Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

1Marek1

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 1Marek1

  1. Ja naciągam na stopce bo posiadam i jest łatwiej ale to tylko kwestia przesuwania tylnego koła. Więc chyba centralka nie jest potrzebna.
  2. Nie do końca tak. Masz określoną kwote do wydania i patrzysz co możesz za nia dostać. Oczywiście istnieje też moda bo o przywiązanie do marki w przypadku elektryków chyba jeszcze za wcześnie. Nie mogę się za to zgodzić że wybierając jakieś rozwiązanie zupełnie nie patrzy się na koszty.
  3. Ale finalnie i tak wybieramy kierując się kosztami.
  4. I nijak się ma do nich : loud pipes save lifes.
  5. Mam identyczne miejsce na taras tylko wieksze (10x10 m) i tez skłaniam się w stronę estetycznej kostki. Drewno jednak nie jest odporne na warunki atmosferyczne oraz zarysowania od użytkowania. Deski platykowe mocno nagrzane letnim słońcem to tez raczej słabo. Tym bardziej że ja bedę miał ciemny (brązowy) kolor tarasu.
  6. Czyli jak ciągnę osobówka ciężką przyczepę campingową to bez tacho?
  7. Na ogrodzonym osiedlu to bym sie mógł zdecydowac ale na otwartym to nie. Ale to tylko moje zdanie.
  8. Przy słusznym wzroście zdecydowanie adv. Wygodna pozycja, motocykle z tych najwyższych. Dodatkowo zawsze można podnieść siodełko o obniżyć podnóżki.
  9. Ja bym kupował jak najlżejszy bo 125 nie grzesza moca. Ale ja nie jestem wielkoludem.
  10. Już mam takie. 2 litrowa benzynowa Laguna, wolnossaca. Silnik to produkcja Nissana , na łancuchu. Auto mimo 10 lat nie koroduje. Wymiarowo jest w sam raz- nie za małe i nie za duże. Sylwetka bardzo OK.
  11. Ja mam 50+ i nie tesknie za nowymi rozwiązaniami. Jakieś hybrydy i wyświetlacze na pól deski to nie dla mnie. Dlatego nie zamierzam sprzedawać swojej 2 litrowej laguny która jezdzi mi się swietnie.
  12. 1Marek1 odpowiedział Fili_P na temat - Kącik Motocyklowy
    Ja podobnie. Duzo latam po Europie i musze mieć dobre assistance a tylko to takie jest i kosztuje ile kosztuje.
  13. Wiem, wiem. Przecież Hajka dla żółtodzioba to też żart. Pozdro!
  14. Suzuki Hayabusa ! https://suzuki.pl/moto/hayabusa
  15. Nie, zresztą nie było tam żadnego płatnego mostu (ale byłem tam w 2019 motocyklem to może dlatego). Normalnie lecisz autostradą i nagle w poprzek masz szlaban. Ja akurat miałem otwarty ale zdziwienie było spore i trzeba ostro hamować bo przejazdy kolejowe nie sa tam równe.
  16. Na mnie największe wrażenie (z tych negatywnych) zrobił przejazd ze szlabanem na autostradzie z Bukaresztu do Konstancy. Rumunia uczy że nawet jak droga wydaje się super to w każdym momencie może być jakaś "niespodzianka".
  17. Nie tyle tłusta dupa co żel w kanapie!
  18. Może to kwestia motocykla i kanapy ale ja na swojej 650-tce zawsze robie ok 800-900 km na tranzycie, np Kraków-kaprun, Kraków-Tarvisio i nie jest źle.
  19. Nie widziałem takiej motocyklowej rekawicy.
  20. Mówiąc jeszcze krócej nie jezdzisz na moto to nie wiesz jak to ruszanie wyglada. Ale jak chcesz to mogę ci pokazać. Na naukę nigdy nie jest za późno!
  21. Ja w ogóle nie byłem świadomy że gadam regionalizmem!
  22. Jeździłeś kiedyś moto? Żeby zapłacić muszę ściągnać rekawice a potem je ubrać. I to jest ten czas którego brakło.
  23. Mądrego to i dobrze posłuchać. Ale dla czystości języka proponuję sprawdzić jak się pisze "chołota" A puszką będę jeździł jak zdziadzieję.
  24. Dzisiaj na bramkach miałem ciekawa sytuację. Podjeżdżam na motocyklu do bramki na A4 w Mysłowicach (jak Bóg przykazał grzecznie w kolejce) i zaraz przed kasą dojeżdza inny motocyklista z partnerka na siodle i staje równolegle obok po prawej bo ja przy kasie z lewej strony. Ja płace za siebie, szlaban idzie w góre a on rura do przodu i wyjezdża bez płacenia. Zanim ja ruszyłem to szlaban w dół i nie mam jak wyjechać. Kasjerka mówi że mam zapłacić za drugi motocykl a ja jej że gościa nie znam i się wepchał. A ona że mnie nie wypuści i idzie po ochronę. Za mna kolejka aut z wkur..mi kierowcami. Na szczeście gościu co się wepchał na motocyklu nie uciekł tylko odjechał dość daleko i czeka. Mówie ochronie że winowajca tam stoi i od niego niech ściągaja kase. Na szczeście motocyklista wrócił sie pieszo i idzie wyjaśnić sytuację, Ja do niego stanowczo co on wyrabia a okazało się ze to Francuz i po polsku nie rozumie więc oper też słabo wyszedł. Efekt taki że z 10 minut stałem jak ten słup na bramce za którą zaopłaciłem a za mna sporo wkur..ch kierowców.
  25. Sparawdż motocykl z szybka. Głowy nie urywa przy v>100 km/h i nie trzeba robaków zdrapywać z kurtki.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.