Zawartość dodana przez Lisek
-
pierwsza awaria w Cromie i to chyba poważna - hamulce
> w połowie stycznia byłem na SKP o czym pisałem, nic nie wykazało na rolkach.. > po ustąpieniu śniegu i mrozów problemu niema Wiec może zamarzające linki ręcznego hamulca ... Ja mam nawiercane i nacinane tarcze z przodu i z tyłu wiec nie zauważam problemów zimą
-
pierwsza awaria w Cromie i to chyba poważna - hamulce
> Dzisiaj sie przyjrzę dokładnie tym wężykom i zobaczymy co bedzie. A powiedzcie mi czy jest jakiś > sposób na sprawdzenie wydajności serwa albo pompy hamulcowej? Warto podłączyć FES i sprawdzić co się dzieje w centralce ABS/ESP ... co do testu skuteczności hamulców to tylko na rolkach w stacji diagnostycznej ... warto również sprawdzić ciśnienie powietrza w kołach może jest mniejsze w którymś i ESP szaleje
-
pierwsza awaria w Cromie i to chyba poważna - hamulce
A serwo działa? Jest podciśnienie?
-
Tutaj witamy nowych na kąciku nowego Fiata Cromy :-)
> Witam wszystkich, > po kilku latach obserwacji forum jako gość zdecydowałem się w końcu na rejestrację. > Jak to mówią, lepiej późno niż wcale Witamy ... warto się ujawnić bo amnestia nastała
-
Idzie luty podkuj buty, czas rozpocząć spamowanie
11.10 więc jeszcze kilka godzin mordęgi oby tylko do 16-stej a potem zapinam 6-bieg i niech mnie pocałują w tylną klapę
-
Akcja ,,Na złość Rostowskiemu '
> ze jak nie zbiora z mandatów to dolożą akcyzy na paliwo, zrobia platne drogi krajowe, albo podatek > od posiadania samochodu > cos wymysla, nie martw sie Vincent sobie poradzi Dokładnie do tego podniosą opłaty za parkowanie i wstawia za 24 h i bez wyjątku czy święto czy nie, Viatula to tylko czekać kiedy nam włożą na wszystkie ekspresowe drogi A pieniędzy brakuje bo mówi się że UE chce nam cofnąć 4-11 miliardów Euro na budowy dróg więc
-
Akcja ,,Na złość Rostowskiemu '
Jest drugie dno tego wszystkiego Jeśli będziemy wolniej jeździć spalimy mniej paliwa i mniej wpłynie podatków z Vat i akcyzy .. wic będzie dziura jeszcze większa nie tylko nie będzie pieniążków z mandatów ale i z paliwa... a już w zeszłym roku spadło zużycie w Polsce o kilka %
-
Czy zdaliscie nowe prawo jazdy
Ostatnio głośno jest w mediach o niskiej zdawalniości nowych testów, ze na 50 zdało 3 lub na 73 zdało 2 lub, ze Dyrektor WORD-u i dziennikarze polegli na testach.... Ja sprawdzałem i te testy wydają sie znacznie łatwiejsze od tych co ja dawno temu zdawałem Testy 2013 A jak u was to wygląda
-
spamowy wątek nowego roku styczeń 2013 ;)
> Moje auto tak stoi na serwisie, i dostalem zastepcza ciut wiekszego, opel vivaro NO minimalnie większy dobrze że opel ciezarówek nie produkuje
-
spamowy wątek nowego roku styczeń 2013 ;)
> U nas +7*C i bezchmurne niebo Cyba wam się + z - pomyliły U mnie na pomorzu -4 Było rano
-
spamowy wątek nowego roku styczeń 2013 ;)
> he he he.... zobaczymy jak się sprzedaje dobry Fiat z ceną powyżej średnich z Allegro Sie sprzedaje kilka lat
-
problem z silnikiem 1.6 - pomocy!!!!
> należ podziękować > konstruktorom fiata za zajefajny pomysł na usytuowanie całej centralki na bloku (pokrywie > silnika) > Pozdrawiam Ciesz się że nie masz Cromy... tu centralka jest w zderzaku po prawej stronie na dole... idealnie dostaje błotem i woda z prawego koła a i przy małym BUM pierwsza do wymiany
-
spamowy wątek nowego roku styczeń 2013 ;)
> Jako, że zbliża się 2 lata jak zakupiłem cromę, pojechałem na przegląd do bielska (przeglądy na > gwarancji co 30 tyś lub 2 lata). Na gwarancji wymienili wkład lusterka od strony kierowcy bo > ogrzewanie przestało działać, mam u siebie podejrzenie po wczorajszym myciu auta przy -8 C że praw podgrzewanie nie działa... ale muszę to zweryfikować organoleptycznie no chyba że nie wiem gdzie sie to włącza
-
spamowy wątek nowego roku styczeń 2013 ;)
> kiedy zdejmowany jest piankowy nawiew pod kierownicą - nad nogami? > dla podpowiedzi: > wymiana linek lewarka, smarowanie pedału sprzegła, wymiana pompy sprzegła, ...wymiana klamki w > drzwiach tylnych. > dzis spadla mi na nogi, a miejsca śrub są wydarte.Raczej nie ze zużycia? W mojej ocenie podczas wymiany kół z letnich na zimowe lub odwrotnie...
-
Kubica znowu na trasie :)
> Aż tu nagle Pan Robert zrobi wszystkim psikusa i pojedzie Dakar żeby pogonić Małysza Tylko niech nie zabiera Hołowczyca na pilota...
-
A ranking awaryjności silników to był?
> Z czapy. Co więcej - widzę, że producenci też podeszli z czapy. Mają wielkie ośrodki badawcze, > wydali miliardy euro, a ten cały downsizing okazuje się nic niewart. > A powinni byli czytać Autokącik. Eeeee przyniesie im krociowe zyski z napraw pogwarancyjnych
-
Proste pytanie o DPF-a i historię pewnego auta
Możesz kupić również oryginalnie bez DPF-u ... z rynku Polskiego ja taki mam
-
spamowy wątek nowego roku styczeń 2013 ;)
> no przecież chłop ino się z fryzjerem mija Poważnie ... jestem w szoku
-
spamowy wątek nowego roku styczeń 2013 ;)
> sobota drodzy panowie bo chyba pań użytkowniczek crom nie ma
-
spamowy wątek nowego roku styczeń 2013 ;)
> Oj wisi dlugo, jak kupowalem swoja to ta juz wisiala, a to jest 2 lata.Fajnie ktos sobie antene z > przodu zrobil Ciekawe co autor miał na myśli montując tam antenę
-
V50 2.0d 2008 + i -, czyli za i przeciw
> Panowie, jest z tym problem, czy nie, bo mam problem z czytaniem między wierszami? Z punktu widzenia właściciela Fiata STILO to rozwiązanie w V50 jest banalnie proste... Ja lepsze rozwiązanie widziałem tylko w ciężarówkach... klosze/ lampy na zawiasach
-
V50 2.0d 2008 + i -, czyli za i przeciw
Super sie w nim wymienia żarówki z przodu .... jeden z najlepszych patentów Co do auta to trochę ciasny ale to kwestia przyzwyczajenia... dobrze się prowadzi mocy starcza sam się zastanawiałem czy kupić... a w opcji z podwójnymi szybami świetnie wyciszony Polecam..
-
Luz zaworowy 8V
Wystukać z tektury
-
Fotoradar w aucie jadącym naprzeciw
> ktorej fizyki? Powyżej 260 km/h te fotoradary nie dają rady
-
Luz zaworowy 8V
Ja w Stilo raz to miałem sprawdzane przy 240 tyś km i nie było konieczności korekcji