Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. > Właśnie myślałem o naładowaniu na max akumulatora. > Bardziej obawiałem się żeby coś się nie uszkodziło np. rozrząd. Rozrząd jest niezależny i się nie uszkodzi. pompa wody jest napędzana od rozrządu i chłodzenie będzie.. jeśli wyciągnąłeś stary pasek to możesz jechać. Wyłącz nawiewy - wentylację i klimatyzację oraz oszczędzaj na światłach nie wiem w jakim stanie masz akumulator ale 10 km spokojnie powinien dać radę. Możesz sobie woltomierz do kabiny podłączyć aby widzieć ile ci zostało do końca
  2. > Rozwaliłem własnymi rękami napinacz paska urządzeń pomocniczych No to wymienisz na nowy... razem z paskiem i po kłopocie
  3. Osobiście wybieram 7-demke.... Niektórzy znajomi wybierają A1 i 10-tkę A1+A2 to i daleko i drogo ...
  4. > Dla mnie super auto. Tyle, że wątkotwórca chce benzynę a tu życzę powodzenia w szukaniu. prawie 70 sztuk dostępnych
  5. > Tak myślałem. Ciekawe co jest nieszczelne. Wszystkie przewody gumowe są nieszczelne... czynnik przez nie ulatnia sie z czasem. Warto przy okazji uzupełnienia wymienić filtr-osuszacz
  6. > wiecej 35 kpln w kombi? W gre wchodzi tylko benzyna bez gazu z wyposazenia wiadomo oby > jaknajlepsze rocznikowo minimum 2008 rok Fiat Croma ale z silnikiem MJTD już całkiem przyzwoita wyrwiesz z navi i z 2010 roku..
  7. > Zazdroszczę - ja będę w pracy . Uwierz że niektórzy mają jeszcze gorzej i zazdroszczą tobie...
  8. > Ja zaraz opijam rocznice z Croma Ładnie... a te ręczniczki z przodu to poco Relingi dodają uroku Cromce...ja muszę swoje odnowić bo wyblakły i lakier zmatowiał...
  9. ładne 6-ścio tłoczkowe hamulce i do tego tarcze o słusznej średnicy nacinane więc na prostą jak znalazł
  10. > Cromy nie będę pokazywał od dupy strony To może od środka
  11. > Witam. Zastanawiam się nad zakupem jednego z wymienionych modeli. Jeśli Vectra C to proponuje Fiata Cromę - Ta sama płyta podłogowa, hamulce, część silników, rozstaw osi 2700... a jednak znacznie młodszy od A4 2008 1,9 MJTD 150 KM rocznik 2008 z klimatronikiem 2 strefowym, tempomatem, nawigacją,
  12. Lisek odpowiedział QuBeK na temat - Motokącik
    > Tak to jest, gdy nie zachowuje się bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu... Kierowca dostawczaka wyhamował ale kolejny tir zmiażdżył jego... w tym miejscu są 3 pasy droga pod górkę a dozwolona prędkość to 120 km/h. Więc zmierzam do tego, ze próba zatrzymania kogoś za uszkodzoną szybę jest niebezpieczna dla innych uczestników ruchu i jeśli nie ma się dowodu w postaci nagrania dobra i szybka kamerą to nie do udowodnienia . Sam wymieniałem już z 3 szyby od kamieni ... teraz małe odpryski sobie naprawiam a dodatkowo mam wykupione ubezpieczenie niezależne na szybę bo to, że znowu dostanę kamieniem jest pewne pytanie tylko kiedy
  13. Lisek odpowiedział QuBeK na temat - Motokącik
    > Nie mogłem zawrócić i gonić (w ogóle jest sens?) Z dwa lata temu na Obwodnicy Trójmiasta kobieta dostała kamieniem w okno z zza wywrotki...szyba trach... wyprzedziła ciężarówkę i zahamowała efekt: Jedna osobo śmiertelna zmiażdżona w dostawczaku przez kolejną ciężarówkę... Do dzisiaj pamiętam tego kierowce zmiażdżonego między tirami w dostawczaku A co do szyb i kamieni to polecam to do szybkich napraw: Napraw sam szybę
  14. > A nie przeszkadza ci umieszczona niesymetrycznie względem fotela kierownica? Wielu o tym pisze i mówi - ja miałem to kiedyś zmierzyć bo nie zauważyłem .... Powiem tak Jak przesiadam się z Mercedesa do Fiata to odczuwam ulgę więc jeśli ktoś chce kupić to najpierw niech se sprawdzi, przejedzie się bo pozycja jest inna niż w np: Audi A4, Mercedesie C klas, Pasku, Hondzie i nie wszystkim odpowiada
  15. > Mam dokładnie to samo odczucie. Najpierw zaprzeczenie, potem szybkie spojrzenie w Allegro i > zaskoczenie... > Bagażnik wygląda świetnie, wnętrze na zdjęciach fajne, bryła też. > Podjadę obejrzeć coś na miejscu, główne obawy mam o jakość wykończenia wnętrza i wyciszenie, ale > cena do rocznika, silnika i pojemności - świetna. Wyciszenie jest lepsze niż w Mercedesie W203 po lifcie, materiały dobre... pozycja za kierownicą bardzo wysoka - nie wszystkim to odpowiada... prowadzenie na długich dystansach ( ponad 1000 km ) nie męczy dwustrefowa klima i tempomat niemal w standardzie a tak naprawdę jest to mix Saba 9-3 Opla Vectry C i Fiata - zawieszenie, układ hamulcowy i silniki te same.. można wyrwać lepsze modele z szklanym dachem, B&M i Navi ale za 30 tys .... nowe kosztowały nawet 140 tys zł
  16. > Z modułem mógłbyś powalczyć o jeszcze mniejsze spalanie > Jak ten za drogi to są za 50 zł, też działają Na światłach jeżdżę od zawsze i na bezpieczeństwie nie zamierzam oszczędzać ... Czy to rozwiązanie jest dobre czy nie nie będę się wypowiadał ale uważam że na pewno lepsze od chińskich ledów..
  17. Nieśmiało zaproponuje Fiata Cromę z silnikiem 1,9 MJTD 150 KM z 500 litrowym bagażnikiem i z rocznika 2008
  18. Lisek odpowiedział futrzak na temat - Motokącik
    > Tutaj podali, że na majówkę będzie miło - 1 Maja chcę tam jechać i zastanawiam się czy faktycznie już oddadzą
  19. > Albo pół żarnika Te z Chin są taniutki
  20. > taki Za tyle kasy to ja mam 2 zestawy Osramów +90% ... albo i +110% i święty spokój na 30 tyś km
  21. > Po grzyba > zmieniarka jak masz B&M? Racja...Gramofon jest zdecydowanie praktyczniejszy
  22. > czyli nie ma fabrycznego rozwiązania aby jedno i drugie było w schowku? Fiat nie montował obu > naraz? Nic mi nie wiadomo...
  23. > Oj swędzi ta prawa noga swędzi To tylko czekać na punkciki
  24. > jak zastosujesz mocniejsze to czasem przy otwieraniu bagażnika możesz dostać w "zęby" Jeśli mam do wyboru w zęby czy w głowę to wybieram rower

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.