
    > Albo weź 2,4 albo odpuść AR159, 1,9 nie jedzie w tej ciężkej budzie. A tak przy okazji rozrządu > zrobiłbyś wywalenie klap w kolektorze i śmigał sobie spokojnie bo tak to te silniki są > naprawdę bezproblemowe i trwałe. 1,9 może mieć z manualną skrzynią a 2,4 tylko z automatem... więcej 2,4 pali więcej i nie jedzie no dobra.. dzięki tym Nm jedzie na autostradzie całkiem całkiem przyjemnie ale trzeba potem odpokutować na stacji ON.. Silniki 2,4 tak jak pisałem mają zazwyczaj po hamowni 180-185 KM a 1,9 w dobrym stanie 160-170 bez wirusa... z wirusem 185...
  6. Lisek odpowiedział HanYs na temat - Motokącik
    > Jak obiecałem fotki w140 600sel 92r > http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/3626050/1 Suuuper.... tak jak ktoś napisał ... czołg
  7. > W porównaniu z C32 to praktycznie nie jedzie Dokładnie ... to nie ta liga...
  8. > Mi własnie pasuje idealnie jako kierowcy, ciasno i przytulnie, miejsca na wózek z tyłu też styknie. > A po przejażdżce C32 dalej mi się ręce trzęsą. Idealne małe kombi, cichociemny absolutnie. > Chyba pojadę jutro tego obejrzeć. 25 tyś zł za c32 to jak za darmo... coś nie chce mi się wierzyć że jest sprawny technicznie... W przypadku AMG koszty są kosmiczne i nic nie pasuje od zwykłych w203 a zamienników brak... Osobiście szukał bym w C55 ale to budżet w granicy 80 tyś Poczytaj na www.w203.pl tam też jeden z kolegów sprzedaje C32 ... ale w sedanie
  9. Lisek odpowiedział Mozo na temat - Motokącik
    > Jakie wady silnika 2,4 oprócz drogiej wymiany rozrządu? > Ile drożesze ubezpieczenie od typowego 1,9? Silnik jest OK.. Problem to brak 200 KM ... maja po hamowaniu 185 KM a 1,9 ma zazwyczaj 165 KM. Do tego spalanie 8,5 - 12,5 i masa auta. Sama alfa suuper... swietne hamulce 4 tloczkowe i zawieszenie. Osobiscie jestem na TAK za 159..
  10. > Dziś Croma zawołała o zmianę oleju silnikowego. W lutym zmieniałem i tylko na 4 miesiące jej > starczyło ja bravą robiłem 15 tys/km trzy miesiace
  11. > Jakie trudne do podrobienia bańki wprowadził Millers Oils. Tego to się chyba nikomu nie będzie > chciało podrabiać. Taniej było dodać lejek
  12. Lisek odpowiedział Lewy20bis na temat - Motokącik
    Ostatnio do mojej gwiazdy w203 kupiłem dwa filtry oleju - wkłady: Boscha i Filtrona i powiem tobie, ze zdziwiłem się jak świetnie jest wykonany wkład filtra Filtrona... nawet się nie zastanawiałem i jego wstawiłem...
  13. Przesadzacie z tymi wymiarami to tak jak jazda Transitem a ile codziennie transitów widzicie w miescie Wymiary forda F Długość 5136 mm Szerokość 1991 mm Rozstaw osi 3045 mm Wymiary Ford Transit VI Kombi LWB Długość 5680 mm Szerokość 1974 mm Szerokość z lusterkami bocznymi 2374 mm Wysokość 2381 mm Rozstaw osi 3750 mm
  14. Lisek odpowiedział JustRalf na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > no tak przed przystankiem na chodniku , a po lewej stronie jest zatoczka dla autobusów czyki > jak by nie patrzeć to na przystanku w myśl przepisów Ale ma na klapie PKP więc może parkować wszędzie
  15. > Konserwację bym chętnie zrobił. Profilaktycznie. Myślę już nad tym od dłuższego czasu. Tylko jak i > co? Rust Check czy coś innego? Wosk w profile i w klapę/drzwi a podwozie szwedzkim preparatem Noxudol
  16. > A8 nie ma kombi... czyli konkurencja wykoszona. może pozostać tylko 1 auto na rynku A E-klasa w Kombi
  17. Lisek odpowiedział HanYs na temat - Motokącik
    > Cynkują od modelu W211, czyli E-klasy po okularniku. Jednak poszli po rozum do głowy... No nie wiem... Mercedes nie ma być dla plebsu i ma się rozpaść po kilku latach...
  18. +23C w cieniu ... słoneczko ładnie świeci
  19. > poza tym, pewnie nawet popsute hamulce w Macanie hamują lepiej niż sprawne w 95% aut na polskich > drogach Bez wspomagania nacisnąć na pedał i wcisnąć kilkanaście tłoczków powodzenia życzę Quote: Układ hamulcowy 6-tłoczkowe aluminiowe zaciski jednoczęściowe z przodu, wewnętrznie wentylowane tarcze hamulcowe 1-tłoczkowe pływające zaciski hamulcowe z tyłu, wewnętrznie wentylowane tarcze hamulcowe Tarcze hamulcowe o średnicy 350 mm z przodu, 330 mm z tyłu Tarcze hamulcowe o średnicy 360 mm z przodu, 356 mm z tyłu
  20. > Zadaj sobie tylko pytanie dla jakich prędkości musza wyhamować auto w Macanie i w 95% aut na > polskich drogach. 50 km/h na terenie zabudowanym i 90 km/h poza ... a co to jakieś przywileje ograniczenia dotyczą wszystkich
  21. > a spróbuj zbadać na hamowni moc przy tym napędzie 4x4 > ale tak by zbadać te 4x4 w tym łoplu a nie tylko sam przód... > niestety 4x4 tego bym nie nazywał A ja nie rozumiem poco w 160 KM aucie dali 4x4... toć to kilkaset kg więcej i w ogóle nie jedzie..
  22. Lisek odpowiedział HanYs na temat - Motokącik
    > Ze znaków szczególnych dorzuciłbym drugi - mega kopciuchy!!!! Bo większość ma około 700 tyś km za sobą
  23. Lisek odpowiedział HanYs na temat - Motokącik
    > kuzyn ma taką C-klasę, rocznik 2004, chyba to jest W203 czy jakoś tak. Nie wiem, słabo się znam na > tych oznaczeniach. Przebieg pod 300 tys. km. W203 po 2004 .. po lifcie...maja lepsze blachy więc nie rdzewieją tak jak te do 2004... ale ogólnie w tamtym okresie mercedes przyoszczędził i rdzewieją wszystkie Myślę że to miało napędzić rynek... miałeś kupić nowego mercedesa a nie całe życie jeździć beczką
  24. > a masz dowody, ze w razie AC juz moze byc problem z wyplata calosci lub czesci? Wszystko zależy od firmy w której zawarłeś ubezpieczenie i prowizji rzeczoznawcy Może niema a może będzie jak z szybami przyciemnianymi z przodu...
  25. > Tak jak piszesz Iron > Ale według mnie oryginalne koła z oponami 205/55 wyglądały na jakby "za małe" na tym aucie. No tak ale do Cromy jest rozmiar 215/55/R16 ... te co założyłeś nie sa homologowane.... normalnie niema to znaczenia lae jak przychodzi do wypłaty AC to już ma

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.