Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

1Marek1

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 1Marek1

  1. Podpinam się pod temat. Co sądzicie o francuskiej EDC? Jak z trwałościa, jak przełącza biegi? Żonie podoba się Renault Captur a z rozsądnym silnikiem jest tylko z tą skrzynią.
  2. Ten Typ Tak Ma. W żony Clio II pomimo nie wożenia nikogo z tyłu, pękają regularnie. W ciągu 10 lat (150 kkm) wymieniłem już chyba 5 sztuk. Ostatnio jedną z przodu.
  3. A to jakaś magia, problem?
  4. 1Marek1 odpowiedział saj na temat - Motokącik
    O ile mi wiadomo to Gorzów nie ma nic wspólnego z A4......
  5. 1Marek1 odpowiedział 1Marek1 na temat - Zrób to sam
    Podłącza się zwykłym przedłużaczem bezpośrednio do gniazdka? Oczywiście agregat ze stabilizatorem napięcia. Jaki UPS do pieca i oświetlenia polecasz?
  6. 1Marek1 odpowiedział 1Marek1 na temat - Zrób to sam
  7. 1Marek1 odpowiedział 1Marek1 na temat - Zrób to sam
    Chyba przesadziłem z tą mocą. W takim razie chciałbym zasilać piec gazowy (ogrzewanie + cw) oraz lodówkę. Myśle że 3 KW wystarczą. Ile za taki UPS? Podłącza się to do gniazdka czy jest specjalna bramka?
  8. Po ostatnich przerwach w dostawie prądu myśle nad jakimś bankiem energii UPS. I mam pytania: 1. jaki UPS wybrać do zasilania domu jednorodzinnego na np. 24 godz? (oczywiście czajnik i ekspres do kawy będzie odłączony). Jaka cena? 2. Jak to podłączyć do instalacji? Czy jest wymagane jakieś specjalne wpiecie w inastalacje? Bo chyba nie będę chodził z UPS pod kazde urządzenie które będę chciał uruchomić.
  9. 1Marek1 odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    Sprzedałem Punto z przebiegiem 271 tys km i chodził jak nowy (moc, przyspieszenie, nie dymił). Te silniki są OK.
  10. > a strasznie mnie wkurza jak ktos ma dołożone ledy za 30 zł i na dodatek połowa > się przepaliła i tak jeździ bo juz poprawiać się nie chce Mnie to też wkurza, chociaż chyba coraz mniej takich aut widuje
  11. Powiem jak to jest u mnie: 1.wkurza mnie świadomość że w jasny dzień świece wszystkim, łącznie z tablica rej, 2. wkurza mnie jeszcze bardziej fakt że mam czujnik zmierzchu który jest bezużyteczny, bo i tak trzeba jeździć na światłach na okrągło, 3. w poprzednim aucie zaliczyłem całą niekończącą się kampanie wymiany wszelkiej maści lampek zegarów i innych pokręteł, gdzie wymiana jest bardzo trudna a czasami wręcz niemożliwa. A jazda z przepalonymi lampkami zegarów to dla mnie już psychiczny harkor. W nowym aucie chce tego uniknąć. 4. Niestety odbłyśniki lamp mijania wypalają się i światła swiecą z czasem istotnie gorzej.
  12. 1Marek1 odpowiedział spad na temat - Motokącik
    > no tak, ale w aucie nie masz cały czas 50, bo jak jedziesz i włączysz klimę to masz 25? Wiem, wiem, sam mam taką lodówkę. Napisałem w odpowiedzi na post kolegi że miał w aucie 50-60 stopni i w lodówce nie czuć bylo chłodu. Uważam, pewnie tak samo jak ty, że taka lodówka dobrze się sprawi na transport w podróży (przy założeniu włożenia wkładów z lodem do środka) kiedy w aucie klima trzyma rozsądna temperature. Ale nie sprawdzi się w używaniu na co dzień na kampie czy w aucie kiedy temperatura otoczenia jest wysoka.
  13. 1Marek1 odpowiedział spad na temat - Motokącik
    > ale jeśli w aucie było 50-60'C (latem w Grecji) lodówka co chwilę była wyłączona - postoje ... to > nie ma się co dziwić Lodówka na ogniwa Peltiera schładza do 15 stopni poniżej otoczenia. Więc jak w aucie masz 50 stopni to w środku wychodzi 35stopni.....
  14. 1Marek1 odpowiedział Bolo_3M na temat - Motokącik
    > czy taki bagażnik (to chyba popularnie nazywane jest również nożyce?) jest wystarczająco stabilny > i bezpieczny? Sprawdź czy ci świateł i tablcy rej nie zasłoni.
  15. > żaden ze znanych mi od nowości samochodów nie wciągał oleju do przebiegu 2500km Też nie znam takiego przypadku a docierałem i Fiata i dwa Renault.
  16. 1Marek1 odpowiedział Michal_O na temat - Dacia
    > Wszystko polega na tym, że proste auto typu Dacia praktycznie zawsze opłaca się naprawiać. Wymiana > zawieszenia, remont/wymiana silnika czy łatanie dziur po rudej nie wymaga ani drogich części, > ani wybitnych umiejętności. Dlatego taki samochód zawsze będzie długowieczny bo po prostu > koszty utrzymania w stanie jezdnym i zgodnym z normami SKP są obiektywnie niskie. > Natomiast samochód bardziej skomplikowany w imię komfortu bądź czegokolwiek czego oczekuje klient > XXI wieku dochodzi w pewnym momencie do ściany. Koszty napraw duże, wartość auta mała i > opłacalność dyskusyjna. Oczywiście jeżeli jest to ciekawe auto, zawsze warto naprawiać, ale > jeśli jest to typowy "flotoizolator", których od groma na mieście to pozostaje dylemat. > Rozsądek podpowiada złom. > pzdr Mam odmienna teorię: W czasach tanich zamienników naprawa mechaniczna nie stanowi problemu. Problem sie pojawia gdy karoseria zacznie mocno korodować, bo wtedy auto nawet sprawne technicznie, nie nadaje się do jazdy.
  17. > Ale się uśmiałem > Myślisz, że sprzedawcy w salonie myślą o dziale serwisu w swojej firmie? > Oni tylko patrzą, by sprzedać i zainkasować premię. Właściel myśli o swoim interesie i wymaga od pracowników. Myślisz szablonowo.
  18. > Normalny chłop idąc do salonu z pederastką wypchaną papierem po brzegi > średnio się zainteresuje obsługą. Ale salonów danej marki jest kilka a z kasą idziesz do wcześniej wybranego dealera. I chodzi o to by wybrać ten konretny salon. Poza tym nowe auto to serwis gwarancyjny- więc dopieszczanie klienta w trakcie zakupu jest ważne żeby wrócił na serwis. Poza tym wiele aut z jednego segmentu ma zbliżone osiągi o sa kupowane na zasadzie- skode chciałem kupic ale mnie w salonie olano to kupiłem peugeota bo tam byłem dobrze obsłużony.
  19. > Ty też uznaj, że nie masz racji w całej rozciągłości wygłaszanych prawideł, bo zwyczajnie są na tym > świecie ludzie, którzy są na to znieczuleni jak drewno. Pewnie tak jest ale liczy się większość która zwraca jednak uwagę na takie rzeczy jak wygląd. Tak obok tematu to dlaczego w sklepie np. Cartiera, bardzo elegancki sprzedawca stoi w sklepie obok drzwi wejściowych czekając na klienta?
  20. > Czy ktoś może mi wytłumaczyć czym różni się sprzedaż samochodu od sprzedaży 50calowej plazmy w > MediaMarkt czy jakimkolwiek innym sklepie? Różni się ilością wydanej kasy. Mają być w garniturach bo żeby tam być klientem to trzeba dużo kasy wydać.
  21. > ....do tego zapewne ze wzgeldu na charakter eksploatacji tez nie sa w dobrym stanie i masz > odpowiedz skad takie a nie inne zachowanie samochodu Niestety nie. Sam jedna wiozłem od dealera z Warszawy do Krakowa a kolega drugą (odebrane w tym samym dniu). I obie od nowości tak się zachowują. To auto posiada również inne kwiatki, np. gromadząca się woda w tylnych drzwiach (kilka litrów!). Wystepowało u nas w obu Rapidach.
  22. > a tak z ciekawosci... jakie gumy w nich macie? Jakies Fuldy.
  23. > To az dziwne w nowym samochodzie Hyulaj i20 juz jednak wiekowy. Mamy dwa Rapidy w pracy, dużo jeździmy. Benzyna za free (flota) to szybko jeździmy po tych kretych drogach Małopolski. I trzeba baaaardzo uważać.
  24. > Nie opony wysokie, a pomimo tego amortyzacja bardzo kiepska. Zachowanie na drodze bardzo > niebezpieczne. Rapid niewiele lepszy. Każde hamowanie na lekko skreconych kołach stawia auto w poprzek drogi. Poza tym pow 140 km/h robi się niebezpieczny-chybotliwy.
  25. > Nie sadze aby staly sie tanie... Będą tańsze od odpowiedników prawostronnych. > Pozatym wróżę, że auta RHD znajda nabywcow wsrod wszystkich grup wiekowych i spolecznych. Ale grupa młodych i gniewnych też się pojawi i to ona będzie zagrożeniem dla innych.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.