Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. > Problem powszechny i raczej odpuść sobie smsy. Jest mało telefonów z którymi sms działa i są to > zwykle stare modele. Ciesz się że łączy twój tel. jako zestaw głośnomówiący bo też są telefony > które mają z tym problem. > Ps. Masz jakieś mapy do B&M NAV, w miarę aktualne? Ja do swojej Cromy zamówiłem zestaw CK-200 od Noki a wywalę CK-7 bo mi 2 telefonów nie obsługuje i coraz częściej sie łapie na rozmowie przez telefon a to mnie będzie kosztować znacznie więcej niż te 300 zł na zestaw
  2. > To daje nam z miliard kombinacji. Do tego wzrost stłuczek spowodowanych rozglądaniem się przez > Akowiczów i spadek PKB Cel uświęca środki .... ja szukam klap z lampami
  3. > No tak patrząc po uszczelkach to linia powinna być równoległa do przeciwległej. > Odblask jest spory. Przyczepa chyba odpada bo raczej (nie wiem czy w Szwajcarii także) odblak byłby > trójkątny. > Vany i dostawczaki zazwyczaj mają światła długie ale wąskie, żeby nie zabierać powierzchni drzwi > załadunkowych. > Być może to mniejszy lub większy autobus? Martwi mnie to białe szkło.... jest przezroczyste więc albo to co było za nim odpadło albo jest to jakaś nowa lampa lub co gorsza "tiuningowana" a takiej to na pewno nie znajdziemy Zaczyna mnie to wciągać
  4. > Dobra robota z tą rekonstrukcją, ale mam uwagę. > Poprowadziłeś pod złym kątem, sugerując się tym , że w specyficzny półokrągły sposób się odłamało. > Spójrz dobrze na odcienie krawędzi oraz na rewers elementu dołączony do postu pierwotnego. > Moim zdaniem kąt powinien być tak jak wklejam poniżej - niekoniecznie aż tak, ale w taką stronę: Raczej nie bo linia idzie prosto - uszczelki ( zdjęcie z odwróconą lampą... )
  5. Wydaje mi się, że lampa ta pochodzi z tylnej klapy ( świadczy o tym bardzo mały promień zagięcia lampy ) więc trzeba szukać w autach z dwuczęściowymi lampami i z klapą. Do tego biała całkowicie przezroczyste szkło lampy cofania świadczy że auto jest w miarę nowe, nie starsze niż 2007- rok A to moja fantazja
  6. Duży kraj, duże odległości, dużo bezdroży więc i duże auta Europa wyasfaltowana jest więc i potrzeb nie ma takich.... Dla mnie osobiście takie auta sa bardzo niepraktyczne ale sąsiad ( w sumie to sąsiadka jeździ na zakupy - do centrum handlowego ma 500 metrów a do kolejnego Hipermarketu 2 km ) który parkuje w tym samym garażu podziemnym nie narzeka i użytkuje Nissana Pathfindera ale on to przynajmniej mieści się na miejscu parkingowym w przeciwieństwie do nowej A8 innego "sąsiada" bo ta to wystaje
  7. > nowy może nie jestem, ale croma jest nowa. > 2005r Witamy nowych staruszków
  8. > Wszystkie szyby przyciemnic tego brakuje Już wiem..... bagażnika brakuje
  9. > wiec trzeba bylo załozyc letnie buty Czegoś mi w tej Insygni brakuje
  10. > Pewnie auto wyprodukawane pod koniec 2006 a w salonie pokazało się na początku 2007. Całkiem możliwe tylko, czy napisy przyklejają w ASO czy w Fabryce? może to szczegół ale warto dokładnie obejżeć tył
  11. Fajna.... choć rok produkcji 2006 a napis CROMA po prawej sronie klapy ...
  12. Lisek odpowiedział Supaplex na temat - Motokącik
    Jeśli nic nie pomoże i felgi będą zółte/czarne to benzyną ekstrakcyjna na szmateczce.. i felga jest jak nowa bez wysiłku ale to ostateczność bo potrafi i lakier rozpuścić wiec trzeba używać jej z głową
  13. > Ja też... > Sezon rowerowy rozpocząłem już 3 tygodnie temu.... Nie no jeszcze bym sie nie odważył u mnie ścieżki rowerowe pokryte śniegiem a na nich saneczkarze i narciarze w tym ja
  14. > już się dowiedziałem... są dwa rodzaje klocków przód. Różnią się o długości coś koło 1,5mm i po > szerokości 0,5m Nie jest tylko jeden rodzaj klocków i nie mam możliwości założenia innych z przodu. Natomiast należy pamiętać że fiat na początku produkcji montował większe tarcze w 150-tkach a dopiero po 2006 roku zmienił i w modelu 150 KM wstawiał od 120 KM czyli właśnie 285 mm. Balszki o jakich piszesz są i z przodu i z tyłu. Hamulce w Cromie Katalog Ferodo FDB4188 : Brake Pad Set, disc brake Fitting Position Front Axle Height 1 (mm) 69,5 Height 2 (mm) 70,5 Length (mm) 155,1 Quality FER4432 Thickness (mm) 20,52 Weight (kg) 2,0
  15. Lisek odpowiedział jaro190 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Masz może rozpiskę pinów connect nav+ do Cromy bo będę musiał podłączyć koledze, a gdzieś > zapodziałem swoją rozpiskę. > Chodzi mi głównie o podpięcie zasilania. Mam ... zobacz w załączniku 286736756-navigation.pdf
  16. Lisek odpowiedział jaro190 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > I gitara, za to Cię lubię, niezłomny > W obecnej navi mapa Polski zajmuje 60 MB, cała Europa 1,6 GB to dopiero kompresja Nie wiem jak oni to robią bo w Noki ta sama mapa Polski zajmuje ponad sto MB a przecież dostawca jest ten sam NOVATEQ
  17. Lisek odpowiedział jaro190 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > To co zmieniasz soft? Nie... przywiązany jestem do starego brakowało by mi tego ekranu .... > Zgadza się RT3 ma więcej map i zajmuje mniej miejsca. Postęp? Kompresja
  18. Lisek odpowiedział jaro190 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    Sprawdziłem u siebie i RT3 na starym sofcie nie pracuje.... ale cos mnie gryzie bo ta RT3 to ma czterysta MB i zawiera wschodnia Europe a ta która ja mam to ma ponad pięćset MB i tylko Polskę
  19. Lisek odpowiedział jaro190 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Moje doświadczenia są w 100% pozytywne > Wygląda na to że wkrótce znowu to będę robił A co kupujesz nowa Cromę
  20. Lisek odpowiedział jaro190 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Są, mówiłem już kiedyś, ale żeby zadziałały to obawiam się że musisz zainstalować nowy soft, a tego > nie chcesz To gdzieś mi ta informacja umknęła A pozwolisz że sprawdzę na starym
  21. Lisek odpowiedział jaro190 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Normalnie nagrywarką x 10. RT3 do francowatych, jest chyba 11płyt całej Europy. To są jakieś nowsze mapy? I nic się nie chwalicie Czego należy szukać?
  22. A ile mi tego lakieru ubywa po takiej polerce... jeśli mam 90 -140 Ja jak widzę że się to papierem ściernym jedzie to mnie mrozi Ojcu swego czasu tak wypolerowali forda Escorta że z czerwonego zrobił się matowy a miejscami biały
  23. > okolo 150-200zl W Wejherowie 50 zł dwa lata temu brali a w Gdyni 100 zł ... czas to jakieś 15 minut wszystkiego a dokładność to juz zależy od typu hamowni i stanu sprzętu ale w Stilo wszystko się pokrywało ... 115 KM miałem na starcie i 155 KM na mecie
  24. > Witajcie, czy jakos mozna sprwadzic poza hamownia, czy silnik jest dlubniety??? > Albo 120KM jest takie wyrywne, albo makaroniarz dlubal cos wczesniej:) Ale dlaczego nie chcesz hamowni... tam dowiesz się ile tak naprawdę jest "wart" i co potrafi twój Fiacik
  25. > Skorzystam raczej z usług tej firmy: > renowacja felg > Wcześniej piaskują felgi, później lakierowanie proszkowe. Musze również coś zrobić z lakierem bo mi odłazi płatami na felgach...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.