Zawartość dodana przez Lisek
-
PAŹDZIERNIK - czyli jesień w pełnej krasie
> u mnie na stacji to 4,99 jest od 2 tygodni. > Wiec drogie macie te marketówki. > Nawet BP i Orlen po 5,03 wczoraj były. > W radyjku mówili że to nie koniec obniżek. > wiec zatankuje w przyszłym tygodniu. Na lukoilu mam 5,03...
-
PAŹDZIERNIK - czyli jesień w pełnej krasie
> W najbliższym lidlu wczoraj już Lubuskiego nie było, tak się ludzie rzuciły. Ja zakupy w Auchanie robię... bo ON po 4,99 dzisiaj
-
opony zimowe - jakie?
> bo na to dajesz jeszcze kolce w zależności od grubości lodu hehheeh OK... a co z błotnikami trzeba dać dystanse na zewnątrz czy wystarczy zamiast 16" założyć 13"
-
PAŹDZIERNIK - czyli jesień w pełnej krasie
> Według AK to 190 koni i tak nie jedzie 190 KM u fiata to jak 75KM u VW/Audi lub 50 KM u Mercedesa
-
opony zimowe - jakie?
> Kolce to nie problem w garażu można dorobić No tak, tylko te jakieś takie tępe
-
opony zimowe - jakie?
> Nie, lepszy Nokian ale Fiński O ile ma kolce
-
PAŹDZIERNIK - czyli jesień w pełnej krasie
> To co teraz jest najlepsze na świecie? Bez gwiazdy niema jazdy Jak dala mnie to TESLA
-
opony zimowe - jakie?
> Pewnie masz Ruskie Chińskie
-
opony zimowe - jakie?
> również polecam nokiany Nigdy więcej nie kupie Nokianów... mam 2 i zawsze mam dylemat gdzie mam je założyć do przodu czy do tyłu... w stosunku do 2 Hankook-ów to Nokian kompletnie nie trzyma na śniegu i lodzie... jedyny + to to że sa ciche... Chyba w tym roku je wyrzucę choć mają 6 mm
-
opony zimowe - jakie?
> Jakie opony zimowe 205/55/R16 polecacie? Stare ContWinterContact zjechałem całkowicie. Hankook W310 nie znajdziesz lepszych
-
Merc dla zdjęciowych wróżek
Mój mercedes ma 300 tyś km i mniej startą kierownice
-
Akumulator Varta czy Bosch
Tylko Autocraft rodzimej produkcji... szkoda $$$$ na inne zabawki bo wszyscy tną koszty Tu kup...
-
PAŹDZIERNIK - czyli jesień w pełnej krasie
> my ZAWSZE jak gdzies jedziemy - bierzemy paierową mapę. ja zawsze mam kompas ze sobą
-
WRZESIEŃ - Cromy, do szkoły !!
> Ty to masz dwie rury wydechowe , a tu to są dwa wiadra Sie nie znacie to 4,2 litrowa V8 od maseratti w Cromie wersja OTTO
-
Niemiła niespodzianka - dym z komory silnika
Pompa potrafi po 85 tyś stanąć .... ale powodem może być właśnie wiek i mały przebieg lub zły - niskiej jakości płyn w układzie chłodzenia który uszkodził uszczelnienie i rozwalił łożyska pompy
-
Europa nigdy nie zrozumie amerykańskiej motoryzacji
A jest wersja w TDI-ku paląca 5 litrów ON/100km? U nas Kowalski do "Biedronki" ma max 5 km więc nie musi robić zakupów raz na rok... a w stanach to do hipermarketów sa autostrady 4 pasmowe wiodące przez 100 km
-
sprężyny gazowe
> Dokładnie rok temu padły mi i wymieniłem je na FA Krosno. Jak na razie chodzą normalnie więc > możesz śmiało zakładać. Kup krosno... na alledrogo można spotkać sprężyny które nie mają amortyzacji na końcu ruchu i klapa wali przy otwarciu.... aż zawiasy wyrwie
-
Kontrolka od klocków hamulcowych???
> Zrób mostek na przewodach. zalutuj i zaklej klejem ... będzie jak oryginał
-
brak świateł Stopu
> reszta świateł działa światła cofania sprawne więc masa jest sprawdziłem przewód od wtyczki przy > bezpiecznikach aż do lampy jest przejście > Jest tam jakiś przekaźnik do lamp stopu ? A informuje ciebie o spalonych żarówkach? jeśli tak to kable/żarówki może masz niewłaściwe włożone w kosze... i blaszki robią zwarcie... jesli nie to zwarcie lub uszkodzenie komputera..
-
Spadek spalania - dodatki do paliwa - cuda jakies ?
> Przy upałach i klimie to dobre spalanie z takiej trasy. Spalanie w mojej Cromie obniżyło się o > około 0,4 - 0,5 litra po zainstalowaniu eco-gumek Dunlopa, weź to pod uwagę, dodatkowo zawsze > jeździłem na rozmiarze 205/55/16, co także obniża spalanie. Ja mam Hankooki K115 w moim ulubionym rozmiarze 215 /16" Dziś trasa Gdańsk okolice Łeby drogami pobocznymi i przy Vśred na poziomie 58 km/h spalanie 5,2 więc jeszcze daje radę Croma oczywiście zatankowana superrrr ON z Auchanu w Gdańsku po 5,13 zł/litr + do ON dodatkowo +150 ml olej 2T Motul + 50 ml Millers Oils Diesel Power ECOMAX
-
SIERPIEŃ - wakacje trwają nadal - spamujemy !
> Ja od wczoraj urlopik wczoraj zrobiona trasa Warszawa-Wrocław a dzisiaj Wrocław-Karwia i tutaj > tydzień będę odpoczywał Do Karwi z Warszawy przez Wrocław.... zmień GPS-a lub kup nowa mapę zanim trafisz na Krym jadąc po bułki do biedronki Ja na razie jutro powygrzewam się w piaskach Łeby a może jednak Stilo wybiorę
-
Spadek spalania - dodatki do paliwa - cuda jakies ?
> Takie spalanie to mam teraz na trasach w Doblo 1.6 JTDM, które ma aerodynamikę cegły, w mojej byłej > Cromie w zasadzie zawsze mieściłem się w 5,5 litra i często nawet w okolicach 5 litrów bez > klimy. Natomiast w mieście na krótkich odcinkach Croma potrafiła spalić 9 litrów bez > zająknięcia. Widocznie TV na suficie tak mi zakłóca aerodynamikę
-
Spadek spalania - dodatki do paliwa - cuda jakies ?
U mnie z całej trasy spalanie 2,1 tys km wyszło 6,05 litra/100 ( Gdańsk - Poronin - (zakopane - Słowacja) - Gdańsk ) Na autostradach jazda 140 km/h według GPS-u i spalanie na poziomie 6,4 km/h pozostałych drogach w miarę spokojnie. Auto jak zwykle maksymalnie załadowane z TV na pokładzie
-
Lipiec- ciepło - i wszystko się klei
> O widzisz, a ja wróciłem z okolic Łeby i na szczęście mam masę fajnych wspomnień. > Przez cały pobyt nie spadła ani kropla deszczu, tylko w morzu darmowa krioterapia Zazdroszczę...
-
Kontrolka od klocków hamulcowych???
> w285 jest przerwanie drucika w czujniku... > ale może się mylę... > ps. > nie ma słowa "se" A "se" zobacz TU Co do kabelka to nie wiem co rozmiar tarczy miałby na rzeczy... jeśli jest wtyczka i są dwa piny to jest tak jak pisze... System ten jest pewniejszy ponieważ niezależnie czy przewód zostanie przetarty w klocku, wypadnie lub zaśniedzieje wtyczka czy też zostanie zwarty z masą pojazdu-tarczy kontrolka się zawsze zapali. Jak dla mnie najlepszym systemem to i tak ten oparty na blaszkach emitujących przeraźliwy pisk... kontrolkę można ignorować ale tego przeraźliwego pisku już nie