Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. > 175 Nm, jakieś 10,4 do 100 km/h i 192 km/h v-max > Według danych Croma 120 : > Prędkość maksymalna: 195 km/h - - - > Przyspieszenie (0 do 100km/h): 11,3 s - - - > Osiągi będą porównywalne, zarówno Mjtd w Cromie jak i silniki TSi wychodzą zwykle z ,,giftem'' z > fabryki, trudno wróżyć z fusów, do setki powinno być dobrze później .... sam nie wiem . To całkiem ładny moment obrotowy jak na taka pojemność ... to mniej więcej tyle co silnik 1,8 w benzynie wolnossący Croma w Dieslu nie będzie szybsza od 0 do 100-ki bo za krótkie ma przełożenia biegów i za mała prędkość obrotową max. Skoda 100-ke ma na 2-ce w Cromie trzeba 3-jke zapiąć.. a to już 1 sekunda więcej... ale jak już bym miał porównywać te auta z silnikami to myślę że 120 silnik MJTD nawet w tym ciężkim aucie jest bardziej dynamiczny niż 1,2... po zapięciu tej 3-ki już się dość dobrze toczy... do tych 150... potem wiadomo jednemu i 2-giemu autu zabraknie mocy. Ale większość i tak patrzy na ten silnik VW z perspektywy silnika od kosiarki a to już całkiem przyzwoity generatorek... Takie czasy... podobno do Mondeo teraz ma Ford wsadzić litrowy generatorek i też pewnie da radę
  2. > http://forum.autokacik.pl/files/286443992-2745845195_1.jpg Zaznaczyłem na rysunku rułkę, chyba z > dpf?.Jak ktoś tej rułki , nie ma to czyli dpf nie ma?? Tak ... jeśli tego nie masz ... tej rurki ...a masz sam tłumik - samą blaszaną puszkę to nie masz DPF-a Ta rurka jest połączona z przetwornikiem ciśnienia w komorze silnika gumowymi wężykami
  3. A jaki masz moment obrotowy w tym silniku ?
  4. > testowo odepnij wtyczkę... > ja tak zrobiłem 3 miesiące temu... i już zostało Nie... ja co 15-20 tyś km czyszczę to ustrojstwo ... taki już jestem
  5. Mnie uczono, ze to to samo...
  6. > Odpadła mi osłona termiczna na wydechu trzeba to zakładać czy raczej można jeździć bez niej. Ma też 2-gie znaczenie - osłona akustyczna końcowego tłumika... Skoro była to znaczy, że jest potrzebna. gdyby można jej było nie stosować księgowi już dawno by ją wycieli tak jak osłony silnika
  7. Mam Autocrafta i jestem zadowolony.... Kupiłem bo miał same dobre opinie w tym tu... Ale kupowałem bezpośrednio u producenta - stary ( może być inny ) trzeba kurierowi zdać...
  8. > jazdy , stwierdzil ze samochod zupelnie nie jedzie i 150km to calkowite minimum. Moje 150 KM przestało jechać od dołu... to znaczy wydaje mi się że już tak dobrze nie jedzie jak kiedyś... muszę EGR znowu przeczyścić...
  9. > Stancie na kresce Oj stańcie aby udowodnić coś tam coś tam
  10. > A jak tam spalanie?? 4l/100km bylo juz Pewnie już po wirusie wiec 6,5
  11. > dysponując odpowiednią wiedzą i oprogramowaniem...nie każdego Tak tylko tobie się wydaje... Już teraz mówi się w Szwecji aby wycofać pieniądze z obiegu i zastąpić w 100% elektroniczną płatnością.... Jeśli pojedziesz na BP zatankować i kupisz opony 19" do swojego auta to już wiem gdzie ciebie zaszufladkować... jesli kupisz Chińskie opony a zatankujesz na Auchanie to już w inna szufladkę ... oprogramowanie to za mało... uwolnisz się od telefonu i internetu... i nic więcej
  12. > I myślisz, że jesteś anonimowy i nikt nic nie może sprawdzić? Coraz częściej montuje się na zachodzie (u nas już niebawem ) pomiary średniej prędkości, układy identyfikacji numerów rejestracyjnych, do tego sieć komórkowa - już teraz służy do identyfikowania korków drogowych oraz średnich prędkości w nawigacjach - Targeo Nie ma sie co łudzić wszystko co kupujemy, co czytamy i przeglądamy w necie, do kogo dzwonimy, o czym rozmawiamy, gdzie przebywamy, oraz nasz stan zdrowia i kto wie co jeszcze jest w formie elektronicznej i każdego z nas można zaszufladkować...
  13. Lisek odpowiedział Stemplu na temat - Motokącik
    > Za czym ? Sorry chciałem napisać grillem
  14. > O Shiet dobrze, że sprzedałem, musiałbym spalić na placu, No wiesz widzę u ciebie jakiś brak tolerancji... A wiesz kto Skoda jeździ ... Takie oczywiste oczywistości sa czasami mało oczywiste
  15. > Chyba sprzedam Crome > http://www.se.pl/multimedia/galeria/9488...i-fiatem-croma/ Ktos powiedział, ze Croma jest bezpłciowa ....
  16. Lisek odpowiedział Stemplu na temat - Motokącik
    > Wiecie może co to za dynks Sąsiad ma w 7-mce i mocuje tam flagi ... ( jest BOR-owcem co by nie było że tak sobie sam ) Za atrapa chłodnicy powinny być jeszcze światłą czerwone i niebieskie ...
  17. > Widziałem już na żywo, bardzo fajne autko , a Ty zamiast zazdrościć, że mam Skodę pojedź do salonu > i się pozachwycaj SuperB w Kombi to ja bym ci zazdrościł
  18. > Taki widok mnie przywitał przy zmianie oponek... > ewidentnie tłuste > Nie rajcuje mnie postawienie auta na kołki i czekanie ma decyzję... > Jest szansa na wymianę "od ręki" ? > Paragon jest. Żadna ... Ja reklamowałem KYB jakieś 6 lat temu ... wystarczył paragon zakupu, dowód wymiany - pieczątka na gwarancji z przebiegiem od mechanika który to zmieniał i opis reklamacji - u mnie to wyglądało tak, że wylał kompletnie i mało się nie rozbiłem... kupiłem inne wymieniłem a ten zaniosłem do reklamacji - po 2 tygodniach dostałem zwrot kasy ...
  19. > no to go go lisek no Nie.... zostanę przy moich wydmuszkach... prędzej auto zmienię na 159 niż hamulce w Krowie .... Ja i tak nie używam
  20. > 305mm są cięższe, wyraźnie. Jednak nie ważyłem. Pewnie to kwestia producenta, ale zobacz, że różnią > się również żebrowaniem pomiędzy talerzami Tak jak pisze.. to zdjęcie jest warte więcej niż 1000 słów na ten temat
  21. Piękne zdjęcie porównujące 2 tarcze.... praktycznie mówi wszystko A jeszcze jedno pytanie dużo cięższe są te tarcze ( może ważyłeś ?)
  22. Lisek odpowiedział fanlan na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Informuję potencjalnych zainteresowanych, że pojawił się nowy AMSOIL w klasie lepkość 5w40 dla aut > europejskich nie posiadających DPF/FAP. To klasyczny syntetyk PAO o bardzo dobrych parametrach > i rewelacyjnej cenie. Powinien kosztować w Polsce w granicach 150-160 zł za 5L. > AMSOIL EFM 5w40 Full-SAPS Może sie przerzucę
  23. > W starych nie ma, ale skoro moje pokolenie jakos przezylo wojaze PKSem i Powiedz to tym z pod Kokoszek w Gdańsku
  24. Lisek odpowiedział matadorRS na temat - MotoSport
    > Vettel to chyba najwiekszy szczesciarz w F1. Szczęściu czasami trzeba pomóc... Porozmawiaj z Alonso on też kilka lat temu był szczęściarzem... a potem sie wydało
  25. > Dziwne, może coś źle robisz > Udało mi się w końcu otworzyć. Rozbieranie zamkniętych drzwi to niezła gimnastyka, ale jakoś > poszło. Wsio działa jak należy, chociaż nie jestem pewny co było przyczyną zablokowania. A liczyłem, że rzucisz trochę światła na tą sprawę... Może i robię coś nie tak ale z drugiej strony co tam zrobić można inaczej... nie wsadzisz kluczyka jeśli nie pociągniesz za klamkę do góry a przekręcając kluczyk nie czuję żadnego oporu w granicy 90 stopni... w sumie dwa razy to robiłem i za każdym poległem nie przeszkadza mi to ale gdyby się tak akumulator rozładował to miałbym pewien problem.... muszę sobie wyciągnąć otwieranie drzwi na zewnątrz i ukryć gdzieś... z drugiej strony często zdejmuje się wodziki z zamka aby złodzieje nie mogli otworzyć auta - jest to stara cygańska sztuczka która nie jedno auto ocaliła przed kradzieżą Więc wyjdę z założenia, że moje jest zabezpieczone

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.