Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

1Marek1

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 1Marek1

  1. Co to za cruiser Ducati?
  2. OK. Zwracam honor
  3. Chyba "sześciennych".
  4. Nie, ale może dlatego że auto ma dopiero 4 lata i 60 kkm nalotu. Mam za to jedna uwagę- płyn w spryskiwaczach potrafi się mocno cofnąć do zbiorniczka tak, że trzeba długo włączać spryskiwacz, żeby płyn z powrotem prysnał na szybę.
  5. Przy normalnym użytkowaniu nie trzeszczy. A szarpać na siłe nie próbowałem.
  6. Głośnośc w aucie to pewnie kwestia silnika. Ja przy swoim 2.0 Pb nie narzekam, jest cicho nawet przy wysokich prędkościach. Skrzypienie w środku auta- u mnie przy 60 kkm przebiegu nie ma żadnych takich dźwięków. Może szklany dach obniżył ci sztywność karoserii?.
  7. 1Marek1 odpowiedział uboot na temat - Zrób to sam
    Ale ja pisze o swoim przypadku a nie teoretyczne wydumki. Przy otwartych dyszach i suchym drewnie okopcenie szyby jest minimalne. To że sie szybciej drewno spali nie ma takiego znaczenia przy paleniu rekreacyjnym, wrzucasz grube bale i nie jest źle.
  8. 1Marek1 odpowiedział uboot na temat - Zrób to sam
    Skoro palenie ma być rekreacyjne to duży kominek daje lepszy efekt i mozna dłuższe polana palić. Nie trzeba przecież rozpalać w nim na full.
  9. Zrobotyzowany manual. Takie francuskie DSG.
  10. 1Marek1 odpowiedział 1Marek1 na temat - Kącik Motocyklowy
    Dzięki kolego, czegoś takiego szukałem!
  11. 1Marek1 odpowiedział 1Marek1 na temat - Kącik Motocyklowy
    Junak m16 mówisz? A co sądzisz o Romecie Malibu/Daytona? Albo w wersji light Junak M11? Jak z trwałościa takiego sprzetu? Jeśli chodzi o nowe chopery w klasie 200-500 to jest bida bo markowe startują od pow 600 za odpowiednia cenę. A takich Shadow czy Intruder w niżsych pojemnościach nie ma.
  12. Cześć. Dopadł mnie kryzys wieku średniego i powoli bede dołączał do Was. Jeszcze tylko kat A bo 125 cm3 to mało. Nie mam już parcia na predkośc więc celuje tak w 300 cm3. Mniej więcej. Ale potrzebuje rad jaki kask, kurtke, itp. Na jakie firmy patrzeć i ile przeznaczyć kasy. Budżet na kurtke, kask, rekawice to 1000-2000 zł (max). Jakie moto to jeszcze nie wiem bo serce odpowiada cruser a rozssądek skuter..... Ale taki 300 cm3.
  13. Słyszałem że wersja Laguny liftaback ma niżej położona tylną kanapę niż to jest w kombi. A to się przekłada na wygodę i ilośc miejsca na nogi. Może dlatego jednym w Lagunie jest wygodnie a innym nie.
  14. Oba auta są wspólne i każdy bierze które woli. Żona ma pierwszeństwo wyboru bo pierwsza wychodzi do pracy.
  15. Owszem sa dwa auta w rodzinie ale drugie jest tanie do jazd "wokół komina" i przy poborach pow 5 tys zł zakup zwraca się bardzo szybko. Dlatego kupując drogie auto masz do dyspozycji cały budżet a nie tylko pół.
  16. Chyba mnie nie zrozumiałes, bo patrzysz z punktu widzenia twoich zarobków a nie z punktu widzenia zarobków obojga małzonków. Stąd moje 6-10 pensji= 2x 3-5 pensji.
  17. Dlaczego cięzko sobie to wyobrazić, skoro żona też ma 3-5 k PLN? A przy 6-10 k PLN i korzystnym finansowaniu aut nowych to juz jest z górki.
  18. A co wiecie o automacie Renault EDC? W necie znalazłem tylko że wolna (cyt: żyje własnym życiem) ale nic nie znalazłem o trwałości. Chodzi mi o nowe auto ale bede je trzymał do 200 kkm- wytrzyma?. Bedzie z silnikiem PB 1,2 t 130 KM.
  19. Fiskars zabrania walenia młotem w trzonek siekiery pod groźbą utraty gwarancji. Chyba że kupisz ich siekiero-młot.
  20. Ja kupiłem niedawno i zerwałem nimi 30 m2 gęstego trawnika i dały radę. Co bedzie dalej to się dopiero okaże.
  21. Potwierdzam, po kilku próbach używania różnej maści siekier do rozłupywania, kupiłem w końcu Fiskarsa i jakość pracy od razu poszła w górę. Zeschniete kilkuletnie pieńki (tak po 80 cm średnicy, z sękami), które innym sprzetem albo nie chciały się poddać albo wymagało sporej siły (młotosiekiera 4 kg), tutaj dały się rozłupać bez problemu. Kupiłem ostatnio też widły do kopania Fiskarsa i jakośc tez jest OK.
  22. Coś głupoty piszesz. Cztery lata temu byłem na etapie budowy i firma budowlana zrobiła najpierw wylewki a potem tynki. Nic nie peka, katy są proste, itp. faktem jest że po zrobieniu tynków, dokładnie czyścili wylewkę z resztek tynku, ale dało się.
  23. 1Marek1 odpowiedział deszczowyRoman na temat - Motokącik
    Nie rozwijając tego tematu, napisze tylko- każdy mierzy własną miarą.
  24. Widzieli, widzieli i zaliczyli opad szczeny.
  25. Zaczne od tego że przyjemnie się z toba dyskutuje. Ale do rzeczy. Myslą przewodnia takiego zaostrzenia przepisów powinna byc relacja szybkości jazdy do umiejętności (doświadczenia) za kółkiem. Zaostrzenie przepisów mozna by zmienić z wieku na długość posiadania PJ (bo wtedy nie bedzie dyskryminacji, przynajmniej moim zdaniem). Co nie zmienia faktu że młodzi jezdzą znacznie powyżej swoich umiejętności i wskazanie ich wiekowo ma też sens. Płacenie mandatów a szczególnie ich kumulacja w krótkim czasie jednak studzi emocje za kółkiem (patrze po sobie). A twój postulat jazdy bez uprawnien jest taki sobie, bo taka jazda obecnie juz przestępstwem co jest znacznie wieksza karą niż mandat za prędkość.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.