Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. Lisek odpowiedział Andrzej na temat - Motokącik
    > Natural Shine Protectant Megs-a Ja tam stosuje silikon w sprayu...
  2. Wymiana swiec W mojej ocenie kolega ma problem ale z systemem Paliwowym - CR - niskie ciśnienie na wtryskiwaczach lub lejące wtryski a nie z świecami. MJTD zapala bez świec i nawet teraz zdarza mi się przekręcać kluczyk od razu bez czekania na świece... Proponuje sprawdzić ciśnienie podczas uruchamiania na szynie CR ( 270-300 Bar powinno być ) i wykonać test na przelew wtryskiwaczy...
  3. > to ja się przy okazji podłączę. Czy jedyną receptą na centralkę sterującą jest jej wymiana? Zapala > mi się kontrolka świec żarowych, ale świece po sprawdzeniu są ok a kompter wskazuje na > centralkę właśnie. w serwisie zalecili wymianę, rozumiem, że jakieś czyszczenie nie wchodzi w > grę? Niestety tak... Pasują od Stilo / Bravo ... Moja teoria zakłada,że te przekaźniki z elektroniką "przeprogramowują" sie i szukają 5-tej świecy... tak w środku jest układ dla 5 świec pod silnik 2,4 MJTD Jesli podaje napięcie na świece, świece maja na wtyczce do tego przekaźnika rezystancję na poziomie 2 Ohm a wysyła komunikat, że coś nie odpowiada ( zapala komunikat na desce ) to tylko wymiana...
  4. > (1.9 150) podczas jazdy powyżej 2 tys obr czuć szarpnięcie (które przypomina mi przełączenie biegu > w automacie) i nagły przyrost mocy. Zaobserwowałem to na 2 biegu, co to może być? Nie jest to > uciążliwe tylko zaciekawiło mnie Jedno szarpnięcie w okolicy 2000 obr/min podczas przyspieszania wskazuje na przycierający sie zawór EGR ... radze przeczyścić zawór i koniecznie rozebrać cewkę
  5. > również bardziej się skłaniam w kierunku baterii niż gumek... > Jeśli bateria jest zbyt słaba, to pilot wysyła tylko jeden impuls, na drugi nie wystarcza > energii... Musze to sprawdzić bo wydaje mi się, że u mnie nie działa
  6. > DeadLock działa, niestety raz na kilka razy. Winne są tu niestety oba piloty które mają już > wyrobione i zesztywniałe gumowe przyciski Namoczyć w silikonie
  7. > Dlatego też, jak wynika z badań amerykańskich naukowców, podświadomie sadzamy za kierowcą > najmłodsze dziecko, starsze obok najmłodszego a żonę obok kierownika Stosuje się do tej zasady zawsze ....
  8. > Niby bardzo wkurzająca wada i tak to na początku traktowałem. Niestety statystyki mówią zupełnie co > innego Statystyki mówią że najbezpieczniejsze miejsce to te za kierowcą
  9. > To ja z odwrotnej strony jak już wspominałem poszukuje już letnich kapci Tak jak ja... Ale ja zdecydowałem się tym razem na HANKOOK maja najlepszy indeks hamowania na mokrym A i tylko 70 dB
  10. Lisek odpowiedział Adaźko na temat - Motokącik
    > Ja tez polecam colli 476 jedyny jaki polecam
  11. Bolączką Cromy jest brak Isofixa na przednim fotelu...
  12. Zawsze zastanawiałem się co to za obrazek kolega ma a dzisiaj mogłem pooglądać drezynę na szynach kolegi w TVN Turbo i zapewne posłuchać Pozdrowienia
  13. Lisek 1. Webber 2. Hamilton 3. Vetel 4. Raikkonen 5. Grosjean 6. Alonso 7. Rosberg 8. Massa
  14. > Na lawecie sie nie liczy )) > A prawde mowiac to zakrawa na cud. > Ja 360 km wroclaw-poznan-wroclaw e jedna ok 170km bagazu potem pusto, srednia ok 65kmh i min > spalanie raz 5,1, jazda bez klimy > Ale zeby 4,4 przy sredniej 101?????hmmm Nie cud tylko zmieniłem opony na zimowe a zimówki mam z przodu Nokiany ( nie polecam ) z zielonym listkiem i to faktycznie coś tam daje bo po zmianie na letnie w zeszłym sezonie spalanie mi wzrosło... poza tym jechałem lewym pasem z dość dużą prędkością ale za innymi osobówkami a i jodu było dostatek i cudowne właściwości oleju T2 i z wiatrem było i z górki i .... i do pracy ... jak wróciłem po południu z pracy ( łącznie 50 km ) już tak różowo nie było ... trochę bardziej mi się spieszyło do tego koreczek i znowu byłem Panem lewego pasa i wyszło w sumie 5,2 / 100 km.
  15. > Parę dni temu byłem na przeglądzie Stilo - U mnie wahacze oryginalne ... na razie nie mam z nimi problemu i oby tak zostało bo wystarczy wydatków... komplet amortyzatorów z odbojami 709 zł BILSTEIN a komplet drążków i końcówek TRW ponad 250 zł... łożyska do kolumn już dawno kupiłem ale leżały więc również wymienię GM... O oponach na lato już nie wspomnę ale również muszę kupić jak będą w promocji noworocznej Mimo to tak zepsuta Croma zaskoczyła mnie dzisiaj spalaniem na poziomie 4,4 litra przy Vśred 101 km/h
  16. Lisek odpowiedział fanlan na temat - Tipo, Croma, Tempra
    Nie mam DPFu i leje ten pierwszy
  17. > to samo powiedziałem gościowi w aso. > co do przeglądów. Mało prawdopodobne aby to były tarcze... no o ile nie nabrały jakiegoś błota ale tu powinno czyszczenie pomóc...
  18. > No ja w cromce mam 160 tkm niemal i ino lacznik stabilizatora przod wymienilem za 45 zl. > Reszta odpukac kula sie spokojnie. > A LAnowozem powozi zonka teraz bo wkooooncu prawko zrobila po 4 latach No nic... części zamówione więc sobie wymienię by znowu był sprawny... Pewnie moja Croma to ta 130+130 tyś km
  19. > to napraw i odłącz > Tak na poważnie to wg mnie szkoda kasy na coś co jest zbędne i wypryskuje płyn w zastraszającym > tempie Napraw i podłącz pod dodatkowy włącznik abyś miał wybór kiedy chcesz pryskać na szybę a kiedy na szybę i reflektory
  20. > Kurcze moj poczciwy LANOWOZ 260 tkm i ory all poza oczywiscie rozrzadem, jakies sworznie wahacza 2 > szt i sprezyna tyl. > Aaaa...lozyska altka niepotzebnie bo magicy upierali sie ze to one bucza a to wadliwy rozrzad na > gwarancji wyl(pompa wody) x 3 ) > oj fachowcy.... No niestety Fiat to nie Dewoo a Croma to nie Fiat tylko Opel a Opel to Dewoo więc Fiat Croma to Dewoo tylko czemu to moje Dewoo tak szybko się rozpada
  21. Nie... Może masz uszkodzony panel sterowania, zacinający się klawisz LOW.. ..
  22. > Wymieniałem ostatnio tarcze i klocki z przodu (285mm). Po wymianie zauważyłem, że coś mi zaczęło > pukać po nierównościach. Sprawdziłem klocki i okazało się, że ten wewnętrzny ma luz. Wyjąłem > je i poprzyginałem sprężyny, które wchodzą do środka klocka. Po tym zabiegu luz się zgubił i > pukanie ustało, ale zastanawiam się teraz czy na zawsze czy też po chwili sprężyny popuszczą i > pukanie powróci. Czy to może być jakaś wada klocków? Może ale nie musi... kwestia sprężyn czyli tych 3 blaszek...
  23. > Komu by się chciało jechać na tą daleką północ? > Zostaw, nic nie naprawiaj, bo jak naprawisz to Croma będzie palić 2 litry na 100km więcej Pewnie w ten sposób optymalizuje się ... jak odpadnie jedno koło to na 3 powinna mniej palić...
  24. > Jak u was pogoda, bo ja dzisiaj musialem klime w aucie wlaczyc bo 25 stopni na zewnatrz i blekitne > niebo Ostatnio też tak się cieszyłeś wiosną/letnimi oponkami i zaraz z powrotem na zimówki się przesiadałeś.. więc skoro teraz mówisz że jest tak ciepło to znaczy, ze zima będzie bardzo sroga i przyjdzie bardzo szybko
  25. > a jak ci pisali, że masz zepsutą Crome to nie wierzyłeś To zapewne zemsta innych użytkowników Cromy.... jak nic w nocy popsuli mi auto wykręcając moje niezniszczalne części ... śledztwo trwa.. VW sie tak nie psuje ... przejdę zaraz na ciemną stronę mocy

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.