Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. Zobacz tu ... Raz udało mi się wepchnąć 59 litrów Najdłuższy odcinek na jednym tankowaniu to miałem 1085.0 km i weszło mi po tym dystansie pod korek tylko 56.42 litra ON
  2. > Więc muszę wziąć nożyk w garść i do roboty > Dzięki za informacje i manuala Proszę bardzo....
  3. > chu chu ha na zachodzie wróciła zima - cały dzień sypało U mnie za oknem rano -7 C i zaspy... bez łopaty ani rusz... idealne warunki na letnie oponki... już kilku dzisiaj po rowach widziałem
  4. Lisek odpowiedział m1a1r1 na temat - Stilo
    > Mam problem z podłączeniem tempomatu. Przeczytałem instrukcje opracowaną przez Liska & Yahoo 73 > sprawdziłem czy mam białą wtyczkę pod kierownicą - nie, kupiłem manetkę i nastawiłem się na > lutowanie. Okręciłem pokrywę akumulatora podniosłem bezpieczniki w poszukiwaniu kostki D4B > (brązowa), a tu tylko czarna i okazało się że należę do czwartej grupy nieszczęśliwców nie mam > brązowej kostki. Pomóżcie skąd mogę poprowadzić przewody, aby to zadziałało, mam wersję 1,9 > multijet rocznik 2007. RATUNKU !!!! Tak jak w Bravo ..... Bezpośrednio z kasety silnika
  5. > Z racji tego, że audio w Cromie nie przypada mi do gustu (po audio Bose w Lybrze wiem, jak może > grać w aucie...) to czy ktoś z Was bawił się w ulepszanie (skuteczne) dźwięku w Cromie bez > systemu HiFi? Tu moje wypociny
  6. Lisek odpowiedział tom111 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Tak i wyłącza się jak zgasisz silnik. > Radio jest prawie na swoim niejscu, tylko panel musiałem zdemontować. Obsługa tylko z kierownicy, > ale na wyświetlaczu między zegarami są wszystkie informacje z radia i B&M żyje No to brzmi coraz lepiej....
  7. Lisek odpowiedział fanlan na temat - Tipo, Croma, Tempra
    Poczytaj tu.... I tu zobzcz .........
  8. Lisek odpowiedział tom111 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    A jak to sie włącza? Po przekręceniu stacyjki czy jakoś inaczej i co z radiem FM / wzmacniaczem na głośniki ... ?
  9. > Saperki tez nie wyjmuj jesli masz takowa Panie podstawa to worek żwiru
  10. > 2013 RAV4 Jakoś strasznie toporna ta deska i te przełączniki ..... Lata świetlne od tego co jest obecnie
  11. > dzis w tvn mowili ze nastepnym tygodniu ma zawitac wiosna w PL Powiadasz więc nie będę łańcuchów śniegowych puki co wyjmował z bagażnika
  12. > Ja juz letnie załozylem, a za 2,5 tygodnia do Polski jade > Jeszcze sie przeprosze z zimowkami Może do tego czasu przyjdzie wiosna ale na razie zapowiadają straszne śnieżyce w całej europie więc lepiej nie wyjeżdżaj nigdzie
  13. > U mnie od 2 dni pada deszcz > Ale cieplo +12*C A u mnie rano -5... a ma być -14 i zapowiadają śnieżycę więc zima powraca
  14. Lisek odpowiedział frynas na temat - Tipo, Croma, Tempra
    A jest to wersja nowsza dla Cromy po lifcie ?
  15. > W przyszłym tygodniu zrobię test pełnego zbiornika. Croma ma źle ustawiony poziom rezerwy co wielokrotnie doświadczałem... jak zapala sie kontrolka to jeszcze 200 km cykniesz.. nawet jak wskazówka opadnie na spód to i tak masz jeszcze 4 litry...
  16. > Hmmm.... > ????? co myślicie? > EDIT: > Nabieram pewności
  17. > Witojcie Mam Mikody nacinane i nawiercane w aucie o masie ponad 1,5 tony... i 150 KM.... przedtem miałem w Stilo 155 KM i powiem tak to bardzo dobre tarcze ale do miękkich klocków Ferodo Premier... nie nadają się do twardych klocków... to je zabije bo są miękkie ... nie prawdą jest, ze klocki szybciej się zużywają... dużo lepiej auto hamuje z prędkości max do 0 i to nie raz a kilka razy pedał nie twardnieje ... mokre tarcze również świetnie hamują... Wymieniałem z przodu przy 75 tyś km teraz mam 113 tys km i nadal nie wymagają wymiany moje mikody
  18. > to NIE jest civic - zjadło mi się poprzedni słówko NIE - wymiary się nie zgadzają - lampa civica > 21cm, tutaj fragment 28! To szukamy dalej
  19. > tylko 1 post wyżej wystarczy spojrzeć....już wiemy, że to civic No właśnie nie do końca... tam na żółto zaznaczyłem to co mi nie pasuje ale może jest jednak jakaś podróbka tej lampy
  20. > Zapomniałem że masz connecta Z tego samego powodu musiałem się pozbyć swojego CN+, ale chodzi mi > teraz po głowie pewien szalony pomysł jak raz na zawsze rozwiązać problem navi i aktualizacji > map Jestem ciekawy co ty tam wsadzisz za tablet
  21. > przecież masz B&M w szufladzie No właśnie mam ale co mi z tego .... ja potrzebuje coś co będzie pracować z 2 telefonami a tego co mam w szufladzie pod nic nie podepnę... to znaczy w Navi nie mam wejścia AUX więc a nie mam ochoty przerabiać wszystkiego.... Wstawiam Ck-200 i mam wszystko co potrzebuje
  22. > O ile dobrze rozumiem, problem jak wyżej jest możliwy, spalanie rzeczywiste jest dużo inne niż > wynikające ze wskazań kompa pokładowego? Jak zatankujesz do pełna to sie dowiesz....
  23. > Nie wiadomo czego się trzymać, może blenda, może nie. Terenówki typu Land Cruiser mają lampy > wysoko, ciężarówka by sie tam niby nie zmieściła Jadę się rozglądać Tego że biała część idzie w kierunku wyoblenia/łuku a w wszystkich lampach mamy odwrotnie ... biała cześć lampy cofania idzie w kierunku ostrych kantów bo jest dalej kontynuowana na drugiej części lampy w błotniku... W dodatku widać wyraźnie że czerwony odblask się kończy równo z białą szybką i tworzy bardzo regularny prostokąt... Może powinniśmy zapytać gdzie to się stało.... na placu budowy czy pod ekskluzywnym butikiem
  24. > Ja piernicze. Dawno nie mialem tak dobrej zagadki. No właśnie Puzzel

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.