Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. > w połowie stycznia byłem na SKP o czym pisałem, nic nie wykazało na rolkach.. > po ustąpieniu śniegu i mrozów problemu niema Wiec może zamarzające linki ręcznego hamulca ... Ja mam nawiercane i nacinane tarcze z przodu i z tyłu wiec nie zauważam problemów zimą
  2. > Dzisiaj sie przyjrzę dokładnie tym wężykom i zobaczymy co bedzie. A powiedzcie mi czy jest jakiś > sposób na sprawdzenie wydajności serwa albo pompy hamulcowej? Warto podłączyć FES i sprawdzić co się dzieje w centralce ABS/ESP ... co do testu skuteczności hamulców to tylko na rolkach w stacji diagnostycznej ... warto również sprawdzić ciśnienie powietrza w kołach może jest mniejsze w którymś i ESP szaleje
  3. A serwo działa? Jest podciśnienie?
  4. > Witam wszystkich, > po kilku latach obserwacji forum jako gość zdecydowałem się w końcu na rejestrację. > Jak to mówią, lepiej późno niż wcale Witamy ... warto się ujawnić bo amnestia nastała
  5. 11.10 więc jeszcze kilka godzin mordęgi oby tylko do 16-stej a potem zapinam 6-bieg i niech mnie pocałują w tylną klapę
  6. > ze jak nie zbiora z mandatów to dolożą akcyzy na paliwo, zrobia platne drogi krajowe, albo podatek > od posiadania samochodu > cos wymysla, nie martw sie Vincent sobie poradzi Dokładnie do tego podniosą opłaty za parkowanie i wstawia za 24 h i bez wyjątku czy święto czy nie, Viatula to tylko czekać kiedy nam włożą na wszystkie ekspresowe drogi A pieniędzy brakuje bo mówi się że UE chce nam cofnąć 4-11 miliardów Euro na budowy dróg więc
  7. Jest drugie dno tego wszystkiego Jeśli będziemy wolniej jeździć spalimy mniej paliwa i mniej wpłynie podatków z Vat i akcyzy .. wic będzie dziura jeszcze większa nie tylko nie będzie pieniążków z mandatów ale i z paliwa... a już w zeszłym roku spadło zużycie w Polsce o kilka %
  8. Ostatnio głośno jest w mediach o niskiej zdawalniości nowych testów, ze na 50 zdało 3 lub na 73 zdało 2 lub, ze Dyrektor WORD-u i dziennikarze polegli na testach.... Ja sprawdzałem i te testy wydają sie znacznie łatwiejsze od tych co ja dawno temu zdawałem Testy 2013 A jak u was to wygląda
  9. > Moje auto tak stoi na serwisie, i dostalem zastepcza ciut wiekszego, opel vivaro NO minimalnie większy dobrze że opel ciezarówek nie produkuje
  10. > U nas +7*C i bezchmurne niebo Cyba wam się + z - pomyliły U mnie na pomorzu -4 Było rano
  11. > he he he.... zobaczymy jak się sprzedaje dobry Fiat z ceną powyżej średnich z Allegro Sie sprzedaje kilka lat
  12. > należ podziękować > konstruktorom fiata za zajefajny pomysł na usytuowanie całej centralki na bloku (pokrywie > silnika) > Pozdrawiam Ciesz się że nie masz Cromy... tu centralka jest w zderzaku po prawej stronie na dole... idealnie dostaje błotem i woda z prawego koła a i przy małym BUM pierwsza do wymiany
  13. > Jako, że zbliża się 2 lata jak zakupiłem cromę, pojechałem na przegląd do bielska (przeglądy na > gwarancji co 30 tyś lub 2 lata). Na gwarancji wymienili wkład lusterka od strony kierowcy bo > ogrzewanie przestało działać, mam u siebie podejrzenie po wczorajszym myciu auta przy -8 C że praw podgrzewanie nie działa... ale muszę to zweryfikować organoleptycznie no chyba że nie wiem gdzie sie to włącza
  14. > kiedy zdejmowany jest piankowy nawiew pod kierownicą - nad nogami? > dla podpowiedzi: > wymiana linek lewarka, smarowanie pedału sprzegła, wymiana pompy sprzegła, ...wymiana klamki w > drzwiach tylnych. > dzis spadla mi na nogi, a miejsca śrub są wydarte.Raczej nie ze zużycia? W mojej ocenie podczas wymiany kół z letnich na zimowe lub odwrotnie...
  15. > Aż tu nagle Pan Robert zrobi wszystkim psikusa i pojedzie Dakar żeby pogonić Małysza Tylko niech nie zabiera Hołowczyca na pilota...
  16. > Z czapy. Co więcej - widzę, że producenci też podeszli z czapy. Mają wielkie ośrodki badawcze, > wydali miliardy euro, a ten cały downsizing okazuje się nic niewart. > A powinni byli czytać Autokącik. Eeeee przyniesie im krociowe zyski z napraw pogwarancyjnych
  17. Możesz kupić również oryginalnie bez DPF-u ... z rynku Polskiego ja taki mam
  18. > no przecież chłop ino się z fryzjerem mija Poważnie ... jestem w szoku
  19. > sobota drodzy panowie bo chyba pań użytkowniczek crom nie ma
  20. > Oj wisi dlugo, jak kupowalem swoja to ta juz wisiala, a to jest 2 lata.Fajnie ktos sobie antene z > przodu zrobil Ciekawe co autor miał na myśli montując tam antenę
  21. > Panowie, jest z tym problem, czy nie, bo mam problem z czytaniem między wierszami? Z punktu widzenia właściciela Fiata STILO to rozwiązanie w V50 jest banalnie proste... Ja lepsze rozwiązanie widziałem tylko w ciężarówkach... klosze/ lampy na zawiasach
  22. Super sie w nim wymienia żarówki z przodu .... jeden z najlepszych patentów Co do auta to trochę ciasny ale to kwestia przyzwyczajenia... dobrze się prowadzi mocy starcza sam się zastanawiałem czy kupić... a w opcji z podwójnymi szybami świetnie wyciszony Polecam..
  23. Lisek odpowiedział fanlan na temat - Tipo, Croma, Tempra
    Wystukać z tektury
  24. > ktorej fizyki? Powyżej 260 km/h te fotoradary nie dają rady
  25. Lisek odpowiedział fanlan na temat - Tipo, Croma, Tempra
    Ja w Stilo raz to miałem sprawdzane przy 240 tyś km i nie było konieczności korekcji

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.