Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

71mordor

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 71mordor

  1. Ciekawe tylko, jak to będzie kiedy dwie stare ba.. tfu. damy postanowią obrobić D trzeciej damie, stojąc niemal na krawężniku. Pojedziesz - "wymusiłeś" pieszym, zatrzymasz się, to będziesz stał aż skonczą temat! Pewnie znajdą się nadgorliwi polucjanci i bedą walić mandaty!
  2. Rzecz gustu! Ja staram się do takich właśnie jeździć!
  3. I co tu jest niejasnego? Flejtuchów motoryzacyjnych trzeba piętnować! Taką "naprawę" mogła zrobić sama na parkingu albo "zlecić" pierwszemu z brzegu sąsiadowi za browarka!
  4. Swoją drogą, korzstanie z telefonu poprzez kręcenie filmu jest zabronione, ale np. z kamerki w rejestratorze (trzymanym w ręku) albo w nawigacji już nie. No i gdzie jest różnica pomiędzy np. telefonem bez karty SIM służącym jako nawigacja a tabletem też będącym nawigacją (w którym może być SIM)?
  5. Przekraczam (również ciężarówką) ale nie robię afery jeśli ktoś z przodu jedzie przepisowo uniemożliwiając mi przekraczanie prędkości. Dla mnie istotniejsze jest żeby jechał jednym tempem. Jak znajdzie się odpowiedni kawałek drogi to go sobie wyprzedzę. Jak jadę ciężarówką to nic mnie nie rusza jeśli ktoś jedzie przede mną 80 czy 88 km/h. Ogólnie ciężarówką rzadko jadę na odcięciu, bo rzadko są ku temu warunki. A na drogach lokalnych nie pajacuję, bo zbyt wiele tragedii widziałem i nie chcę być "gwiazdą" Teleekspresu.
  6. Korki spowodowane zwężeniem jakoś mogę usprawiedliwić. Jednak za cholerę nie strawię sytuacji z piątku na obwodnicy 3M. Była kilka godzin wcześniej kolizja, auta zepchnięte ale... ...debil jeden z drugim (bo jak to określić inaczej?) MUSI zwolnić do 20-30km/h żeby sobie spokojnie obejrzeć te zepchnięte auta! Efekt: korek na pół godziny od 334km do 338km!
  7. O ile dobrze pamiętam przepisy, to obowiązku wyprzedzania nie ma! Pomijając fakt, że ciężarówka ma jechać max.80km/h, czy się mylę?
  8. 71mordor odpowiedział Fatal na temat - Motokącik
    Wymiana wgniecionego błotnika i lekkie zarysowanie krawędzi drzwi w ASO 2,2kpln we Fiacie 500! Dodam, że goowniana ozdobna listewka zderzaka kosztuje w F500 ponad 450pln czyli tyle co przyzwoita kamerka!
  9. W tym "strasznym" Clio II przejechałem tym silnikiem (80KM) 150kkm i sprzedawałem bez najmniejszych oznak zużycia, lub nadchodzącej awarii! Jedyne co, to zmieniałem olej zamiast co 30kkm, co 15kkm. Turbina też była OK, a straszono mnie, że idiota jestem, bo turbina mi padnie po 30-50kkm!
  10. Mnie też nie przeszkadza jak leci ze spadochronem! Jak wyprzedzam kolumnę TIRów z prędkością 140-150km/h i wbija się przede mnie pan z ciężarówki, bo on ma ogranicznik na 87km ustawiony, a kolega z przodu na 85km i MUSI go wyprzedzić, to wolałbym, że by za mną nikt 250km/h nie jechał. Ogólnie wolę jak nikt z taką prędkością nie jechał jak ja jestem na drodze. Przecież żadna bariera nie pomoże jak kolesiowi coś nie wyjdzie. Z takimi prędkościami to na tor zapraszam.
  11. Wystarczy po pijaku przysnąć z fajką, przysnąć z garnkiem na gazie, mieć wadliwy sprzet elektryczny i wiele innych przypadków. Chciałbym zobaczyć jak, po nawet niewielkim pożarze , naprawiasz mieszkanie w cenie puszki farby.
  12. Identyczna sprawa. Żonie koleś wjechał w bok auta. Tyle, że ja naprawiłem w ASO z AC w trzy dni. Bez rzeźbienia i kombinowania. Jak w sądzie uznają gościa winę, to już PZU będzie się kopało z jego ubezpieczycielem. A ja śpię spokojnie.
  13. Niektóre TU są w takim "spisku" że można naprawiać ze swojego OC, a oni (ubezpieczyciele) już się tam rozliczają. Ale chyba rzeba mieć stwierdzoną jednoznaczną winę. Inny sposób, to naprawa z własnego AC na szybko i po udowodnieniu sprawcy winy, obciążają jego OC. Tak teraz likwidowałem szkodę jak żonie koleś wjechał w błotnik pod marketem i się upierał (imho ze wstydu, bo masa ludzi się zlazła) że to ona w niego wjechała. Przednim błotnikiem i drzwiami w jego przedni zderzak! Naprawiłem z AC (mam ochronę zniżek więc wyrok sądu nic dla mnie nie zmieni) ale jak sąd uzna, że koleś jest winny to TU rozliczą się między sobą.
  14. OMG w których czipsach prawko można znaleźć, bo mi na autobusy jeszcze brakuje?
  15. 71mordor odpowiedział draco40 na temat - Motokącik
    Sorry, ale znam dwa kombi (Lacetti i Corolla) robiące w okolicach 5000km rocznie. Więc nie generalizowałbym.
  16. Z mocowaniami faktycznie, LIPA! Do 500tki mojej żony muszę używać ori albo Bosch inne to kicha .
  17. Potwierdzam, że DENSO (hybrydowe) to najlepsze wycieraczki jakie miałem. Pierwsze kupiłem do Sedici i po wielu wcześniejszych eksperymentach już innych nie chcę. Teraz jak kupowałem S-cross, były na pierwszym montażu. Po 26kkm nie wykazują oznak zużycia. Ich największy problem, to niewielka podaż. Do tej pory potrzebne mi rozmiary dostałem na Motointegratorze.
  18. 71mordor odpowiedział jahooo na temat - Motokącik
    O żesz! Często jeżdżę obwodnicą 3M! Ostrzegaj jak wyjeżdżasz! Nie chciałbym się spotkać z tobą jak koisz uszy jeżdzac z wyłączonym silnikiem. Tak na marginesie, to czym ty jeździsz? Ursusem C-360? U mnie przy wolnych obrotach musiałbym wyłaczyć radio, żebu usłyszeć silnik, a S-cross nie należy do najlepiej wyciszonych samochodów.
  19. Litości! Żuraw! Czy to forum do prezentowania takich poglądów!? Jakichkolwiek poglądów niezwiązanych z motoryzacją? Toż to nawet na HP tu się nie nadaje. Chcesz obrzucać inwektywami różne nacje to idż na jakieś forum neonazistów albo im podobnych i heja... Ja osobiście nie mam przyjemności czytania takich treści tutaj! EOT
  20. żeby było przyjemnie wyciskać wodę spod folii...
  21. > Dokladnie tak. Następny! A jak byś potraktował sprzedawcę, który (w skrócie ujmując) każe ci wypad robić, bo i tak cię na nowy samochód nie stać? Co? Pewnie zaraz napiszesz, że co tam... Że miał zły dzień... albo coś podobnego! Może miałem go jeśzcze na odchodne w d... pocałować? Na chamstwo odpowiadam taką samą monetą. Może frajer w następnej robocie się dwa razy zastanowi zanim coś palnie!
  22. > Przepraszam ale żeby tak zrobić to trzeba być skrajnym czereśniakiem. Nie zniżyłbym się do takiego > czegoś tylko po to by zamanifestować swoje urażone ego. Nie nazywaj mnie czereśniakiem, skoro nie znasz szczegółów sytuacji. Nie wiesz z jakiego powodu tak postąpiłem, a wyskakujesz jak guma z gaci. Czereśniactwem jest raczej obrażanie innych w takich oto okolicznościach!
  23. > U Mirków stoją duzo drozsze auta. Tak 2, 3 razy droższe. I takie Mirki też nie są w garniakach. > Sorry kolego ale jak by garnitur spdzedawcy mial decydowac o tym czy klientowi nagle wyskoczy z > tyłka 100 koła to każdy sprzedawca, nawet w warzywniaku, by tak byl ubrany. Nie moja sprawa za ile szroty u "mirków" są sprzedawane. Ja tam, jak napisałem, więcej niż 10-15kpln bym nie zostawił. Choć i to wątpliwe, bo w życiu w komisie auta nie kupiłem, choć oglądałem sporo (co z resztą przesądziło o mojej opinii). Kupując u "mirka" wisiało by mi ile pasków ma na dresie.
  24. > Czy zgodnie z prawem mogę w miejsce swiatel przeciwmgielnych (zamontowanych fabrycznie) wstawić > światła DRL? Jeśli łapią się na wymiary wskazane dla dziennych to czemu nie. Teraz nie pamiętam ile cm to jest ale w sieci jest.
  25. > Chcesz odpowiedniego ubioru od sprzedawcy. Czyli kupiłbyś gorsze auto od lepiej ubranego > sprzedawcy. Nie! Ale zdarzyło mi się wyjść z salonu (kiedy chciałem kupić samochód) gdzie sprzedawca mnie nie tak potraktował. Nie omieszkałem poinformować o tym właściciela podjechawszy nowym samochodem, kupionym w sąsiednim mieście. Takie są prawa rynku i tak działa konkurencja.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.