Zawartość dodana przez Lisek
-
Jakie auto pomieści 3 foteliki w jednym rzędzie?
Mercedes Vito
-
Majówka, majówka...
> Właśnie myślałem o naładowaniu na max akumulatora. > Bardziej obawiałem się żeby coś się nie uszkodziło np. rozrząd. Rozrząd jest niezależny i się nie uszkodzi. pompa wody jest napędzana od rozrządu i chłodzenie będzie.. jeśli wyciągnąłeś stary pasek to możesz jechać. Wyłącz nawiewy - wentylację i klimatyzację oraz oszczędzaj na światłach nie wiem w jakim stanie masz akumulator ale 10 km spokojnie powinien dać radę. Możesz sobie woltomierz do kabiny podłączyć aby widzieć ile ci zostało do końca
-
Majówka, majówka...
> Rozwaliłem własnymi rękami napinacz paska urządzeń pomocniczych No to wymienisz na nowy... razem z paskiem i po kłopocie
-
Warszawa - Gdańsk 7 vs A1 A2
Osobiście wybieram 7-demke.... Niektórzy znajomi wybierają A1 i 10-tkę A1+A2 to i daleko i drogo ...
-
Rodzinny, kombi 35 kpln
> Dla mnie super auto. Tyle, że wątkotwórca chce benzynę a tu życzę powodzenia w szukaniu. prawie 70 sztuk dostępnych
-
Idea - klimatyzacja. Coś chyba nie tak.
> Tak myślałem. Ciekawe co jest nieszczelne. Wszystkie przewody gumowe są nieszczelne... czynnik przez nie ulatnia sie z czasem. Warto przy okazji uzupełnienia wymienić filtr-osuszacz
-
Rodzinny, kombi 35 kpln
> wiecej 35 kpln w kombi? W gre wchodzi tylko benzyna bez gazu z wyposazenia wiadomo oby > jaknajlepsze rocznikowo minimum 2008 rok Fiat Croma ale z silnikiem MJTD już całkiem przyzwoita wyrwiesz z navi i z 2010 roku..
-
Majówka, majówka...
> Zazdroszczę - ja będę w pracy . Uwierz że niektórzy mają jeszcze gorzej i zazdroszczą tobie...
-
Majówka, majówka...
> Ja zaraz opijam rocznice z Croma Ładnie... a te ręczniczki z przodu to poco Relingi dodają uroku Cromce...ja muszę swoje odnowić bo wyblakły i lakier zmatowiał...
-
Odszczekuję, podoba mi się Challenger
ładne 6-ścio tłoczkowe hamulce i do tego tarcze o słusznej średnicy nacinane więc na prostą jak znalazł
-
Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski
> Cromy nie będę pokazywał od dupy strony To może od środka
-
A4 b6 czy Vectra C? Co polecacie?
> Witam. Zastanawiam się nad zakupem jednego z wymienionych modeli. Jeśli Vectra C to proponuje Fiata Cromę - Ta sama płyta podłogowa, hamulce, część silników, rozstaw osi 2700... a jednak znacznie młodszy od A4 2008 1,9 MJTD 150 KM rocznik 2008 z klimatronikiem 2 strefowym, tempomatem, nawigacją,
-
kamyk-szyba -pytanko
> Tak to jest, gdy nie zachowuje się bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu... Kierowca dostawczaka wyhamował ale kolejny tir zmiażdżył jego... w tym miejscu są 3 pasy droga pod górkę a dozwolona prędkość to 120 km/h. Więc zmierzam do tego, ze próba zatrzymania kogoś za uszkodzoną szybę jest niebezpieczna dla innych uczestników ruchu i jeśli nie ma się dowodu w postaci nagrania dobra i szybka kamerą to nie do udowodnienia . Sam wymieniałem już z 3 szyby od kamieni ... teraz małe odpryski sobie naprawiam a dodatkowo mam wykupione ubezpieczenie niezależne na szybę bo to, że znowu dostanę kamieniem jest pewne pytanie tylko kiedy
-
kamyk-szyba -pytanko
> Nie mogłem zawrócić i gonić (w ogóle jest sens?) Z dwa lata temu na Obwodnicy Trójmiasta kobieta dostała kamieniem w okno z zza wywrotki...szyba trach... wyprzedziła ciężarówkę i zahamowała efekt: Jedna osobo śmiertelna zmiażdżona w dostawczaku przez kolejną ciężarówkę... Do dzisiaj pamiętam tego kierowce zmiażdżonego między tirami w dostawczaku A co do szyb i kamieni to polecam to do szybkich napraw: Napraw sam szybę
-
Duże, wygodne kombi - 15-20 kpln
> A nie przeszkadza ci umieszczona niesymetrycznie względem fotela kierownica? Wielu o tym pisze i mówi - ja miałem to kiedyś zmierzyć bo nie zauważyłem .... Powiem tak Jak przesiadam się z Mercedesa do Fiata to odczuwam ulgę więc jeśli ktoś chce kupić to najpierw niech se sprawdzi, przejedzie się bo pozycja jest inna niż w np: Audi A4, Mercedesie C klas, Pasku, Hondzie i nie wszystkim odpowiada
-
Duże, wygodne kombi - 15-20 kpln
> Mam dokładnie to samo odczucie. Najpierw zaprzeczenie, potem szybkie spojrzenie w Allegro i > zaskoczenie... > Bagażnik wygląda świetnie, wnętrze na zdjęciach fajne, bryła też. > Podjadę obejrzeć coś na miejscu, główne obawy mam o jakość wykończenia wnętrza i wyciszenie, ale > cena do rocznika, silnika i pojemności - świetna. Wyciszenie jest lepsze niż w Mercedesie W203 po lifcie, materiały dobre... pozycja za kierownicą bardzo wysoka - nie wszystkim to odpowiada... prowadzenie na długich dystansach ( ponad 1000 km ) nie męczy dwustrefowa klima i tempomat niemal w standardzie a tak naprawdę jest to mix Saba 9-3 Opla Vectry C i Fiata - zawieszenie, układ hamulcowy i silniki te same.. można wyrwać lepsze modele z szklanym dachem, B&M i Navi ale za 30 tys .... nowe kosztowały nawet 140 tys zł
-
Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski
> Z modułem mógłbyś powalczyć o jeszcze mniejsze spalanie > Jak ten za drogi to są za 50 zł, też działają Na światłach jeżdżę od zawsze i na bezpieczeństwie nie zamierzam oszczędzać ... Czy to rozwiązanie jest dobre czy nie nie będę się wypowiadał ale uważam że na pewno lepsze od chińskich ledów..
-
Duże, wygodne kombi - 15-20 kpln
Nieśmiało zaproponuje Fiata Cromę z silnikiem 1,9 MJTD 150 KM z 500 litrowym bagażnikiem i z rocznika 2008
-
Pół A1 przejezdne?
> Tutaj podali, że na majówkę będzie miło - 1 Maja chcę tam jechać i zastanawiam się czy faktycznie już oddadzą
-
Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski
> Albo pół żarnika Te z Chin są taniutki
-
Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski
> taki Za tyle kasy to ja mam 2 zestawy Osramów +90% ... albo i +110% i święty spokój na 30 tyś km
-
Croma B&M i zmieniarka
> Po grzyba > zmieniarka jak masz B&M? Racja...Gramofon jest zdecydowanie praktyczniejszy
-
Croma B&M i zmieniarka
> czyli nie ma fabrycznego rozwiązania aby jedno i drugie było w schowku? Fiat nie montował obu > naraz? Nic mi nie wiadomo...
-
Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski
> Oj swędzi ta prawa noga swędzi To tylko czekać na punkciki
-
Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski
> jak zastosujesz mocniejsze to czasem przy otwieraniu bagażnika możesz dostać w "zęby" Jeśli mam do wyboru w zęby czy w głowę to wybieram rower