Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. > A no właśnie jest coś na rzeczy mam tarcze 305 obejrzałem już wszystko a ta cholera się cały czas > świeci... W Cromie świeci się po przerwaniu/przetarciu kabelka... Więc albo masz urwany albo wtyczka se wyszła na spacer...
  2. > Zostały Ci jakieś ślady po gradobiciu? Nawet nie sprawdzałem jeszcze na aucie ..... uciekałem z synem chroniąc się pod drzewami... a walił jak duży groszek ... A zapomniałem dodać - uderzenie pioruna jakieś 100-150 metrów od naszego domu w którym przebywaliśmy.... podczas zabawy dzieci na placu ... niebo było pochmurne ale nie padało i nic nie zapowiadało burzy z piorunami i nagle BUM sosnę obłupało z kory na całej wysokości Zresztą tego samego dnia usłyszałem o porażeniu dwójki turystów przez pioruny w górach
  3. Wakacje 2014 uważam za skończone... jutro powrót do domu .... Opuściłem Gdańsk z piękną pogodą na rzecz Poronina - Zakopanego zaliczyłem: - dwa razy gradobicie - rysa na drzwiach od jakiegoś turysty - ulewy i pływanie autem po drodze asfaltowej ( takiego oberwania to ja nie widziałem jeszcze) dobrze że miałem nowe opony bo bym Na razie wyleczyłem się z urlopów w Polsce...
  4. > Witam Panowie, Tylko wymiana - taśma nie da rady utrzymać 1,4 Bara... Jest całe mnóstwo rur tiuningowych więc coś dobierzesz...
  5. > Ja niestety w sobotę ruszam w drogę powrotną do PL. Niestety koniec urlopu czas wracać i 2 dni w > drodze. Z ciekawostek koledze w toyocie verso padł rozrusznik i uruchamiamy mu auto na pych. Jak tam temperatury w Chorwacji
  6. > u mnie tak wgladal w robocie dach azbestowy > jak wymienislismy w robocie, To tylko pianka akustyczna ... Normalnie wyglada tak:
  7. > zobacze rano. Albo będę szukam pomocy. Kto z was jest z Rzeszowa? Hehe. CB podłącz pod stacyjkę - ja tak mam No dobra ale nikt nie ma zdjęcia dachu Znalazłem swoje ale to co mnie interesuje nie mam
  8. > alo to ci bydzie pukało w deszczu. Jak pada to chodzę piechotą... bo rdza mogła by ją zjeść Jak świeci to też chodzę piechotą bo boje się że lakier zblaknie A po ciemku nie mam odwagi jeździć
  9. > ee to moga wystawac sruby w dachu Papę i lepik już na wszelki wypadek kupiłem...jeśli nie pomoże to dam blacho-dachówkę
  10. > Polerka lakieru > Napisz do jakiego goscia z allegro, zeby cyknal CI fotke dachu od spodu > Chcesz szklany dach montowac Robiłem kiedyś zdjęcia ale nie mogę odnaleźć... Musze DVD przymocować
  11. > http://allegro.pl/piekna-croma-1-9-150km-parktronic-po-oplatach-i4372800806.html > super kolor So trzeba robic aby się tak błyszczała A tak nawiasem - ma może ktos zdjęcia dachy Cromy bez podsufitówki - interesuje mnie ta belka środkowa
  12. > W sumie to pytanie jest niewłaściwie skonstruowane. Ważniejsze niz pojemność jest to ile silnik > wazy na każdy KM oraz jak rozmieszczona jest ta masa. W rozmieszczeniu masy ma głowę wszystko > biją boxery i podejrzewam ze w tych kategoriach zwycięzcą byłby silnik od 911 GT3. Nie... i w tej kategorii do silnika OPOC nawet niech nie startują zwykłe boxery
  13. > Później już akumulatora nie było, ale odbiorniki podciśnieniowe pozostały i zrobiło się dziwnie bo > nie dość że podciśnienie zostało to doszła jeszcze do tego elektryka. Podciśnieniowy CZ > stosowano jeszcze np. w A-klasie W168 która weszła do sprzedaży w 1997. Pierwszy Mercedes w > którym nie ma żadnych podciśnień (nawet servo) to W211 od 2002 do liftu. A zagłówki to niby jak w nich są skłądane
  14. > Przeciez w dieslu masz po drodze skrzynie biegow, o duzo dluzszych przelozeniach niz w benzynie, > inaczej faktycznie przez 100ka zapinalbys 6 bieg. > Ale skrzynia jest. > Moje poprzednie mocne benzyny robily 100ke na 3 biegu, tak jak obecny diesel. Przełożenie to przełożenie .... zębatka napędzająca zębatkę o innej średnicy... liczy się zakres obrotowy... To, że teraz wstawia się po tyle biegów w nowoczesne skrzynie automatyczne ma na celu wykorzystać bardzo wąski zakres prędkości obrotowej silnika tam gdzie ma największą sprawność - moment najmniejsze spalanie.. Większość aut benzynowych na II biegu osiąga 100 - 115 km/h
  15. > No nie bo podczas hamowania silnikiem będzie samo produkowało ON Jest to propozycja dla tych co chcą mieć ST ale nie szukać stacji benzynowej co 300 km Osobiście wole Nm niż KM a przyspieszenie w Dieslu od 0-100 nigdy nie będzie rewelacyjne bo zakres obrotowy silnika jest prawie dwa razy mniejszy niż w benzynie i tych biegów trzeba przynajmniej o jeden więcej zapiąć do 100-tki ....
  16. > 180KM i 8,1s do setki... Faktycznie robi łał! Całkiem przyzwoicie jak na auto na "F" Jeszcze 20 lat temu tylko super sportowe auta miały takie osiągi a teraz z Dieslem palącym 4,5 litra
  17. Hmmmm ST z Dieslem Quote: Sercem nowego Focusa ST będzie podrasowana wersja zwykłego 2.0 TDCi. Zamiast 150 KM moc tej jednostki wyniesie 180 KM, a moment obrotowy to 400 Nm. Fani automatycznych skrzyń biegów nie będą zachwyceni, ponieważ auto zostanie wyposażone jedynie w 6-biegowego manuala. Czas potrzebny do rozpędzenia się do 100 km/h wyniesie 8,1 s. link
  18. > Pokaż praktyczne zastosowanie tegoż. W tym roku rusza a może już ruszyła fabryka tych silników w Chinach więc zaraz je zobaczysz zaczynając od agregatów prądotwórczych, kosiarek, pomp a po sprzęt budowlany kończąc ... jest lżejszy, mniejszy, prostszy, tańszy w produkcji więc...
  19. \ > mnie to Wankel wygrywa jeśli chodzi o stosunek Nm do cm^3. Do silnika OPOC nawet niech nie startuje...
  20. Parametry techniczne OPOC: Średnica cylindra: 100 mm Waga na sucho: 133 kg Wymiary (dł./szer./wys.): 579,12 mm/1049 mm/469,9 mm Moc maksymalna: 325 KM przy 3500 obr./min Maksymalny moment obrotowy: 900 Nm przy 2100 obr./min
  21. > Poszukałbym na Twoim miejscu jakiś ciężarówek A ja raczej w silnikach dwusuwowych... taka stara MZ-tka NRD-owska z 250 cm3 wyciągała już ponad 27 Nm .... 243cm3 i 27,4Nm = 112,75 Nm/litra Może rozwiązania z silnikiem dwusuwom dwu cylindrowym z czteroma tłokami
  22. > A masz silnik n/a ? Turbo żyje - turbo pije
  23. > s2000 ma jeszcze mniej a wciąga cię lewa dziurka... Nic nie wciągnie bo za duży jestem
  24. > ... z 1000cm3 pojemnosci? > jest cos lepszego od nissana z350 > 372Nm z 3498cm3 = 106,3Nm/1L Moja Croma ma 320 Nm przy 2000 obr/min z 1910 cm3 = 167,5 Nm z litra czyli znacznie lepsza od Nissana z350
  25. Lisek odpowiedział Mozo na temat - Motokącik
    > Jeździłem 3.2 AT i 20 litrów to był max. W mieście normą było 14, a przy emeryt mode nawet 2 litry > mniej. Hmmm i żeby choć z takim spalaniem miała 400 KM

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.