Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. Przeczytałem to co opisałeś i faktycznie problem jest... odchyłka rzędu 50% między kompem i faktycznym spalaniem to bardzo dużo... może sąsiad podkrada Ja kiedyś ojcu benzynę do motoru podbierałem więc nie jestem No ale na poważnie: Należy zadać sobie więc pytanie kiedy do takiego zdarzenia może dojść... ->Praktycznie tylko wtedy gdy komputer ma zaniżone wskazanie ciśnienia na szynie - czyli czujnik ciśnienia paliwa CR wskazuje mniejsze ciśnienie niż rzeczywiście jest i w efekcie leje więcej paliwa w określonym czasie niż faktycznie zapisano w kasecie silnika ->Druga możliwość to lejące końcówki kiedy w określonym czasie przelatuje przez wtryskiwacze 50% więcej paliwa niż faktycznie powinno się lać .... ale to sprawdziłeś i wymieniłeś w serwisie BOSCHA więc tu raczej nie spartolili i założyli poprawne końcówki do twojej wersji a nie to co mieli ->Trzecia możliwość to taka że masz podpięty BOX=TIUNING pod ten czujnik.. i sam siebie i komputer oszukujesz ->Czwarta możliwość to wgrany wirus do kasety silnika z skopanym softem... ->Piąta to takie że masz założone większe koła... obwód koła czyli auto pali tyle co powinno ale tym masz za mało km na liczniku No to tyle... Wszystkie inne opcje typu przepływka, hamulce, skrzynia, rozrząd itp nie mają znaczenia ponieważ wpływają na zużycie paliwa a nie na różnice między faktycznym spalaniem a tym z kompa
  2. Lisek odpowiedział johnny_b2 na temat - MotoSport
    > Wiec co? Wyscig zepsutych pit stopow? > Hamilton sie naslucha dzis wieczorem od kolegow z teamu Oj tam oj tam... jeszcze chłopak nie przywykł do nowego
  3. Lisek odpowiedział SebaaMax na temat - Motokącik
    > Potrzebuję opini na temat tego oleju. Podobno jest bardzo dobry - szczególnie dla zimnego silnika, > ale czy warto zmieniać dotychczasowy? Obecnie leję Motula Mam ... leje do siebie Dokładnie ten.... auto jeździ odpala, pali około 6 litrów/100 ON więc jak dal mnie OK... Nie widziałem gładzi cylindrów ani wałków więc co on tam robi to nie wiem i czy jest lepszy od Xado 0w40 lub Mobila1 którego przedtem lałem to nie wiem Dodatkowo mam w skrzyni tego samego producenta i tu różnica jest znaczna na + ..
  4. Witamy witamy ..... dobry wybór jedna z najładniejszych opcji - kolor tapicerki + nadwozia Nie rozumiem jechałeś kupić POLSKIE auto za naszą zachodnią granicę Co do auta to mam jedno pytanie ... a dokładnie chodzi mi o kratki grilla... One są całe niklowane u góry i u dołu czy to taka inwencja twórcza U mnie grill górny ma niklowane tylko te wzdłuż "wzmocnienia" a tu całość
  5. Lisek odpowiedział Zuraw na temat - Motokącik
    > Jak wam się widzi poniższy projekt?: > Dla porównania neico usportowiony oryginał: Jestem na NIE
  6. Lisek 1. Raikkonen 2. Alonso 3. Vettel 4. Massa 5. Hamilton 6. Webber 7. Rosberg 8. Sutil PP Vettel
  7. Lisek odpowiedział tomo75 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > W stanie ustalonym czyli po pełnym nagrzaniu (w tych warunkach ok 15km po 2-pasmówce) ma być > idealnie na połowie i nie opadać nawet o milimetr kiedy się zatrzymujesz na światłach. Jeżeli > widzisz, że temperatura Ci "pływa" w zależności czy jedziesz czy stoisz lub jeżeli nie > dochodzi do połowy skali po ok 15 km to znaczy, że jest problem z termostatem. Dokładnie tak jak wyżej kolega opisał
  8. > A czy gniazdo zapalniczki na tunelu środkowym też jest podświetlane? Tak.. Teraz obie u mnie świeca .... żaróweczka T5 ale można kupić diodowe to może dłużej potrzymają
  9. Lisek odpowiedział tom111 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > mokrofon dziala bo przez tel rozmawiam > chyba,ze do niej do paszcze do lusterka trzeba szczerzyc:)) Nie wiem bo z moją się nie dogadałem
  10. Świece żarowe zazwyczaj pod 200 tys km wytrzymują ... to zależy od cykli ON/OFF ale ja bym ich nie wymieniał prewencyjnie przy 120 tyś km ... i tak jak któraś padnie to poinformuje nas centralka o tym komunikatem na desce a w MJTD te świece sa bardziej dla ekologi niż do odpalania... Pracują jeszcze nawet kilka minut po uruchomieniu silnika aby wspomóc samozapłon w silniku Diesla Jak padnie jedna to wtedy wymienić ale wszystkie...
  11. > Dobrze że wyjechał wcześniej bo teraz to tak sypie że ja pier..... chyba najmocniej tej zimy Niestety u mnie Syberia sie zrobiła w 3-wsi
  12. Lisek odpowiedział tom111 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > no to moje nawigejszyn, czy redioł nie rozumi babsztyl > mam ustawiony jezyk eng/eng i ni w zab... Może masz mikrofon odłączony... Telefon działa ?
  13. > bo? Bo miałem w Stilo... NGK nie są to złe świece mi 100 tyś km wytrzymały i sprzedałem auto więc nie wiem ile max... w teście na grzanie są wolniejsze o około 1 sekundę od Boscha i sa czerwone a Bosche białe po nagrzaniu ... czytaj Bosch ma wyższa temperaturę... test robiłem sam
  14. > A czasem nie o Beru chodzi? Tak pomyliłem z producentem termostatów... ale jego również polecam
  15. > Ale zima się zrobiła śnieg zamiast sypać to wali normalnie chyba z centymetr przybywa na minutę jak > tak dalej będzie to jutro z metr śniegu jak nic Co ty gadasz w 3-wsi nic nie pada
  16. > Wierzymy Fiatowi, że jest 62 litrowy Nie wiem czy ten zbiornik nie jest od OPLA ... GM wiec trzeba mieć ograniczone zaufanie ja najwięcej zatankowałem 59 litrów a najwięcej na jednym tankowaniu zrobiłem 1085 km
  17. NGK nie polecam ... lepsze żarowe robi BOSCH lub BERU sie poprawiam
  18. > Taki przycisk jest jak masz blue&me. Jest w tym samym miejscu gdzie mute,( czyli przekreślony > glośnik )w stilo. Aaaa to nie mam u mnie jest tam przełączanie ekranów w navi ..
  19. Lisek odpowiedział marekpast na temat - MotoSport
    > Zawsze to dobrze posluchac madrego i rzeczowych argumentow, dlaczego bolid musi byc otwarty. Z punktu widzenia aerodynamiki masz rację w 100% ale myślę że tu bardziej chodzi o tradycję i to że gogle były na początku jedyną osłona i tak ma pozostać.... Kask tak jak w motocyklu ... bo w przeciwnym razie F1 upodobni się do innych serii wyścigowych których jest mnóstwo i które nawet są szybsze od F1 ...* ( Vśrednia). Gdyby chodziło o ciągły rozwój to nadal mielibyśmy ABS/ESP.. silniki turbo o mocy ponad 1500 KM i napęd na 4 koła a do tego układy dyfuzorów i nisko profilowe 20 calowe koła... a przecież tego żaden z kierowców by nie wytrzymał. Za duże przeciążenia i za duże konsekwencje w przypadku wypadnięcia z toru
  20. > Znajdzie się ktoś chętny do pobawienia tym guziczkiem Nie wiem o co chodzi... może SRC? nie kojarzę takiego klawisza u siebie Tu masz od Stilo ...
  21. > no ja te zwyklasy wlasnie na te big opaski zmienilem No tak bo ty masz tam takiego wirusa że i węże trzeba było zmienić na specjalnie zbrojone bo pewnikiem ciśnienia nie wytrzymywały
  22. > jakie zauważyłem to że ludzie jeżdżą ostatnio zdecydowanie wolniej i spokojniej niz w zeszłym > roku. A to skutkuje wiekszym komfortem jazdy, poprawą bezpieczeństwa, mniejszym zuzyciem > paliwa i mniejszym hałasem No właśnie w tym jest problem bo skoro mniej spalą paliwa to jeszcze mniej wpłynie podatków i tym bardziej trzeba będzie jak to napisałeś "strzyc" Quote: zapotrzebowanie na benzynę spadło (w porównaniu z rokiem 2011) o 5%, na olej napędowy (używany głównie w budownictwie i transporcie) aż o 9%.
  23. Lisek odpowiedział marekpast na temat - MotoSport
    > Lipa. > Ciagle zmiany, ale nic na lepsze. > Ragulamin F1 moglby zmierzac w kierunku zamkniecia bolidu. Zdecydowanie tak i do tego wycieraczka przednia i bagażnik na z tyłu i kierunkowskazy coby było wiadomo ze chce wyprzedzać .... a o spryskiwaczu i płynie zapachowym zapomniałem
  24. > Jeśli potem nie użyjesz umiejętnie kombinerek to i owszem będą jednorazowe Ja bym raczej polecił obcęgi do ponownego zaciśnięcia Ale lepiej już kupić dobrą opaskę i ładnie zacisnąć śrubokrętem
  25. olej w skrzyni

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.