Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. > Hmm ... patrząc na te zdjęcia byłym skłonny powiedzieć, że nie potrzeba lepszej definicji > chałupnictwa, czy produkcji garażowo - stodołowej. > Patrząc na te zdjęcia jakoś średnio wierzę w te szczegółowe testy karkasów (bardziej "Józeeek... a > druty nie wystajom ? E... nie dużo.") ani powtarzalność procesu produkcyjnego. Druty które wystają obcina się i szlifuje, opony zakleja - to nawet w jednym z programów na Discovery - Jak to jest robione - można zobaczyć odnośnie regeneracji opon Ale to jeszcze mały pikuś.... mają 4 opony zużyte każda od innego producenta, każda z inną datą produkcji, z innym indeksem prędkości i nośności - czyli z inną budową a wychodzą 4 idealne nowe identycznie niczym się nie różniące opony - toć to cud panie ... i jak sie tu ma zastosowanie prawa, że na osi muszą być identyczne opony?
  2. > Bardzo ciekawe to co piszesz, powiem więcej - mocno mnie zachęciłeś. Ecoopona w interesującym mnie > rozmiarze (225/40R18) kosztuje 155 zł! To jest 600 zł za komplet = bardzo tanio, bo 600 zł to > kosztuje jedna średniej klasy nowa 18'... Trochę się obawiam, bo jednak mam zakorzenione w > głowie, że tanie = bylejakie... Tak.... A potem czytamy lub widzimy lub co gorsza mimowolnie uczestniczymy: Quote: 20 maja o godz. 16. na trasie krajowej nr 92 w Kompinie w gminie Nieborów doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów i motocyklisty. Łowicka policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w wypadku uczestniczyły trzy pojazdy: Mercedes, Opel Astra i motocykl Yamaha. Pojazdy jechały w tę samą stronę, kiedy w pewnym momencie w Mercedesie, którym kierował 40-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, wystrzeliła opona. Jadący za nim Oplem 47-letni mieszkaniec Zgierza, próbował uniknąć zderzenia z fragmentami opony i zdecydował się na gwałtowne hamowanie.
  3. > \ > Ja mysle, ze maja zupelnie inne oczekiwania co do tych opon... > Balbym sie chyba "latac" po autostradach z wiekszymi predkosciami na opoanch bieznikowanych Na drogach szybkiego ruchu i na autostradach często mozna natknąć się na bieżnik ale bez koła
  4. Lisek odpowiedział maagog na temat - MotoSport
    > Kontrowersje pozostana a 3 tytul wedruje do Sebastiana. Nuda. No to tylko czekamy na oficjalne wyniki naszej zabawy i wręczenie pucharów: wróżbity i wróżki roku 2012 w F1
  5. > Chyba mnie źle rozumiesz... dobre nie oznacza najbardziej reklamowane i najdroższe. Dokładnie to samo twierdze >Zobacz co mam > na lato założone i uważam, że są to bardzo dobre gumy. > Nie uznaję w tym zakresie szukania oszczędności w używkach lub nalewkach i tyle. Nie stać mnie na > opony do samochodu, to nie stać mnie na ten samochód - trzeba zmienić na tańszy w utrzymaniu. > Ale Polak ma - zastaw się, a postaw się Przykład z życia: Kilka lat temu znajomy Ojca kupił Audi ale nie starczyło po opłatach na opony zimowe więc stwierdził że przejeździ na letnich.... nie przejeździł - na przejeździe kolejowym zderzył się z szynobusem, a może drezyną - nie pamiętam... nie lepiej było kupić tańsze auto i oponki zimowe..... Używane opony to loteria ... może ktoś przejechał 100 km bez powietrza, może są po wielkim buuum ( uszkodzone włókna, itp ) a może po prostu są dobre tylko przeleżały w magazynie kilka lat .... nigdy nie będziemy do końca pewni kupując z aukcji a ci którym przednia opona wybuchła w trakcie jazdy wiedzą,że nie można utrzymać kierownicy w dłoni .... to samo bieżnikowane - za dużo tych bieżników widuje na autostradach i drogach szybkiego ruchu. Kupcie nowe opony dobrej marki - nie koniecznie premium i będziecie zadowoleni....
  6. Lisek odpowiedział maagog na temat - MotoSport
    > Luźny chłopaku GPS-a powinni mu zamontować lub może przyzwyczaił się do pilota w rajdach Tak czy owak jest na trzecim miejscu i za to wielkie brawa..
  7. Lisek odpowiedział pp505 na temat - Stilo
    > Trochę powisiało, sam sobie odpowiem, > odpowiedział do końca, czarną magie trzeba trzymać w tajemnicy:-) Nie jest to czarna magia ale faktycznie nikt ta wiedzą nie chce się dzielić... Możesz ściągnąć jeden z wielu programów do odczytywania map z silnika i również zgrać wsad z sterownika... dla JTD 115 jest to w miarę proste... mam gdzieś nawet kabelek do tej zabawy... Często porównuje się silniki po modyfikacji softu z usuniętym EGR-em z silnikami przed modyfikacją.. prawda jest taka, że można wydusić z silnika więcej i spalić mniej.... dzisiejsza elektronika ma przedewszystkim chronić środowisko a nie oszczędzać paliwo... taki paradoks wyszedł bo było łatwiej... ale i to sie już kończy i producenci ograniczeni emisją CO2 zaczynają kombinować tak aby mniej spalić i mniej zanieczyścić . Ja jestem jednym z niewielu którzy twierdzą że ERG jednak nie jest taki zły i trzeba go czyścić, dbać i nie zaślepiać - co najwyżej przyślepić ...
  8. Tak czytam co tu wypisujecie.... Moim skromnym zdaniem w tak ciężkim aucie jakim jest Croma i w dodatku nie rzadko z silnikiem 200 KM oszczędności na oponach to igranie z kostuchą... Osobiście uważam, że opona jest jednym z najważniejszych elementów w aucie o ile nie najważniejsza... ( mam dylemat z hamulcami ). Czy będziecie mieli przyczepność...? Ja pamiętam jak kiedyś ojciec miał w swoim Fordzie opony. Nie pamiętam marki ale bieżnik był nie do zajechania z 7 mm i co z tego jak ruszałem to koła buksowały jak hamowałem to piszczały... a auto miało zawrotną moc 55 KM ....
  9. > Z tym ostatnim to już nie przesadzajmy. Te silniki to konstrukcje PSA, raczej mało problemowe wśród > common raili. Na szczęście Ford poszedł po rozum do francuzów i nie odkrywał CR po raz drugi. na pewno nie jest z tymi silnikami tak źle jak było w MK III...
  10. > Widziałem, czytałem. Chciałem podpytać właśnie przez pryzmat skrzyni automat. > Moją uwagę zwróciły: > - Vectra C, > - Ford Mondeo, > - całkiem podoba mi się Croma, > - no i ew. V50, ale to byłby większy budżet. > Wszystko powyżej 2008. Chyba Croma najtańsza z tego towarzystwa.. V50 poza budżetem... vectra C prawie to samo co Croma ta sama płyta i jesli silnik 1,9 CDTI to w 80% to samo - ale w wersji Combi ma większy rozstaw osi o 7 cm i jest dłuższa od Cromy - bagażnik jest bardziej ustawny. vectra i Croma po 2007 roku juz pozbawiona problemów z początku produkcji... skrzynie automatyczne japońskie... Ford ma najlepsze zawieszenie i chyba największy bagażnik w wersji Kombi z towarzystwa... ale z silnikami to tak różnie bywa.. bardzo delikatny i wrażliwy układ CR w Dieslach... Co do Cromy to radze sie najpierw przejechać bo nie wszystkim jak zauważyłem odpowiada ta pozycja za kierownica ( niektórzy twierdzą że kierownica jest krzywo i nie mozna jej poprawnie ustawić, inni, ze nie mieszczą się w środku - głowa wadzi rant drzwi, jeszcze innym nie odpowiada ten kanapowy styl ... ) i wysokość nadwozia 1,62 metra... najwyższa. Więc tu przestrzegam i zachęcam do testu przed kupnem.. coby nie było płaczu
  11. Lisek odpowiedział maagog na temat - MotoSport
    > Jak jedyny w F1 chciał pocisnąć ostrym skrótem hehe I prawie sie udało...
  12. Lisek odpowiedział maagog na temat - MotoSport
    > masa i mechanicy ferrari bardziej plakali niz ferdek Przynajmniej nie pogubili się tak jak mechanicy Vetela.... Jak dla mnie to mistrzem jest KIMI .....
  13. Lisek 1. Hamilton 2. Alonso 3. Raikkonen 4. Webber 5. Button 6. Massa 7. Schumacher 8. Grosjean PP. Hamilton
  14. > Ja w kazdym aucie zmieniam co 10 tys km, niezaleznie czy jest nowe czy stare. Jedyna słuszna odpowiedź... Robię identycznie
  15. > aaa właśnie. Było jakoś tak, że ważyli bolidy przed wyścigiem i któryś zespół wymyślił hamulce > chłodzone wodą, gdzie całą wodę wywalali zaraz po starcie i zyskiwali z 50kg. A może to chodzi o ten przypadek z Robertem - gdzie opróżnienie gaśnicy spowodowało, ze był za lekki
  16. Lisek odpowiedział murzynek na temat - MotoSport
    HAM VET ALO MAS BUT RAi
  17. > http://otomoto.pl/fiat-croma-1-9jtd-vat-23-9700zl-netto-C26916843.html > ciekaw jestem co mu sie stało:) miał buum.... naprawiono blacharkę i trzeba jeszcze 3,5 tyś na deskę z poduszkami dać
  18. > zrobiło się zimno, więc odświeżam temat... > zlokalizował ktoś może to dodatkowe ogrzewanie w Cromie, Ja nie.... mam to co założyłem...
  19. Lisek odpowiedział murzynek na temat - MotoSport
    > Dla mnie też. Spokojnie sobie po szklanej pułapce oglądne wyścig. A tak by było ciągle nad uchem > "tata włacz mi bajkę". Ja na RTL-u na TV w PIP-e sobie włączę z szklaną pułapką 2 coby ne zatracić łączności z Polszmatem... Emisja w internecie jest z kilu minutowym opóźnieniem... no i do tego jeszcze kilku minutowe opóźnienie lub raczej brak refleksu komentatorów w Poszmacie
  20. Lisek odpowiedział murzynek na temat - MotoSport
    > Jest gdzieś w necie live ? - na polsacie niema link
  21. lisek 1 Vettel 2 Alonso 3 Hamilton 4 Räikkönen 5 Button 6 Webber 7 Massa 8 Kobayashi PP Vettel
  22. > Kto ma polskiego ducha - kupuje tylko MALUCHA! Kota ma kota-kupuje peugeota! Kto ma germańskie > geny-kupuje volkswageny! U kogo słaba wola-kupuje merola! Kto się trzasnął w potylicę- kupuje > BeeMWicę! Komu wszystko koło d... lata-kupuje fiata!
  23. > U mnie jakos tak wyszlo przy naklejaniu ze wycieraczka ja zaslania Ja też nieprofesjonalnie ją nakleiłem i wycieraczka nieszczęśliwie zasłania ją.... bardzo ubolewam nad tym faktem
  24. Lisek odpowiedział przemty na temat - Motokącik
    Mam Osram Nightbreaker Plus stosuje... od lat Osram Nightbreakeri te z "+" sa może o 50% trwalsze od tych poprzednich. Z "+" mam 2 komplet te świeca od 9 tyś km Niestety H7 wiec
  25. > Trochę przegięcie z takimi numerami . Chyba na stare lata wrócę do patentu który zawsze miałem w > 125p i Polonezie - tablica na zawiasach! Tam było łatwiej to zrobić, bo tablica była pod > zderzakiem, ale jak wojna to wojna i wszystkie chwyty są dozwolone. Jak oni walą poniżej pasa, > to ja też . tylko nie zapomnij o naklejce z numerem na szybie... juz nie jeden zapłacił nawet bez tablic..

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.